Káble a redukcie - Optické káble

Optické káble sú sieťové média určené na prenos dát, ktoré sú prenášané svetelnými impulzmi v priesvitmon vlákne. Prenosová rýchlosť optických káblov je oveľa vyššia ako u metalických káblov. Optické káble rozdelujeme podľa typu koncoviek na: SC - hranatý konektor, ST - guľatý konektor, LC - male rozmery, spojené dve hranaté konektory.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 3M
 CNS
 Qoltec
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4712
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

146

položiek

 

13

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM, 1m, 0,9 mm

 

1,50 €  bez DPH

 

1,80 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Optický patch kábel, LC-SC 9/125, 3m

parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 3 m Typ jadra: Optika - SM

 

18,21 €  bez DPH

 

21,85 €  s DPH
Kód: 069307

 Akcia 

   
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 1m

 

2,00 €  bez DPH

 

2,40 €  s DPH
Kód: 248019

 Akcia 

   
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

10,00 €  bez DPH

 

12,00 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 
Optická spojka, ST/ST

Parametre: - Kovové puzdro - Simplexný, multimode prevedenie - čierne ochranné krytky

 

1,17 €  bez DPH

 

1,40 €  s DPH
Kód: 040838
     
 
 
 
CNS Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm

 

2,04 €  bez DPH

 

2,45 €  s DPH
Kód: 033387
     
 
 
 
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,10m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 10 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 10 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

18,58 €  bez DPH

 

22,30 €  s DPH
 
Kód: 281389

 Vypredané 

   
 
 
 
Optická spojka F/F

F/F

 

1,46 €  bez DPH

 

1,75 €  s DPH
Kód: 107979
     
 
 
 
Fiber kábel SC/APC-SC/APC, 7,5m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 7,5 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 7,5 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

17,29 €  bez DPH

 

20,75 €  s DPH
Kód: 281056
     
 
 
 
CNS optická spojka, SC/APC

Parametre: Typ brúsenia: APC

 

2,96 €  bez DPH

 

3,55 €  s DPH
Kód: 072866
     
 
 
 
Optický prepínač 3-1 toslink

Optický přepínač 3 toslink in - 1 toslink - input/output: 1 x toslink jack - input/output: 3 x toslink jack - Přepínač se dá použít jako přepínač 3-1 nebo 1-3 - mechanické přepínání - Přepínač digitálního optického audio signálu - Barva: stříbrná - Mater...

 

10,25 €  bez DPH

 

12,30 €  s DPH
Kód: 274314

 Novinka 

   
 
 
 
Fiber kábel SC/APC-SC/APC,15m Simplex OS2(9/125ľm), Kábel pre Orange a Magio

Popis produktu: Simplex Jump 2xSCAPC8°,9/125µ 15 Meter, LSZH, OS1/OS2, Kábel pre Orange a Magio Fiber: I-VH 1E 9/125µ OS2 Length: 15 Jacket: yellow Plug: SC/APC green Kábel pre Orange a Magio

 

21,38 €  bez DPH

 

25,66 €  s DPH
Kód: 281057
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

146

položiek

 

13

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     H 

     Hit Vianoc 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Moldavská - Košice Moldavská,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 17 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky