INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Asus DUAL-RTX3060TI-O8G-V2

  Asus DUAL-RTX3060TI-O8G-V2

  Vypredané

  Doprava zdarma

   
  založený na architektúre NVIDIA Ampere, pokročilá technológia chladenia
  grafická karta, nVidia, RTX 3060 Ti, DLSS 2.0, Ampere, 8 GB, GDDR6, PCI Express 4.0, HDMI, Display Port, 2x ventilátor, aktívne chladenie, 750 W, 80% - 80 Plus, 1x 8 pin Zobraziť viac
  Produkt je vyradený !

  V našej ponuke nájdete podobné modely. S výberom pomôžeme.

  Kód tovaru

  370865

  PN kód

  90YV0G1J-M0NA00

  Výrobca
  Záruka

  36 mesiacov

  Popis produktu

  Asus DUAL-RTX3060TI-O8G-V2

  Asus Dual GeForce RTX 3060 Ti prináša najnovší herný zážitok, ktorý spája výkon a jednoduchosť z architektúrou NVIDIA Ampere. Využitím pokročilých technológií chladenia odvodených od vlajkových grafických kariet Dual uprednostňuje podstatu pred štýlom, čo je ideálna voľba pre vyváženú zostavu. Pripútajte sa a užite si špičkové herné schopnosti, ktoré ponúka táto herná grafická karta.

  Vylepšený ventilátor

  GeForce RTX 3060 Ti je vybavený dvoma výkonnými ventilátormi Axial-tech. Tieto ventilátory sú navrhnuté pre najnovšiu generáciu špičkových grafických kariet. Vyznačujú sa menším stredom, vďaka ktorému majú dlhšie čepele, a bariérovým krúžkom na zvýšenie tlaku vzduchu smerom dole.

  Monitorujte, upravujte a laďte

  Nástroj ASUS GPU Tweak II posúva ladenie grafickej karty na ďalšiu úroveň. Umožňuje vám vyladiť kritické parametre vrátane taktov jadra GPU, frekvencie pamäte a nastavenia napätia s možnosťou sledovať všetko v reálnom čase prostredníctvom prispôsobiteľného zobrazenia na obrazovke. Zahrnuté je aj pokročilé ovládanie ventilátora spolu s mnohými ďalšími funkciami, ktoré vám pomôžu vyťažiť z grafickej karty maximum.

  Vlastnosti:

  • Streamingové multiprocesory NVIDIA Ampere: Úplne nový Ampere SM prináša 2× vyššiu priepustnosť FP32 a lepšiu energetickú účinnosť.
  • Jadrá RT 2. generácie: Zažite dvojnásobnú priepustnosť oproti 1. generácii RT jadier, a spojenie RT a tieňovanie pre úplne novú úroveň výkonu ray tracingu.
  • Tenzorové jadrá 3. generácie: Získajte až dvojnásobnú priepustnosť vďaka redšej štruktúre a pokročilým algoritmom umelej inteligencie, ako je DLSS. Tieto jadrá ponúkajú masívne zvýšenie herného výkonu a úplne nové možnosti využitia umelej inteligencie.
  • Táto grafická karta GeForce RTX 3060 Ti s LHR (lite hash rate) poskytuje hash rate ETH 25 MH/s (odhad).
  • OC mód: Zvýšenie taktu 1740 MHz (režim OC) / 1710 MHz (herný režim)
  • Dizajn Axial-tech ventilátorov sa vyznačuje menším stredom, vďaka ktorému majú dlhšie čepele, a bariérovým krúžkom pre zvýšenie tlaku vzduchu smerom dole.
  • Technológia Auto-Extreme využíva automatizáciu výroby na zvýšenie spoľahlivosti.
  • Ochranný zadný plát zaisťuje komponenty pri preprave a inštalácii.
  • GPU Tweak II poskytuje intuitívne nastavenie výkonu, ovládanie teplotných vlastností a monitorovanie systému.

  Technické parametre

  Grafický čip: NVIDIA GeForce RTX 3060 TI
  Pamäť: 8 GB GDDR6
  Šírka pamäťovej zbernice: 256 bitov

  Rozhranie: PCI Express 4.0
  Podpora rozhrania DirectX: 12
  Open GL: 4.6

  Rozhranie
  2x HDMI 2.1
  3x DisplayPort 1.4a

  Frekvencia jadra:
  OC Mode - GPU Boost Clock : 1740 MHz
  Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock : 1710 MHz

  Max. rozlíšenie: 7680 x 4320
  Počet stream procesorov: 4864

  Napájanie: 1x 8 pin
  Odporúčaný výkon zdroja: 750 W
  Chladič: Aktívny

  Rozmery: 26.9 x 13.6 x 5.2 cm

  Parametre

  Čip

  Výrobca VGA

  ASUS

  Výrobca čipu

  Výrobca hlavného grafického čipu. Ako napríklad Nvidia alebo AMD
  nVidia

  Grafický čip

  Bližšie označenie modelu grafickej karty
  GeForce RTX 3060 Ti

  Grafický čip séria

  Určuje modelovú radu grafickej karty
  GeForce RTX

  Architektúra

  Architektúra ovplyvňuje výkon, spotrebu energie a funkcie grafickej karty
  Ampere

