INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  AMD Radeon™ RX 7600 XT

  AMD Radeon RX 7600 XT

  Pripravte sa na dnešné a budúce hry so 16 GB pamäte GDDR6 a technológiami novej generácie.

  Zažite neuveriteľný výkon, obraz a plynulosť pri hraní hier a streamovaní v rozlíšení 1080p a vyššom s grafikou AMD Radeon™ RX 7600 XT, ktorá využíva architektúru AMD RDNA™ 3. Buďte pripravení na budúcnosť s akcelerátormi AI, sledovaním lúčov, hardvérovým kódovaním AV14 a podpora najnovšej technológie DisplayPort™ 2.1.

  AMD Radeon™ RX 7600 XT

  Hrajte

  Grafická karta AMD Radeon™ RX 7600 XT nastavuje novú úroveň výkonu pre hráčov. Je vybavený 16 GB budúcej pamäte GDDR6, unifikovanými výpočtovými jednotkami AMD RDNA™ 3 a technológiami novej generácie, ako je AMD HYPR-RX, ktoré umožňujú ultrarýchle a plynulé hranie s vysoko detailným zobrazením pre najlepšie zážitky v rozlíšení 1080p a flexibilitu pri hraní v rozlíšení 1440p. Radeon™ RX 7600 XT prináša neuveriteľný herný a streamovací zážitok s vysokou obnovovacou frekvenciou a istotou, aby ste mohli hrať dlhé roky.


  Avatar Frontiers of Pandora

  Streamujte

  Pripravte sa na streamovanie s vysokou vernosťou novej generácie s populárnym softvérom OBS Studio s novými hardvérovými kódovačmi AV14. Vďaka vylepšenému výkonu kódovania a vizuálnej kvalite počas streamovania je Radeon™ RX 7600 XT dokonalým riešením plug-and-play pre hráčov a streamerov. Zapnite túto funkciu Potlačenie šumu AMD5 s umelou inteligenciou na elimináciu okolitého hluku pre jasnú komunikáciu s divákmi alebo spoluhráčmi.

  Vpred

  Ponorte sa ešte viac do desktopových zážitkov novej generácie. Zažite niektoré z najpokročilejších displejov s vysokou obnovovacou frekvenciou, nové technológie generovania snímok, pokročilé raytracing, akcelerátory AI, kódovanie AV14 a AMD Radiance Display™ Engine. Navyše si môžete vychutnať podporu najnovšej technológie DisplayPort™ 2.1, ktorá vám umožní vychutnať si až 68 miliárd farieb pri prehrávaní videa a podporu rozlíšenia až 8K. Kombinujte grafiku AMD Radeon™ RX 7600 XT s procesorom AMD Ryzen™ a aktivujte inteligentné technológie AMD3 to vám umožní uvoľniť mimoriadnu silu, ktorá vám dáva výhodu v hre. Rozšírte možnosti svojej grafickej karty AMD Radeon™ radu RX 7000 s AMD Software: Adrenalin Edition™ s najnovšími ovládačmi pre najlepší zážitok z hrania na počítači.

  AMD FidelityFX Super Resolution

  Zvýšte výkon, maximalizujte kvalitu obrazu

  Technológia AMD FidelityFX™ Super Resolution (FSR)1 posúva technológiu upscalingu na ďalšiu úroveň. Poskytuje neuveriteľnú kvalitu obrazu a zároveň zvyšuje snímkovú frekvenciu v podporovaných hrách. AMD Radeon™ Super rozlíšenie (RSR)2 využíva technológiu priestorového prevzorkovania na úrovni ovládača FSR a ponúka výkonnostnú výhodu upscalingu v tisíckach hier.

  Jednoduchý výkon

  Maximalizujte výkon a minimalizujte odozvu zapnutím AMD HYPR-RX5. Technológia Fluidné pohybové rámčeky AMD8, Super rozlíšenie AMD Radeon™2, AMD Radeon™ Boost6 a AMD Radeon™ Anti-Lag7 Teraz spolupracujú, aby vám poskytli zvýšenie výkonu v neustále sa rozširujúcom počte hier.

  grafické karty AMD Radeon™ RX 7600 X


  1. AMD FidelityFX Super Resolution (FSR) verzie 1, 2 a 3 sú dostupné vo vybraných hrách, vyžadujú integráciu vývojármi hier a podporujú ich vybrané produkty AMD. Spoločnosť AMD neposkytuje technickú ani záručnú podporu pre aktiváciu technológie AMD FidelityFX Super Resolution na grafických kartách tretích strán. Ďalšie informácie nájdete na stránke https://www.amd.com/en/technologies/fidelityfx-super-resolution. GD-187A.
  2. Od marca 2023 je Radeon Super Resolution (RSR) kompatibilný s grafickými kartami radu Radeon RX 5000 a novšími a funguje s hrami, ktoré podporujú exkluzívny režim celej obrazovky. Vyžaduje sa softvér AMD: Vyžaduje sa Adrenalin Edition 22.3.1 alebo novší. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.amd.com/rsr. GD-197.
  3. Inteligentné technológie AMD vrátane AMD SmartAccess Graphics, SmartAccess Storage, SmartAccess Video, SmartShift Eco a SmartShift Max môžu vyžadovať podporu výrobcu OEM alebo vývojára a sú k dispozícii len vo vybraných konfiguráciách. Vyžaduje sa ďalší hardvér AMD. Viac informácií nájdete na stránke https://www.amd.com/en/graphics/amd-radeon-rx-laptops. GD-216.
  4. Zrýchlenie videokodeku (vrátane aspoň kodekov HEVC (H.265), H.264, VP9 a AV1) je podmienené a nerealizovateľné bez zahrnutia/inštalácie kompatibilných prehrávačov médií. GD-176
  5. AMD HYPR-RX pracuje na grafických kartách AMD Radeon RX 7000 a novších alebo APU série Ryzen 7040 s integrovanou grafikou RDNA 3 a novšími. AMD HYPR-RX umožňuje interoperabilitu rôznych funkcií v rámci softvéru AMD, ktoré pracujú súčasne, vrátane Radeon Super Resolution, FidelityFX Super Resolution, Radeon Anti-Lag, Radeon Anti-Lag+, Radeon Boost a Radeon RT Boost pri použití na vybrané tituly.
  6. Radeon Boost je vo vybraných tituloch kompatibilný s Windowsom 10 a 11. Hardvérová kompatibilita zahŕňa spotrebiteľské dedikované grafické karty RX 400 a novšie, procesory APU Ryzen 2000 a novšie vrátane hybridných a odnímateľných grafických konfigurácií. Podpora mGPU nie je k dispozícii. Radeon Boost VRS je exkluzívne kompatibilný s grafickými kartami AMD Radeon RX 6000. Zoznam kompatibilných titulov nájdete na https://www.amd.com/en/technologies/radeon-boost. GD-158
  7. Radeon Anti-Lag je kompatibilný s rozhraniami DirectX 9, DirectX 11 a DirectX 12 API, Windows 10 a 11. Hardvérová kompatibilita zahŕňa Polaris a novšie spotrebiteľské dGPU, Ryzen 2000 a novšie APU vrátane hybridných a odnímateľných grafických konfigurácií. Nepodporuje mGPU. GD-157
  8. AMD Fluid Motion Frames alebo AFMF je technológia generovania snímok navrhnutá na zvýšenie snímkovej frekvencie a plynulého pohybu pre víťazný výkon v hrách s minimálnym vplyvom na kvalitu obrazu. AFMF je integrovaný do softvéru AMD a v súčasnosti podporuje grafické karty radu Radeon RX 6000 a 7000. GD-234

  Avatar: Frontiers of Pandora™ © 2023 20th Century Studios. Herný softvér 20th Century Studios bez prvkov: © 2023 Ubisoft Entertainment. Všetky práva vyhradené. Avatar: Frontiers of Pandora™ a logo 20th Century Studios sú ochranné známky spoločnosti 20th Century Studios. Licenciu spoločnosti Ubisoft Entertainment udelilo štúdio 20th Century Studios. Ubisoft a logo Ubisoft sú registrované alebo neregistrované ochranné známky spoločnosti Ubisoft Entertainment v USA a/alebo iných krajinách.

  © 2021 Bethesda Softworks LLC, spoločnosť ZeniMax Media. Starfield, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a súvisiace logá sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti ZeniMax Media Inc. v USA a / alebo iných krajinách. Všetky ostatné ochranné známky alebo obchodné názvy sú majetkom príslušných vlastníkov. Všetky práva vyhradené.

  © 2024 Advanced Micro Devices, Inc. Všetky práva vyhradené. AMD, logo AMD Arrow, AMD Radiance Display, Radeon, FidelityFX, RDNA a ich kombinácie sú ochranné známky spoločnosti Advanced Micro Devices, Inc. DisplayPort a logo DisplayPort sú ochranné známky, ktoré vlastní združenie Video Electronics Standards Association (VESA) v USA a ďalších krajinách. Ďalšie názvy produktov použité v tomto dokumente slúžia na identifikačné účely a môžu byť ochrannými známkami príslušných vlastníkov.
  Notebooky