INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02)

  AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02)
   

  -8%

  zľava
  extra široké zorné pole, 170° = 4 metre a 150° = 7 metrov, konfigurovateľný časový limit detekcie, 5-ročná výdrž batérie, vstavaný svetelný senzor, Zigbee 3.0Zobraziť viac

  skladom 

  23,20 €
  (ušetrite 1,74€)
  21,46 €
  17,88 € bez DPH
  Kód tovaru

  385836

  PN kód

  AQARA-MS-S02-1218

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02)

  Aqara Motion Sensor P1 deteguje pohyb tela a stav okolitého svetla. Ak sa v rozpoznaných oblastiach pohybujú ľudia alebo sa zmení stav okolitého osvetlenia, snímač pohybu odošle oznámenie do aplikácie Aqara Home prostredníctvom pripojeného hubu Aqara Zigbee 3.0 alebo sa prepojí s inými zariadeniami.
   
  • Konfigurovateľný časový limit detekcie: Konečne, časový limit detekcie je možné nakonfigurovať bez akejkoľvek úpravy hardvéru. Stačí nastaviť ľubovoľný časový limit od 1 do 200 sekúnd, potvrdiť stlačením tlačidla zariadenia a P1 sa nezasekne na jednu minútu, ako predtým. (Upozorňujeme: skrátenie časového limitu detekcie vedie k kratšej životnosti batérie)
  • 5-ročná výdrž batérie: Vďaka technológiám na úsporu energie a vylepšeným batériám môže pohybový senzor P1 teraz dosiahnuť rekordnú päťročnú životnosť batérie, vďaka čomu bude výdrž batérie dlhá aj v prípade mimoriadne nízkych teplôt alebo bleskurýchlej detekcie.
  • Všestranná kompatibilita: Kompatibilné s najpopulárnejšími ekosystémami inteligentných domácností. Podporované sú HomeKit, Alexa, IFTTT a ďalšie. Matter support bude dostupný ako OTA aktualizácia Aqara hubov po oficiálnom vydaní špecifikácie.
  • Zorné pole 170°: Extra široké zorné pole, 170° až 4 metre a 150° až 7 metrov. Navyše, vďaka jeho všestrannému 360-stupňovému stojanu je možné nastaviť pozorovací uhol tak, že bude detekovaný iba pohyb v požadovanej oblasti (napr. posteľ alebo umývadlo).
  • Nastaviteľná citlivosť: Používateľ môže nakonfigurovať, ako citlivý bude senzor. Tri režimy citlivosti (vysoká, stredná a nízka) sa vzťahujú na vzdialenosť, z ktorej bude senzor spustený, čo môže pomôcť znížiť počet falošných poplachov a urobiť inštaláciu flexibilnejšou.
  • Vstavaný svetelný senzor: Svetelný senzor zabudovaný v P1 možno použiť na presnejšie ovládanie svetiel. Svetlá napríklad zapínajte len vtedy, keď je tma a je zaznamenaný pohyb, aby ste ušetrili energiu a predĺžili životnosť svetiel.
  • Inteligentná domáca automatizácia: Pohybový senzor je prirodzenou súčasťou väčšiny inteligentných domácich automatizácií: nakonfigurujte podmienky AK, ako aj akcie POTOM, a mnohé rutinné úlohy, ako je zapínanie svetiel, otváranie závesov alebo ovládanie televízora, sa zautomatizujú*.
  • Lokálny a vzdialený alarm: Vďaka systému Aqara Home Alert System sa senzor pohybu P1 môže stať spoľahlivým bezpečnostným zariadením: nakonfigurujte si režim preč v aplikácii a vychutnajte si neustále monitorovanie, miestne zvukové a svetelné alarmy a cloudové upozornenia v prípade detekcie pohybu. Alebo ho použite v HomeKite alebo iných podporovaných systémoch na rovnaký účel.
  • Protokol Zigbee 3.0: Vychutnajte si výhody najrýchlejšej, najstabilnejšej a energeticky efektívnej technológie inteligentného domu. Lepšia stabilita a kompatibilita (viac štandardizovaný protokol), dlhšia podpora a viac funkcií.
  • Zabezpečenie budúcnosti prostredníctvom OTA: Senzor teraz podporuje aktualizácie OTA, čo znamená, že nové funkcie a opravy môžu byť pridané po vydaní produktu.
  • Pre túto funkciu je potrebný Hub alebo controller Aqara Zigbee 3.0.

  Technické parametre:

  Model: MS-S02
  Batéria: CR2450
  Bezdrôtové protokoly: Zigbee 3.0
  Rozmery: 33,1×33,1×41,6 mm
  Prevádzková teplota: -10°C ~ 55°C (14°F ~ 131°F)
  Prevádzková vlhkosť: 0 ~ 95% RH, bez kondenzácie
  Prevádzková frekvencia Zigbee: 2405-2480 MHz
  Maximálny výstupný výkon Zigbee ? 13 dBm

  Čo je v balení:
  Motion Sensor P1 × 1, Držiak × 1, Nálepka × 1, Užívateľský manuál × 1
  Stránky o produkte AQARA Motion Sensor P1 (MS-S02):

  www.aqara.com/eu/product/motion-sensor-p1

  Parametre

  Spotrebná elektronika

  Zdroj energie

  batéria

  Smart technológia

  áno

  Apple HomeKit

  áno

  Amazon Alexa

  áno

  Google Assistant

  áno

  Philips Hue

  nie

  Bluetooth

  nie

  IR

  nie

  LAN

  nie

  WiFi

  nie

  Z-Wave

  nie

  ZigBee

  áno

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Gabriel, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky