INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  ASUS ROG Ally, dokonalý vreckový počítač pre každého

  Ally predstavuje novú generáciu vreckových herných konzol. Handheldy boli vždy frustrujúco kompromitovaným zážitkom s grafikou s nižším rozlíšením, nižšími snímkovými frekvenciami a neohrabaným ovládaním – umožňovali vám hrať hry na cestách, ale nikdy to nebolo rovnaké ako v obývačke. Vitajte v novom veku prenosných hier.
  Asus ROG AllyRepublic of Gamers (ROG) s hrdosťou predstavuje Ally, neuveriteľne výkonný vreckový herný počítač so systémom Windows. Poháňa ho špičkový APU procesor AMD Ryzen Z1 Extreme, vďaka ktorému si ROG Ally bez problémov poradí s AAA hrami a nezávislými titulmi v rozlíšení 1080p. ROG Ally bude dostupný na celom svete od 13. júna 2023 za cenu iba 799 eur a vďaka silnej podpore a partnerstvám v celom hernom priemysle je pripravený stať sa dokonalým prenosným herným zariadením.

  Výkon procesora AMD Ryzen Z1 Extreme

  ROG Ally využíva úplne nový APU procesor od AMD. Model s procesorom AMD Ryzen Z1 Extreme je založený na architektúre Zen 4 s grafickým čipom RDNA 3 a s 8 jadrami, 16 vláknami a grafickým výkonom na úrovni 8,6 teraflopa sa vyrovná aj domácim herným konzolám.

  Model s procesorom AMD Ryzen Z1 so 6 jadrami a 12 vláknami bude dostupný v Q3 2023. Obe verzie plne podporujú upscaling technológie od AMD ako FSR (FidelityFX Super Resolution) a RSR (Radeon Super Resolution) pre výborný výkon v AAA a nezávislých tituloch
  Prvotriedny herný zážitok vyžaduje zodpovedajúci displej a Ally nesklame ani v tomto smere. Vybavený je 120 Hz Full HD (1080p) panelom s technológiou FreeSync Premium, takže hráči si v rýchlych hrách vychutnajú dokonalú plynulosť pohybu bez trhania alebo sekania v prípade poklesu FPS. Displej dosahuje maximálny jas 500 nitov, takže hráči môžu pohodlne sledovať dianie v hrách aj v náročnejších prostrediach, napríklad vonku v prírode.

  Chladiaci systém ROG Zero Gravity

  Stabilitu skvelého výkonu zabezpečuje chladiaci systém ROG Zero Gravity, ktorý využíva dva ventilátory s ultratenkými rebrami chladiča a tepelné trubice s vysokým trením, aby zabezpečil, že Ally zostane chladný v akejkoľvek situácii.

  Pod kapotou je oveľa zaujímavejšie, pretože tenšie šasi ako Steam Deck obsahuje plnohodnotný CPU aj GPU. CPU je čip AMD Ryzen Z1 poháňaný Zen 4, ktorý bol vyvinutý výrobcom čipu špeciálne pre ROG Ally, aby sa lepšie optimalizoval pre mobilné zariadenie. 
  Asus ROG Ally - chladenieAlly má vo výbave aj 16 GB vysokorýchlostnej pamäte typu LPDDR5 s frekvenciou 6 400 MHz, 512 GB úložisko PCIe Gen 4 a slot na microSD kartu typu UHS-II, ktorý umožňuje ďalšie rozšírenie úložiska. Podpora Wi-Fi 6E zaručuje stabilné pripojenie aj v preťažených sieťach, čo oceníte bezhľadu na to, či hráte v režime multiplayer alebo streamujete zo služby Xbox Cloud Gaming.

  Navrhnutý so systémom Windows

  ROG Ally bol od základu navrhnutý ako zariadenie so systémom Windows, aby ste mohli hrať všetky hry z akejkoľvek platformy. ROG spolupracuje so spoločnosťou Microsoft, vydavateľmi hier a jednotlivými štúdiami, aby zabezpečil, že hráči, ktorí používajú Ally, budú mať čo najlepší zážitok. Plná podpora služieb Steam, EA App, Xbox Game Pass, Epic Games Store, GOG a ďalších herných knižníc zaručuje, že si hráči užijú všetky svoje hry, a to bez ohľadu na to, odkiaľ ich sťahujú.
  ROG Ally- windowsVďaka výkonu systému Windows 11 môže Ally robiť čokoľvek, čo PC: hrať, streamovať a dokonca pracovať z jedného ultraprenosného zariadenia. Ally podporuje Windows Hello vďaka čítačke odtlačkov prstov v tlačidle napájania, čo umožňuje rýchle a bezpečné prihlásenie do vášho zariadenia.

  Hranie pre Windows má oproti iným konzolám obrovskú výhodu: rozmanitosť výberu. Máme toľko platforiem, vydavateľov a nezávislých hier, z ktorých si môžeme vyberať, namiesto toho, aby sme sa obmedzovali na jeden obchod. Toto však rozdeľuje vašu hernú knižnicu medzi viacero aplikácií a s Armory Crate SE sme to chceli napraviť. Keď Ally zapnete, okamžite sa vám zobrazí obrazovka s každou hrou, ktorú máte nainštalovanú v systéme, bez ohľadu na to, z ktorého obchodu alebo spúšťača pochádza. Program bude pravidelne prehľadávať váš systém, či neobsahuje novo nainštalované tituly, čo vám umožní nakupovať najlepšie ponuky bez toho, aby ste sa museli starať o to, ako spustiť novú hru. 

  ROG Ally obsahuje 90-dňový kód na predplatné služby Xbox Game Pass Ultimate, ktorá hráčom umožní prístup k stovkám hier hneď po vybalení zariadenia.

  K dispozícii je tiež široká škála kompatibilných hardvérových doplnkov. Ak chcete zážitok z veľkej obrazovky môže použiť ROG Gaming Charger Dock na rýchle nabíjanie a prenos HDMI 2.0, ako aj ovládač Rog Raikiri Pro.
   

  Kľúčové body

  • výkon procesora až do AMD Ryzen™ Z1 Extreme: nový APU procesor Zen 4 s grafickým čipom RDNA 3 sa vyrovná tradičným herným konzolám
  • monštruózne špecifikácie za skvelú cenu: výkon na hranie AAA hier v rozlíšení 1080p vo vašej dlani iba za 799 eur
  • zahrajte si všetky vaše hry: podporuje všetky Windows hry zo služieb Steam, Epic, Xbox Game Pass a ďalších

  Získajte prístup k stovkám herných titulov.

  S Xbox Game Pass sa vám otvára úplne nová galaxia plná strategických, akčných a športových hier, ktoré si môžete vyberať z prehľadnej digitálnej knižnice. Zahrajte si Forza Horizon, Minecraft Legends, Sea of Thieves a stovky ďalších hier na vreckovej hernej konzole ROG Ally s 3-mesačným Xbox Game Pass Ultimate.

  Predobjednajte


  ASUS Rog Ally
  Notebooky