Optika - Prevodníky, GBIC

 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

Najpredávanejšie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
4674
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

59

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)

viac o produkte

 

14.58 €  bez DPH

 

17.50 €  s DPH
Kód: 189436
     
 
 
 
Linksys Gigabit Eth.SX SFP Tranceiver, LC, MGBSX1

Linksys Gigabit Eth.SX SFP Tranceiver, LC, MGBSX1

 

79.29 €  bez DPH

 

95.15 €  s DPH
Kód: 024069
     
 
 
 
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55 km multi-mode/10km single-mode

 

22.17 €  bez DPH

 

26.60 €  s DPH
Kód: 163006
     
 
 
 
TP-Link prevodník MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode - Verze 2 (9V)

Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km

 

28.92 €  bez DPH

 

34.70 €  s DPH
Kód: 163523
     
 
 
 
D-Link DEM-311GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

D-Link DEM-311GT

 

40.79 €  bez DPH

 

48.95 €  s DPH
Kód: 058915
     
 
 
 
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP rozširujúci modul - Multi mod , Up to 550/275m distance, LC interface

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)

 

39.42 €  bez DPH

 

47.30 €  s DPH
Kód: 165383
     
 
 
 
TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

 

60.50 €  bez DPH

 

72.60 €  s DPH
Kód: 165391
     
 
 
 
TP-Link TL-MC1400 slotové šasi pro media konvertory, 14- slots

Šasi 14-slotové, do racku 19 "2U, pre media konvertory

 

192.67 €  bez DPH

 

231.20 €  s DPH
Kód: 165392
     
 
 
 
D-Link DLDMC-1000 Konvertor Chassis, 16-Slot

viac o produkte

 

289.54 €  bez DPH

 

347.45 €  s DPH
Kód: 165629
     
 
 
 
NETGEAR- GBIC Module 1000BASE-LX Fiber SFP OEM

viac o produkte

 

23.46 €  bez DPH

 

28.15 €  s DPH
Kód: 181150
     
 
 
 
Allied Telesis converter 10/100+100FX ST AT-FS201

Allied Telesyn AT-FS201

 

111.63 €  bez DPH

 

133.96 €  s DPH
Kód: 069928
     
 
 
 
OEM Mini-GBIC modul, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.

viac o produkte

 

19.25 €  bez DPH

 

23.10 €  s DPH
Kód: 070989
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

59

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TOP ponuka 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Hlavná 26, Košice,
    Bratislava - Pri Suchom mlyne 29, Bratislava,
    Moldavská - Moldavská cesta 49, Košice,
    KE Optima - OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, Košice,
    Prešov MAX - OC MAX, Vihorlatská 2A, Prešov
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Predaj 0850 100 200   Servis 055 285 0992
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 15 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 155 000 objednávok ročne
    155 000
    objednávok ročne
  • 55 000 položiek skladom
    55 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky