    Asus ProArt PA32UCXR, 32", (rozbalené)
    Doprava zdarma
    rozbalené
    -17%
    zľava
    monitor, energetická trieda G, profesionálny, 32", IPS, matný, 16:9, 3840 x 2160 4K UHD, 1000 cd/m2, 5ms, Repro, Pivot, VESA, frekvencia 60 HzZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    90LM03H0-B01K70-ROZ
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Asus ProArt PA32UCXR
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: IPS
    Podsvietenie: Mini-LED
    Uhlopriečka: 32"
    Typ obrazovky: Plochá
    Rozlíšenie: 3840 x 2160 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 5 ms
    Kontrast: 1000:1
    Jas: 1000 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178°/178°
    Obnovovacie frekvencia: 60 Hz
    Reproduktory
    3W x 2
    Konektory
    2x Thunderbolt 4
    1x DisplayPort 1.4
    2x HDMI 2.0
    3x USB 3.2 Gen 2
    1x USB-C 3.2 Gen 2
    1x konektor pre slúchadlá
    Špeciálne funkcie
    ASUS ProArt Hardware Calibration
    ProArt Palette
    QuickFit Plus
    PIP / PBP Technology
    HDCP
    VRR Technology
    HDR Preview
    Low Blue Light
    Multiple HDR Mode
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ 23°
    Otáčanie: -30°~ 30°
    VESA podpora: 100x100 mm
    Pivot: +90° ~ -90°
    Nastavenie výšky: 0~100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba (typická): 41,4 W
    Spotreba energie režim spánku: 0,3 W
    Trieda energetickej účinnosti: G
    Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 72.7 x 60.1 x 24.5 cm
    Hmotnosť: 13,8 kg
    Stránky o produkte Asus ProArt PA32UCXR:
    http://www.asus.cz/
    Parametre
    _Stav
    rozbalené
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    32"
    Rozlíšenie
    3840 x 2160 4K UHD
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    IPS
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    16:9
    Obnovovacia frekvencia
    60 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    USB - C
    áno
    Display port
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    Repro
    Pivot
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory