    Asus ROG Strix OLED XG34WCDG, 34"
    monitor, herný, energetická trieda (A-G): F, profesionálny, zakrivený, 34", OLED, matný, 21:9, 3440 x 1440, 1000 cd/m2, 0,03 ms, FreeSync, bez repro, VESA, frekvencia 175 HzZobraziť viac
    skladom
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    90LM0B70-B01171
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Asus ROG Strix OLED XG34WCDG
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: OLED
    Typ obrazovky: Zakrivená
    Uhlopriečka: 34"
    Rozlíšenie: 3440x1440 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 0.03 ms
    Kontrast: 1,500,000:1
    Jas: 1000 cd/m2
    Pomer strán: 21:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178°/178°
    Obnovovacie frekvencia: 175 Hz
    Reproduktory
    - bez repro
    Konektory
    1x DisplayPort 1.4
    2x HDMI 2.1
    2x USB 3.2 Gen 1
    1x USB 2.0
    1x USB-C (DP Alt Mode & PD 15W)
    1x Konektor pre slúchadlá
    Špeciálne funkcie
    Flicker free
    GamePlus
    Game Visual
    VRR Technology
    Extreme Low Motion Blur
    DisplayWidget
    GameFast Input Technology
    Shadow Boost
    Aspect Control
    AI Assistant Technology
    VESA DisplayHDR 400 True Black
    AMD FreeSync Premium Pro
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ 20°
    Otočenie: -25° ~ 25°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Výškové nastavenie: 0~110 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba (typická): 36 W
    Spotreba energie režim spánku: 0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 812 x 545 x 199 mm
    Hmotnosť: 8,3 kg
    Stránky o produkte Asus ROG Strix OLED XG34WCDG:
    rog.asus.com/monitors/32-to-34-inches/rog-strix-oled-xg34wcdg/
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    34"
    Rozlíšenie
    3440 x 1440
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    áno
    Typ obrazovky
    OLED
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    21:9
    FreeSync
    áno
    Obnovovacia frekvencia
    175 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    USB - C
    Display port
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    bez repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory