Optika - Káble

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 CNS
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4657
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

115

položiek

 

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS Optický patch kábel, LC-SC 9/125, 3m

parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 3 m Typ jadra: Optika - SM

 

19,58 €  bez DPH

 

23,50 €  s DPH
Kód: 069307

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM, 1m, 0,9 mm

 

1,50 €  bez DPH

 

1,80 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

10,00 €  bez DPH

 

12,00 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 
Optický patch kábel, LC-ST 62,5/125, 2m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 2m

 

10,50 €  bez DPH

 

12,60 €  s DPH
Kód: 040883
     
 
 
 
Optický patchkabel, LC-SC 50/125, µm MM, 2m

• LC / SC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • SC konektor s dvoma farebnými topánkami • Farba kábla oranžová •...

 

8,63 €  bez DPH

 

10,36 €  s DPH
Kód: 040520
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC-LC 62,5/125, 1m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 10m

 

6,54 €  bez DPH

 

7,85 €  s DPH
Kód: 040842
     
 
 
 
Optický patch kábel, SC-ST 50/125, 1m

• ST / SC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • Dvojfarebná topánka • Farba kábla oranžová • Jeden balený s prot...

 

6,33 €  bez DPH

 

7,60 €  s DPH
Kód: 040855
     
 
 
 
Optický patch kábel, SC-SC 50/125, 2m

• Konektor SC / SC • Konektor s keramickým konektorom • Multimode • Duplex • I -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • Dvojfarebná topánka • Farba kábla oranžová • Jeden balený s pr...

 

7,08 €  bez DPH

 

8,50 €  s DPH
Kód: 024133
     
 
 
 
CNS optický patch kábel, LC-LC 50/125, 20m

Parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OM2 Typ konektoru A: optický LC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 20 m Typ jadra: Optika - MM

 

54,46 €  bez DPH

 

65,35 €  s DPH
Kód: 040829
     
 
 
 
Optický patch kábel, SC-SC 50/125, 1m

• SC / SC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • Dvojfarebná topánka • Farba kábla oranžová • Jeden balený s prot...

 

6,13 €  bez DPH

 

7,36 €  s DPH
Kód: 040847
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC - SCMultimode 50/125 µ, 10m

• LC / SC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • SC konektor s dvoma farebnými topánkami • Farba kábla oranžová •...

 

36,38 €  bez DPH

 

43,66 €  s DPH
Kód: 040799
     
 
 
 
DIGITUS Optický patch kábel, LC-SC 09/125, 5m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

7,71 €  bez DPH

 

9,25 €  s DPH
Kód: 089457
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

115

položiek

 

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TOP ponuka 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Moldavská - Košice Moldavská,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Predaj 0850 100 200   Servis 055 285 0992
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 15 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 155 000 objednávok ročne
    155 000
    objednávok ročne
  • 55 000 položiek skladom
    55 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky