INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Asus PC komponenty

  Systémy a komponenty ASUS Republic of Gamers (ROG) menia herné prostredie a zvyšujú štandard pre hráčov aj vývojárov. Medzitým je séria TUF Gaming úplne novou silou pre bežných používateľov, ktorí požadujú odolnosť, stabilitu a veľkú hodnotu pri hraní počítačových hier.
  ASUS sa snaží vytvoriť herný svet bez obmedzení a spája hráčov z rôznych prostredí, aby naplnili svoj potenciál prostredníctvom hrania. Systémy a komponenty ASUS Republic of Gamers (ROG) menia herné prostredie a zvyšujú štandard pre hráčov aj vývojárov. Medzitým je séria TUF Gaming úplne novou silou pre bežných používateľov, ktorí požadujú odolnosť, stabilitu a veľkú hodnotu pri hraní počítačových hier.

  Svetová značka č. 1 základných dosiek

  Už viac ako pätnásť rokov dominujú základné dosky ASUS a stali sa NAJ – najpredávanejšími, ľahko použiteľnými, stabilnými a dôveryhodnými – s viac ako 600 miliónmi predaných kusov a najväčším počtom získaných ocenení. Či už vytvárate zostavu na prácu alebo hranie, rozmanitý výber modelov a inovatívnych funkcií vám uľahčí nájdenie perfektnej dosky pre vaše potreby.
   
   

  Základné dosky Asus ROG - Republic of Gamers

  Prvé základné dosky ROG sprístupnili hardcore pretaktovanie a my sme zostali v popredí poskytovania pokročilého ladenia pre každého. Náš automatizovaný softvér 5-Way Optimization priniesol ladenie na expertnej úrovni jediným kliknutím. Najnovší systém pretaktovania AI nastavuje rýchlosti automaticky na základe kvality kremíka a chladenia a môže nepretržite trénovať, aby optimalizoval výkon v priebehu času.

  Základné dosky Asus TUF Gaming

  Séria TUF Gaming destiluje základné prvky najnovších platforiem AMD a Intel® a kombinuje ich s funkciami pripravenými na hry a overenou odolnosťou. Táto základná doska, navrhnutá s komponentmi vojenskej kvality, vylepšeným riešením napájania a komplexnou sadou možností chladenia, poskytuje skalopevný výkon s neochvejnou hernou stabilitou.

  Základné dosky Asus Prime 

  Séria ASUS Prime je odborne navrhnutá tak, aby naplno využila potenciál procesorov AMD a Intel. Základné dosky série Prime, ktoré sa môžu pochváliť robustným dizajnom napájania, komplexnými riešeniami chladenia a inteligentnými možnosťami ladenia, poskytujú každodenným používateľom a výrobcom počítačov pre domácich majstrov množstvo možností ladenia výkonu prostredníctvom intuitívnych funkcií softvéru a firmvéru.

  Základné dosky Asus ProArt

  Každý aspekt základných dosiek série ProArt je vytvorený tak, aby odstraňoval bariéry a poskytoval optimálny výkon tvorcom obsahu, ktorí pracujú v oblasti 3D modelovania a vykresľovania, animácií alebo produkcie médií. Séria vám umožňuje sústrediť sa na svoju kreativitu a rozšíriť, čo je možné
  Asus ProArt
  ASUS ProArt ASUS TUF ASUS PRIME

  Zobraziť ASUS základne dosky

  Ocenené grafické karty Asus

  Grafické karty ASUS zahŕňajúce desať sérií charakteristických dizajnov zvyšujú latku s inováciami, ktoré stanovujú nové štandardy vo všetkých segmentoch, od hlavného prúdu až po nadšencov výkonu. Popredné vodné chladenie a vzduchové chladenie v spojení s charakteristickým dizajnom, ktorý krúti hlavou, vynieslo ASUS cenu Európskej hardvérovej komunity 2020 a 2021 za najlepšie grafické karty, čo potvrdzuje najlepšiu voľbu pre hranie hier alebo tvorbu obsahu.
   

  Grafické karty ROG - Republic of Gamers

  Grafická karta Republic of Gamers je navrhnutá a vyrobená pre tých najnáročnejších nadšencov a konkurenčných overclockerov. Vďaka špičkovému hardvérovému inžinierstvu, ktoré prináša neuveriteľné inovácie, sú vždy najlepšie vo svojej triede.

  Grafické karty Asus TUF Gaming

  Grafické karty TUF Gaming pridávajú do ekosystému TUF Gaming poriadny 3D výkon s funkciami ako Auto-Extreme výroba, oceľové zadné platne, high-tech ventilátory a certifikácia IP5X. A to všetko je podporené prísnou batériou overovacích testov na zabezpečenie kompatibility s najnovšími komponentmi TUF.

  Grafické karty Asus Dual

  Séria ASUS Dual využíva pokročilé technológie chladenia odvodené od vlajkových grafických kariet a prináša najnovší herný zážitok vo svojej najčistejšej podobe – ideálnu voľbu pre dobre vyváženú zostavu.
  ASUS ROG ASUS TUF ASUS DUAL

  Zobraziť ASUS grafické karty

  Popredné svetové herné sieťové riešenia

  ASUS je lídrom v hernom priemysle s priekopníckymi sieťovými riešeniami vrátane 1. WiFi 6E na svete a 1. štvorpásmového herného smerovača na svete, ktoré sú pripravené pre herných nadšencov (alebo hardcore hráčov).
  • spičkový výkon v odvetví so špičkovými a inovatívnymi špecifikáciami
  • jednoduché ovládanie s ROG Gaming Center, ASUS Router App a ASUSWRT
  • širšie pokrytie a flexibilita s technológiou ASUS AiMesh a ASUS RangeBoost Plus

  ROG - Republic of Gamers

  Herné routery ROG sú skonštruované tak, aby poskytovali prémiový herný zážitok s funkciami a nástrojmi navrhnutými tak, aby vám poskytli maximálnu výhodu aj v preplnených prostrediach s viacerými zariadeniami.

  Herné routre Asus

  Herné routery ASUS poskytujú ten najlepší herný zážitok s arzenálom funkcií a nástrojov navrhnutých tak, aby zlepšili výkon online hier a poskytli vám konkurenčnú výhodu, ktorú potrebujete na víťazstvo.

  Routre Asus

  ASUS má rad bezdrôtových smerovačov vhodných na každý účel. Či už ide o váš domov, služobné cesty alebo akúkoľvek inú potrebu alebo prostredie, je tu pre vás router ASUS.

  ASUS ROG router ASUS herný router ASUS router

  Zobraziť ASUS routre

  Skrinky Asus vyrobené pre elitných hráčov

  Herné skriky ROG, TUF a PRIME ponúkajú charakteristickú estetiku a poskytujú optimalizované prúdenie vzduchu pre efektívne chladenie, komplexnú kompatibilitu a jednoduchú správu káblov, aby ste dostali to najlepšie z vašej zostavy.
   

  Skrinky ROG - Republic of Gamers

  Herné skrinky ROG sú navrhnuté pre výkon so špičkovými možnosťami chladenia a vyznačujú sa autentickým štýlom ROG, vďaka čomu sú ideálne na predstavenie vašej zbierky hardvéru s podporou Aura Sync.

  Skrinky Asus TUF Gaming

  Skrinky TUF Gaming majú rozloženie a držiaky ventilátorov, ktoré optimalizujú prúdenie vzduchu, a ponúkajú aj veľkorysý priestor na vedenie káblov. Tieto skrinky, ktoré hrdo nesú charakteristickú estetiku TUF Gaming, umožňujú užívateľsky prívetivé zostavy, ktoré sú kompatibilné s rastúcim ekosystémom vybavenia TUF Gaming.

  Skrinky Asus PRIME

  Skrinka ASUS Prime je odborne navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúci dizajn s komplexnými riešeniami chladenia. Skrinka série Prime poskytuje každodenným používateľom a konštruktérom počítačov pre domácich majstrov vysoko výkonnú platformu, ktorá ponúka skvelú kompatibilitu a vkusnú, minimalistickú estetiku.
  Asus ProArt
  ASUS ROG ASUS TUF ASUS PRIME

  Zobraziť počítačové skrinky Asus

  Efektívne  chladenie Asus

  Rad chladičov ASUS AIO Cooler efektívne udržuje teplotu pod kontrolou. V kombinácii s ikonickou hernou estetikou a prispôsobiteľnými efektmi na 3,5-palcových LiveDash OLED a Aura Sync RGB prinesú chladiče ASUS AIO výkon a štýl novej úrovne do srdca vašej zostavy.
   
   

  Vodné chladenie ROG - Republic of Gamers

  Séria vysokovýkonných kvapalinových chladičov CPU navrhnutých pre kompaktné až špičkové herné zostavy. Vďaka podpore Aura Sync a ventilátorom chladiča navrhnutým ROG prináša séria ROG výkon, funkcie a detaily dizajnu, ktoré očakávate od ROG, do dôležitej súčasti vášho herného systému.

  Vodné chladenie Asus TUF Gaming

  TUF Gaming LC RGB je séria odolných kvapalinových chladičov CPU určených pre stredne veľké herné zostavy. Každý chladič prináša výkon, funkcie a dizajn potrebný na to, aby bol nevyhnutnou súčasťou vášho herného systému. Chladiče tiež obsahujú osvetlené logo RGB TUF Gaming s podporou Aura Sync na kryte čerpadla a ventilátoroch chladiča, čo im dodáva charakteristický vzhľad.
  Asus ProArt
  ASUS ROG ASUS TUF ASUS ROG

  Zobraziť vodné chladenie Asus

  Výkon zdroja na ktorý sa môžete spoľahnúť

  Dlhoročné skúsenosti s napájaním a tepelným dizajnom z našich úctyhodných základných dosiek a produktových radov GPU boli využité pri výrobe špičkových napájacích jednotiek pre rôzne zostavy. Všetky série sú schopné podporovať najnovšie viacjadrové čipy od spoločností Intel a AMD, ako aj architektúru NVIDIA Ampere Architecture.

  ROG - Republic of Gamers

  Napájacie jednotky ROG využívajú dlhoročné skúsenosti v oblasti herného hardvéru a prinášajú na trh výkonné inovácie. Technológia ventilátorov z našich špičkových grafických kariet a chladičov ROG zaisťujú príkladné chladenie v celej zostave. A rad vizuálnych vylepšení, ako sú OLED displeje, osvetlenie Aura RGB a vymeniteľné nálepky, odlišujú jednotlivé série a prinášajú prémiovú estetiku každej zostave.

  TUF Gaming

  Zdroje PSU série TUF Gaming sú určené pre príležitostných hráčov. Séria spája komponenty vojenskej kvality a robustné chladiace riešenie, aby vytvorili výkonnú platformu, na ktorú sa môžete spoľahnúť.
  Asus ProArt
  ASUS ROG THOR ASUS ROG AURA ASUS TUF

  Zobraziť zdroje Asus

   
  Notebooky