Optika - Konektory, spojky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 3M
 CNS
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4708
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

13

položiek

 

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS optická spojka SC/SC, simplex

opticka spojka SC/SC

 

2.00 €  bez DPH

 

2.40 €  s DPH
Kód: 256775

 Novinka 

   
 
 
 
Spojka pre optický kábel - LC/LC

viac o produkte

 

3.54 €  bez DPH

 

4.25 €  s DPH
Kód: 040839
     
 
 
 
3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek

viac o produkte

 

4.75 €  bez DPH

 

5.70 €  s DPH
Kód: 040888
     
 
 
 
3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900,bulk 1ks

viac o produkte

 

8.46 €  bez DPH

 

10.15 €  s DPH
Kód: 040889
     
 
 
 
3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM i SM,pro 250 i 900,blistr 6ks

viac o produkte

 

43.29 €  bez DPH

 

51.95 €  s DPH
Kód: 040890
     
 
 
 
CNS Optická spojka SC/APC single mode duplex

Optická spojka SC/APC

 

7.83 €  bez DPH

 

9.40 €  s DPH
Kód: 072865
     
 
 
 
CNS Optická spojka SC/APC single mode simplex

Optická spojka SC/APC single mode simplex

 

2.75 €  bez DPH

 

3.30 €  s DPH
Kód: 072866
     
 
 
 
Optický Konektor SC (SM 9/125) rychloinstalační

Gelové beznástrojové optické konektory jsou zcela novým typem přímého konektoru s možností mechanické fixace (testovaná pevnost v tahu 50N) k tažnému členu v kabelu (aramidová vlákna). Tyto konektory jsou dostupné v MM i SM provedení (PC nebo APC), pro 0

 

7.17 €  bez DPH

 

8.60 €  s DPH
Kód: 154232
     
 
 
 
MikroTik S+DA0003 SFP+ 3m stohovací kabel

viac o produkte

 

30.96 €  bez DPH

 

37.15 €  s DPH
Kód: 212394
     
 
 
 
Nástěnný opt.spoj. box pro 24 pigtailů vč.kazet

Nástěnný opt.spoj. box pro 24 pigtailů vč.kazet

 

17.51 €  bez DPH

 

21.01 €  s DPH
Kód: 264844
     
 
 
 
Spojka optická SC multi mode duplex

Optická spojka SC multi mode duplex

 

3.71 €  bez DPH

 

4.45 €  s DPH
Kód: 040506
     
 
 
 
Hrebeň pre uloženie 6ks gelových spojok 3M Fibrlok II 2529

viac o produkte

 

2.46 €  bez DPH

 

2.95 €  s DPH
Kód: 040837
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

13

položiek

 

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TOP ponuka 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Hlavná 26, Košice,
    Bratislava - Pri Suchom mlyne 29, Bratislava,
    Moldavská - Moldavská cesta 49, Košice,
    KE Optima - OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, Košice,
    Prešov MAX - OC MAX, Vihorlatská 2A, Prešov,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Predaj 0850 100 200   Servis 055 285 0992
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 15 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 155 000 objednávok ročne
    155 000
    objednávok ročne
  • 55 000 položiek skladom
    55 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky