INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Predajňa Datacomp v Nitre

  Nová predajňa Datacomp neďaleko autobusovej a vlakovej stanice v Nitre. Neváhajte ju navštíviť a pozrieť si ďalšie kúsky najnovších zariadení ako notebooky, mobily či rôzne IT doplnky a príslušenstvo.
  Datacomp z roka na rok rastie rovnako ako rastie dopyt od vás zákazníkov. Hromadia sa nám otázky typu plánujete otvoriť predajňu aj v našom meste? Začiatkom roka 2019 sme otvorili najväčší showroom v Košiciach a následne prvému volaniu, ktorému sme nevedeli odolať bolo práve v Nitre ako jednom z najtradičnejších miest s bohatou históriou.

  V Nitre sme si pre vás pripravili exkluzívny priestor plný najnovších technológií, IT ekosystémov a odborného poradenstva pod záštitou mužov v modrom. Predajňa je situovaná kúsok od tamojšej fakultnej nemocnice a zároveň autobusovej a železničnej stanici.

  Datacomp Nitra
  Datacomp Nitra
  Tak ako v každej predajni na vás budú čakať Muži v modrom pripravený pomôcť vám pri zakúpení toho najvhodnejšieho produktu podľa požiadaviek. Nebude chýbať ani množstvo výpočtovej techniky či už notebooky alebo akékoľvek príslušenstvo. Tak neváhajte a navštívte našu novú predajňu Datacomp v Nitre.

  Datacomp Nitra

  Výhody

  Každý náš zákazník môže parkovať na vyhradených miestach pre zákazníkov. Bezbarierový prístup bol jedným z najdôležitejších podmienok našej partnerskej predajne Datacomp. Aj v tejto predajni si môžete vyskúšať množstvo vystavených položiek, či už notebooky, smartfóny alebo smart zariadenia. 

  Taktiež môžete zanechať svoje problémové zariadenie na reklamačnom príjme, ktoré bude situáciu riešiť v čo najkratšom čase. Či si už prídete vyzdvihnúť objednávku alebo sa poradiť pri výbere vhodného produktu, WiFi pripojenie v celej predajni zadarmo.

     Parkovanie zadarmo
  priamo pred predajňou  Množstvo položiek
  ihneď k odberu  Servisné a reklamačné oddelenie  WiFi zadarmo  Platba kartou, hotovosti  Bezbariérový prístup

  Predajňa Datacomp - Štefánikova trieda 81, Nitra

  Predajňa Datacomp v Nitre na Štefánikovej triede 81 v bývalej budove spoločnosti Inpek. Predajňa sa nachádza neďaleko fakultnej nemocnice v blízkosti autobusovej a vlakovej stanice.


   
  Notebooky