INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  30% zľava - ESET Security Premium - el. lic. 1 zariadenie, 1 rok

  30% zľava - ESET Security Premium - el. lic. 1 zariadenie, 1 rok
   
  Zľava možná len pri splnení podmienok v popise produktu.
  Zľava len pre vybrané subjekty a jednotlivcov podľa podmienok v popise produktu.Zobraziť viac
  Produkt je vyradený !

  V našej ponuke nájdete podobné modely. S výberom pomôžeme.

  Kód tovaru

  073849

  Výrobca

  Popis produktu

  30% zľava - ESET Security Premium - el. lic. 1 zariadenie

  30% zľava je určená pre:
  1. držiteľa ISIC preukazu - potrebné dokladovať ISIC preukazom s platnou prologačnou známkou - je možné uplatniť len na súkromnú osobu (držiteľa preukazu)
  2. držiteľa ITIC preukazu - potrebné dokladovať ITIC preukazom s platnou prologačnou známko - je možné uplatniť len na súkromnú osobu (držiteľa preukazu)
  3. držiteľa preukazu EUTO26 - potrebné dokladovať platným preukazom EURO26 - je možné uplatniť len na súkromnú osobu (držiteľa preukazu)
  4. držiteľa ZŤP a ZŤP/S preukazu - potrebné dokladovať platným preukazom ZŤP a ZŤP/S - je možné uplatniť len na súkromnú osobu (držiteľa preukazu)
  5. neziskové organizácie - musia byť uvedené v Registri neziskových organizácií: http://ives.minv.sk/rez/registre/pages/start.aspx?type=rno

  6. školstvo - školské zariadenia, kde podmienkou je akreditácia Ministerstva školstva SR
  7. zdravotníctvo - subjekty zdravotníctva (nemocnice, polikliniky, lekári poskytujúci ambulantnú starostlivosť s vlastným IČO (nepostačuje členstvo v SLK), lekárne alebo výdajne zdravotníckych pomôcok)
  8. detské domovy, domovy dôchodcov a domovy sociálnych služieb
  9. orgány štátnej správy a územnej samosprávy Slovenskej republiky.   

  Verzia Premium má oproti Internet Security navyše: Ochrana pred doposiaľ neznámymi hrozbami Správa hesiel Šifrovanie citlivých údajov Pre Windows, macOS, Android Bezpečnostné riešenie vytvorené tak, aby komplexne spĺňalo požiadavky náročných používateľov vrátane mimoriadneho zabezpečenia v prípade krádeže a jednoduchej správy hesiel. Zostaňte v bezpečí aj v prípade krádeže dát alebo notebooku a straty USB kľúča. Stačí si pamätať iba jedno heslo a všetky ostatné budete mať bezpečne pod kontrolou. Všetky potrebné funkcie Chráňte svoju digitálnu identitu a platby. Zabezpečte si svoj prenosný počítač pre prípad jeho straty či krádeže. Dohliadajte na bezpečnosť svojich detí v online svete. A množstvo ďalších funkcií a výhod. Bezpečnejšie heslá Ukladajte a spravujte heslá, zdieľajte ich medzi svojimi zariadeniami, automaticky vypĺňajte formuláre a polia a vytvárajte extra silné šifrované heslá pre zvýšenú bezpečnosť. Stačí vám pamätať si vaše hlavné heslo. Zabezpečenie cenných dát Zašifrujte svoje súbory a vymeniteľné médiá. Chráňte ich pred odcudzením alebo stratou. Zaistite si bezpečnú spoluprácu a zdieľanie dát.
  Stránky o produkte 30% zľava - ESET Security Premium - el. lic. 1 zariadenie:

  www.eset.com/sk/internetova-ochrana-domacnosti/urovne-ochrany/

  Eset je slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a distribúciou softvéru pre kybernetickú bezpečnosť. Medzi jej hlavné produkty patria antivírusové programy, firewally, šifrovanie a manažment hesiel. Eset bola založená v roku 1992 a má sídlo v Bratislave. Jej cieľom je chrániť používateľov pred kybernetickými hrozbami a poskytovať im riešenia na zlepšenie ich digitálnej bezpečnosti a súkromia.

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Štefan, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky