Optika - Káble

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Výrobcovia

 
 

 

 

Výrobcovia:

 CNS
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 
4657
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 predajne
 predajne
všetko
 
skladom
ihneď k odberu
 

skladom: 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

115

položiek

 

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
CNS Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna SC 50/125MM, 1m, 0,9 mm

 

1,50 €  bez DPH

 

1,80 €  s DPH
Kód: 033389

 Akcia 

   
 
 
 
CNS Optický patch kábel, LC-SC 9/125, 3m

parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický SC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 3 m Typ jadra: Optika - SM

 

18,21 €  bez DPH

 

21,85 €  s DPH
Kód: 069307

 Akcia 

   
 
 
 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC - SC Singlemode 09/125 µ, 2m

• Konektor LC / SC • Konektor s keramickou objímkou • Jednoduchý • Duplex • I -VH 2E9 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 9 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OS 2 • Priemer kábla 3mm • Farba kábla žltá • Jeden balený, s protokolom o skúške

 

10,00 €  bez DPH

 

12,00 €  s DPH
Kód: 040800

 Odporúčame 

   
 
 
 
CNS Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM, 1m, 0,9mm

Pigtail optického vlákna ST 9/125 SM,1m,0,9mm

 

2,04 €  bez DPH

 

2,45 €  s DPH
Kód: 033387
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC-LC 50/125, 1m

• LC / LC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • Farba kábla oranžová • Jeden balený s protokolom o skúške • Až 1...

 

5,54 €  bez DPH

 

6,65 €  s DPH
Kód: 040840
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC-SC 62,5/125 um MM, 1m

- multimode - 62.5 / 125 sila vlákna - rýchlosť až 1Gbit / s - dĺžka 1m

 

10,17 €  bez DPH

 

12,20 €  s DPH
Kód: 035934
     
 
 
 
Optický patch kábel, ST-ST 50/125, 2m

• Konektor ST / ST • Konektor s keramickým konektorom • Multimode • Duplex • I -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • Dvojfarebná topánka • Farba kábla oranžová • Jeden balený s pr...

 

7,79 €  bez DPH

 

9,35 €  s DPH
Kód: 040803
     
 
 
 
Optický patch kábel, SC-SC 50/125, 2m

• Konektor SC / SC • Konektor s keramickým konektorom • Multimode • Duplex • I -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • Dvojfarebná topánka • Farba kábla oranžová • Jeden balený s pr...

 

6,79 €  bez DPH

 

8,15 €  s DPH
Kód: 024133
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC-LC 50/125, 3m

• LC / LC konektor • Konektor s keramickým krúžkom • Multimode • Duplex • Aj -VH 2G50 / 125µ • Bezhalogénový kábel • 50 / 125µm vlákno • Trieda vlákien OM 2 • Priemer kábla 3 mm • Farba kábla oranžová • Jeden balený s protokolom o skúške • Až 1...

 

16,04 €  bez DPH

 

19,25 €  s DPH
Kód: 040823
     
 
 
 
CNS optický patch kábel, LC-LC 9/125, 2m

Parametre: Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OS1 Typ konektoru A: optický LC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 2 m Typ jadra: Optika - SM

 

16,29 €  bez DPH

 

19,55 €  s DPH
Kód: 040824
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC-LC 62,5/125, 5m

Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OM1 Typ konektoru A: optický LC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 5 m Typ jadra: Optika - MM

 

18,29 €  bez DPH

 

21,95 €  s DPH
Kód: 040825
     
 
 
 
Optický patch kábel, LC-LC 50/125, 5m

Typ: Kábel Typ kábla: Patch kábel Kategória: OM2 Typ konektoru A: optický LC Typ konektoru B: optický LC Dĺžka kábla : 5 m Typ jadra: Optika - MM

 

8,75 €  bez DPH

 

10,50 €  s DPH
Kód: 040826
     
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

115

položiek

 

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     R 

     Rozbalené 

     A 

     Akcia 

     T 

     TIP na darček 

     O 

     Odporúčame 

     V 

     Výpredaj 

     V 

     Vypredané 

     T 

     TOP Akcia 

  • KE Hlavná - Košice Hlavná,
    Bratislava - Bratislava Patrónka,
    Moldavská - Košice Moldavská,
    KE Optima - Košice OPTIMA,
    Prešov MAX - Prešov MAX,
    EXH - Dostupné do 3 dní
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Infolinka 0850 100 200
 
 
 
Košík
0 €
0 ks
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sledujte naše akcie a novinky emailom
 

  • 5
    predajní
  • 17 rokov
    17 rokov
    na trhu
  • 200 000 objednávok ročne
    200 000
    objednávok ročne
  • 70 000 položiek skladom
    70 000
    položiek skladom
 
© 2000 - 2017, Datacomp s.r.o.
Datacomp s.r.o. je autorizovaný partner svetových výrobcov počítačov a spotrebnej elektroniky. Ochrana osobných údajov a cookies
Táto webová stránka používa cookies. Pokračovaním v prehliadaní súhlasíte s používaním cookies.  
Notebooky