  Pamäť

  Veľkosť pamäte

  Slúži na ukladanie dát, pre následné spracovanie grafického čipu
  8 GB

  Typ pamäte

  Grafické karty používajú rôzne typy pamäte na ukladanie a spracovanie grafických dát. Najbežnejšie typy pamäte sú: - GDDR: Graphics Double Data Rate. Tento typ pamäte je špeciálne navrhnutý pre grafické karty a ponúka vysokú rýchlosť prenosu dát. GDDR pamäte sa označujú podľa generácie, napríklad GDDR5, GDDR6 alebo GDDR6X.
  GDDR6

  Zbernica

  Zbernica grafickej karty je súčasťou grafickej karty, ktorá slúži na prenos dát medzi grafickým procesorom a pamäťou.
  256 bit

  Frekvencia, časovanie a napätie

  Frekvencia

  Frekvencia grafickej karty je rýchlosť, s ktorou pracuje grafický procesor (GPU). Čím vyššia je frekvencia, tým viac operácií dokáže GPU vykonať za sekundu. Frekvencia grafickej karty sa zvyčajne udáva v megahertoch (MHz) alebo gigahertoch (GHz).
  1710 Mhz

  Turbo funkcia (boost clock)

  Frekvencia grafickej karty boost clock je maximálna rýchlosť, ktorú môže grafická karta dosiahnuť pri zvýšenej záťaži. Táto frekvencia sa dynamicky prispôsobuje podľa teploty, napätia a spotreby grafickej karty. Frekvencia grafickej karty boost clock je zvyčajne vyššia ako základná frekvencia a poskytuje lepší výkon v hrách a aplikáciách.
  1740 Mhz

  Rozhranie

  Štandard zbernice

  Štandard zbernice grafickej karty PCI Express je moderný a vysoko výkonný spôsob pripojenia grafickej karty k základnej doske počítača. PCI Express umožňuje grafickej karte komunikovať s procesorom a pamäťou počítača rýchlosťou až 16 GB/s. Táto rýchlosť je podstatne vyššia ako pri starších štandardoch, ako sú AGP alebo PCI. PCI Express tiež podporuje viacero grafických kariet v jednom systéme, čo umožňuje vytvárať výkonné herné alebo grafické stanice.
  PCI Express 4.0

  HDMI

  Áno

  Display Port (DP)

  Áno

  Chladenie

  Počet ventilátorov

  Chladenie grafickej karty je dôležitý faktor, ktorý ovplyvňuje jej výkon a životnosť. Počet ventilátorov na grafickej karte závisí od jej typu, veľkosti a spotreby. Všeobecne platí, že čím viac ventilátorov má grafická karta, tým lepšie sa chladí a tým nižšiu teplotu dosahuje. Avšak viac ventilátorov tiež znamená vyššiu hlučnosť a väčšiu spotrebu elektrickej energie. Preto je potrebné nájsť optimálny kompromis medzi chladením a hlukom grafickej karty.
  2

  Typ chladenia

  Typ chladenia grafickej karty je dôležitým faktorom, ktorý ovplyvňuje jej výkon, spotrebu a hlučnosť. Existujú dva základné typy chladenia: aktívne, pasívne a vodné chladenie.
  aktívne

  Napájanie

  Odporúčaný zdroj

  Napájanie grafickej karty je dôležitý aspekt pri zostavovaní počítača. Grafická karta je jednou z najviac energeticky náročných komponentov a vyžaduje si dostatočný a kvalitný zdroj elektrickej energie. Odporúčaný zdroj pre napájanie grafickej karty závisí od jej modelu, spotreby, konektorov a ďalších faktorov. Všeobecne platí, že zdroj by mal mať dostatok výkonu, účinnosti, ochrany a stability. Pre zistenie odporúčaného zdroja pre konkrétnu grafickú kartu sa odporúča použiť online kalkulačky alebo konzultovať s odborníkmi.
  750 W, 80% - 80 Plus

  Prídavné napájanie

  Prídavné napájanie grafickej karty sa pripája pomocou špeciálneho konektora na zadnej strane grafickej karty. Nie všetky grafické karty podporujú túto funkciu, preto je potrebné skontrolovať špecifikácie grafickej karty pred jej zakúpením alebo inštaláciou.
  1x 8 pin

  Rozmery

  Dĺžka grafickej karty

  do 270 mm

  Základne parametre

  Upscaling

  Upscaling je proces zvyšovania rozlíšenia obrazu pomocou algoritmov, ktoré dopĺňajú chýbajúce pixely. Tým sa dosahuje ostrejší a detailnejší obraz, aj keď zdrojový materiál má nižšie rozlíšenie. Upscaling môže byť užitočný napríklad pri hraní hier na vysokom rozlíšení alebo sledovaní videí s nízkou kvalitou.
  DLSS 2.0

  Odporúčané využitie

  herné

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Maroš, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky