Optika - Prevodníky, GBIC

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
4674
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

59

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

 

29.50 €  bez DPH

 

35.40 €  s DPH
Kód: 165381 

 Akcia 

   
 
 
 
TP-LINK TL-SM311LS MiniGbic/SFP modul - single mod - rozširujúci modul, do 10 km, 2 konektory LC/UPC (Duplex)

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base LX (LC)

 

46.42 €  bez DPH

 

55.70 €  s DPH
Kód: 165382 
     
 
 
 
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP rozširujúci modul - Multi mod , Up to 550/275m distance, LC interface

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)

 

39.42 €  bez DPH

 

47.30 €  s DPH
Kód: 165383 
     
 
 
 
TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

 

60.50 €  bez DPH

 

72.60 €  s DPH
Kód: 165391 
     
 
 
 
TP-Link TL-MC1400 slotové šasi pro media konvertory, 14- slots

Šasi 14-slotové, do racku 19 "2U, pre media konvertory

 

192.67 €  bez DPH

 

231.20 €  s DPH
Kód: 165392 
     
 
 
 
D-Link DLDMC-1000 Konvertor Chassis, 16-Slot

viac o produkte

 

289.54 €  bez DPH

 

347.45 €  s DPH
Kód: 165629 
     
 
 
 
NETGEAR- GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP OEM

viac o produkte

 

23.46 €  bez DPH

 

28.15 €  s DPH
Kód: 181150 
     
 
 
 
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)

viac o produkte

 

14.75 €  bez DPH

 

17.70 €  s DPH
Kód: 189436 
     
 
 
 
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)

viac o produkte

 

19.54 €  bez DPH

 

23.45 €  s DPH
Kód: 189443 
     
 
 
 
MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20ksm)

viac o produkte

 

56.25 €  bez DPH

 

67.50 €  s DPH
Kód: 189473 
     
 
 
 
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

viac o produkte

 

587.42 €  bez DPH

 

704.90 €  s DPH
Kód: 191094 
     
 
 
 
ZyXEL 1000Base-SX SFP MM Transceiver SFP-SX-D

viac o produkte

 

47.13 €  bez DPH

 

56.56 €  s DPH
Kód: 194868 
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

59

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TOP ponuka 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Hlavná 26, Košice,
    Tomášikova - Tomášikova 37, Košice,
    Moldavská - Moldavská cesta 49, Košice,
    KE Optima - OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, Košice,
    PO Max - OC MAX, Vihorlatská 2A, Prešov,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Predaj 0850 100 200   Servis 055 285 0992
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 15 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 155 000 objednávok ročne
    155 000
    objednávok ročne
  • 55 000 položiek skladom
    55 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky