INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Ashampoo Office 9 el. licencia

  Ashampoo Office 9 el. licencia
   

  -50%

  zľava
  elektronická licencia určená pre 5 zariadení, jednoduché a prehľadné používateľské rozhranie
  softvér, kancelársky, elektronická licencia, Word, Excel, PowerPoint, pre 5 zariadení, trvalá licencia, kompatibilný s Windows, jazyková verzia ENZobraziť viac

  Na objednávku 5 dní

  90,00 €
  (ušetrite 45,00€)
  45,00 €
  37,50 € bez DPH
  Kód tovaru

  417212

  PN kód

  ASHAMPOO_OFF9

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Alternatívy pre Ashampoo Office 9 el. licencia

  Popis produktu

  Ashampoo Office 9 el. licencia

  Ashampoo Office 9 je cenovo dostupný, spoľahlivý a ľahko použiteľný kancelársky balík. Môžete ho používať na až 5 počítačoch vo vašej domácnosti! Jedna licencia stačí na to, aby ste svojej celej rodine poskytli silnú kancelársku sadu! Ak ho používate komerčne, je to jedna licencia na inštaláciu. Ashampoo Office 9, ktoré vám pomôžu vytvárať dokumenty, tabuľky a prezentácie s veľkou ľahkosťou a bez dlhého školenia. A navyše, Ashampoo Office 9 ukladá vaše súbory nie do nejakej online cloudovej služby, ale tam, kam patria: do vášho počítača!

  Vynikajúce spracovanie textu:: Ashampoo Write

  Ashampoo Write je alternatíva k Microsoft Word, ktorá ponúka množstvo nových možností: porovnajte dva dokumenty vedľa seba so synchrónnym posúvaním, vyberte viacero nesúvislých textových oblastí pomocou klávesy Ctrl a využite vylepšené sledovanie zmien v dokumentoch! Vytvárajte dokumenty s vloženými písmami, ktoré zabezpečia, že vaši čitatelia dostanú plný zážitok, aj keď ich nemajú nainštalované! Nové rozloženie knihy zobrazuje prvú stranu dokumentu napravo v dvojstránkovom zobrazení, bunky tabuliek sa teraz ľahko otáčajú a číslovanie zoznamov teraz podporuje zarovnanie doprava. Falošné texty sa dajú vytvoriť okamžite a štýly odsekov a znakov sa teraz ľahko filtrujú.

  Vynikajúce spracovanie tabuliek: Ashampoo Calculate

  Importujte a exportujte databázy SQLite, trieďte ich podľa farby (farba bunky a farba písma), filtrujte podľa farby s automatickým filtrom, podporujte vlastné poradie dátumov v CSV (DMY, MDY, YMD) a ďalšie. Ashampoo Calculate je ideálnym nástrojom na spracovanie údajov, analýzu a vizualizáciu.

  Pôsobivé prezentácie: Ashampoo Present

  Vytvárajte pôsobivé prezentácie s animáciami, prechodmi a šablónami. Ashampoo Present podporuje formát PPTX od Microsoftu, ktorý je plne kompatibilný s Microsoft PowerPoint. Využite viac ako 40 predefinovaných dizajnov prezentácií alebo si vytvorte svoje vlastné. Vložte tabuľky, obrázky, zvuky, videá alebo grafy do svojej prezentácie a urobte z nej dychberúcu animáciu

  Vlastnosti

  • jednoduché a prehľadné používateľské rozhranie
  • vytvárajte tabuľky, prezentácie aj textové dokumenty
  • možnosť vytvorenia vlastných šablón
  • kompatibilný s formátmi Microsoft Office
  • elektronická licencia je určená pre 5 zariadení s OS Windows

  Technické parametre

  Typ: elektronická licencia
  Typ licencie: plná verzia
  Počet licencovaných zariadení: 5
  Lokalizácia: anglická
  Podpora: Windows 11, Windows 10

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Peter, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Zaradenie produktu

  Notebooky