Optika - Káble

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 CNS
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4657
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

110

položiek

 

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
DIGITUS Optický patch kábel duplex LC-SC 09/125 - 5m

Optický propojovací kabel

 

7,71 €  bez DPH

 

9,25 €  s DPH
Kód: 089457

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm

Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm

 

1,50 €  bez DPH

 

1,80 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Optický patch kábel duplex LC-SC 9/125 - 3m

Optický propojovací kabel

 

15,00 €  bez DPH

 

18,00 €  s DPH
Kód: 069307

 Akcia 

   
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-LC 62,5/125 - 2m

Optický propojovací kabel

 

9,88 €  bez DPH

 

11,86 €  s DPH
Kód: 040821
     
 
 
 
CNS Optický patch kábel duplex SC-SC 9/125 - 2m

Optický propojovací kabel

 

6,75 €  bez DPH

 

8,10 €  s DPH
Kód: 024135
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-ST 62,5/125 - 1m

Optický propojovací kabel

 

6,46 €  bez DPH

 

7,75 €  s DPH
Kód: 040882
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-LC 50/125 - 1m

Optický propojovací kabel

 

5,25 €  bez DPH

 

6,30 €  s DPH
Kód: 040840
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-LC 50/125 - 7m

Optický propojovací kabel

 

9,50 €  bez DPH

 

11,40 €  s DPH
Kód: 040841
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-LC 62,5/125 - 1m

Optický propojovací kabel

 

5,00 €  bez DPH

 

6,00 €  s DPH
Kód: 040842

 Novinka 

   
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-LC 62,5/125 - 7m

Optický propojovací kabel

 

12,75 €  bez DPH

 

15,30 €  s DPH
Kód: 040843
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex LC-LC 62,5/125 - 10m

Optický propojovací kabel

 

14,75 €  bez DPH

 

17,70 €  s DPH
Kód: 040844
     
 
 
 
Optický patch kábel duplex SC-SC 50/125 - 1m

Optický propojovací kabel

 

6,13 €  bez DPH

 

7,36 €  s DPH
Kód: 040847
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

110

položiek

 

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TOP ponuka 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Hlavná 26, Košice,
    Bratislava - Pri Suchom mlyne 29, Bratislava,
    Moldavská - Moldavská cesta 49, Košice,
    KE Optima - OC OPTIMA, Moldavská cesta 32, Košice,
    Prešov MAX - OC MAX, Vihorlatská 2A, Prešov,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Predaj 0850 100 200   Servis 055 285 0992
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 15 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 155 000 objednávok ročne
    155 000
    objednávok ročne
  • 55 000 položiek skladom
    55 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky