Optika - Prevodníky, GBIC

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
4674
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

57

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
D-Link DEM-310GT 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

D-Link DEM-310GT

 

53,79 €  bez DPH

 

64,55 €  s DPH
Kód: 058914
     
 
 
 
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)

viac o produkte

 

18,71 €  bez DPH

 

22,45 €  s DPH
Kód: 189443
     
 
 
 
Konverter Allied Telesis ST media conv.MM 2km AT-MC101XL

Media konverter.

 

62,79 €  bez DPH

 

75,35 €  s DPH
Kód: 021476
     
 
 
 
TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

D-Link DMC-515SC

 

45,58 €  bez DPH

 

54,70 €  s DPH
Kód: 154231
     
 
 
 
TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

Média konvertor 1Gb/s SFP na 1Gb/s RJ45, 0,55 km multi-mode/10km single-mode

 

22,83 €  bez DPH

 

27,40 €  s DPH
Kód: 163006
     
 
 
 
TP-Link TL-SM321A, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1550nm/RX:1310nm, single-mode, 10km

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

 

59,42 €  bez DPH

 

71,30 €  s DPH
Kód: 165391
     
 
 
 
TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

 

29,00 €  bez DPH

 

34,80 €  s DPH
Kód: 165381
     
 
 
 
TP-LINK TL-SM311LS MiniGbic/SFP modul - single mod - rozširujúci modul, do 10 km, 2 konektory LC/UPC (Duplex)

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base LX (LC)

 

42,83 €  bez DPH

 

51,40 €  s DPH
Kód: 165382
     
 
 
 
TP-LINK TL-SM311LM MiniGbic/SFP rozširujúci modul - Multi mod , Up to 550/275m distance, LC interface

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base MM (LC)

 

38,71 €  bez DPH

 

46,45 €  s DPH
Kód: 165383
     
 
 
 
HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC

 

70,71 €  bez DPH

 

84,85 €  s DPH
Kód: 021162
     
 
 
 
TP-Link TL-MC1400 slotové šasi pro media konvertory, 14- slots

Šasi 14-slotové, do racku 19 "2U, pre media konvertory

 

190,67 €  bez DPH

 

228,80 €  s DPH
Kód: 165392
     
 
 
 
D-Link DLDMC-1000 Konvertor Chassis, 16-Slot

viac o produkte

 

285,46 €  bez DPH

 

342,55 €  s DPH
Kód: 165629
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

57

položiek

 

5

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TOP ponuka 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Hlavná 26, Košice,
    Bratislava - Pri Suchom mlyne 29, Bratislava,
    Moldavská - Moldavská cesta 49, Košice,
    KE Optima - OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, Košice,
    Prešov MAX - OC MAX, Vihorlatská 2A, Prešov,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Predaj 0850 100 200   Servis 055 285 0992
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 15 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 155 000 objednávok ročne
    155 000
    objednávok ročne
  • 55 000 položiek skladom
    55 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky