specialny darcek – kozena penazenka
 

Sieťové produkty + WiFi - Optika

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 
 

Parametre

 
 
 
2853
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

182

položiek

 

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm

Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm

 

1.50 €  bez DPH

 

1.80 €  s DPH
Kód: 033389 

 Akcia 

   
 
 
 
DIGITUS Optický patch kábel duplex LC-SC 09/125 - 5m

Optický propojovací kabel

 

7.92 €  bez DPH

 

9.50 €  s DPH
Kód: 089457 

 Akcia 

   
 
 
 
TP-Link TL-SM321B, 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

 

29.50 €  bez DPH

 

35.40 €  s DPH
Kód: 165381 

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Optický patch kábel duplex LC-SC 9/125 - 3m

Optický propojovací kabel

 

15.00 €  bez DPH

 

18.00 €  s DPH
Kód: 069307 

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Optická spojka SC/APC single mode simplex

Optická spojka SC/APC single mode simplex

 

2.75 €  bez DPH

 

3.30 €  s DPH
Kód: 072866 
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-ST 62,5/125 - 1m

Optický propojovací kabel

 

6.29 €  bez DPH

 

7.55 €  s DPH
Kód: 040882 
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-ST 62,5/125 - 2m

Optický propojovací kabel

 

7.25 €  bez DPH

 

8.70 €  s DPH
Kód: 040883 
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-ST 62,5/125 - 10m

Optický propojovací kabel

 

8.71 €  bez DPH

 

10.45 €  s DPH
Kód: 040887 
     
 
 
 
3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, až 4x SC, vč. záslepek

viac o produkte

 

4.75 €  bez DPH

 

5.70 €  s DPH
Kód: 040888 
     
 
 
 
3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM aj SM,pre 250 i 900,bulk 1ks

viac o produkte

 

8.46 €  bez DPH

 

10.15 €  s DPH
Kód: 040889 
     
 
 
 
3M spojka Fibrlok II - 2529,univerzal MM i SM,pro 250 i 900,blistr 6ks

viac o produkte

 

43.29 €  bez DPH

 

51.95 €  s DPH
Kód: 040890 
     
 
 
 
Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50

Allied Telesis media convertor chassis AT-MCR12-50

 

328.04 €  bez DPH

 

393.65 €  s DPH
Kód: 052649 
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

182

položiek

 

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TOP ponuka 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Hlavná 26, Košice,
    Tomášikova - Tomášikova 37, Košice,
    Moldavská - Moldavská cesta 49, Košice,
    KE Optima - OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, Košice,
    PO Max - OC MAX, Vihorlatská 2A, Prešov,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Predaj 0850 100 200   Servis 055 285 0992
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Novinky emailom
Prihláste sa k odberu noviniek

  • 5
    predajní
  • 15 rokov
    15 rokov
    na trhu
  • 155 000 objednávok ročne
    155 000
    objednávok ročne
  • 55 000 položiek skladom
    55 000
    položiek skladom
 
Heureka certifikát Pricemania certifikát Najnákup certifikát ISO 9001, 14001, OHSAS
© 2000 - 2016, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky