    Asus ROG Strix XG27AQWMG, 27"
    Asus ROG Strix XG27AQWMG, 27"
    F
    monitor, herný, energetická trieda (A-G): F, profesionálny, 27", OLED, lesklý, 16:9, 2560 x 1440 , 1500 cd/m2, 0,03 ms, bez repro, Pivot, VESA, frekvencia 280 HzZobraziť viac
    skladom
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    90LM0BZ0-B01171
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Asus ROG Strix XG27AQWMG
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: WOLED
    Typ obrazovky: plochá
    Uhlopriečka: 26.5"
    Rozlíšenie: 2560x1440 px
    Povrch displeja: TrueBlack Glossy
    Doba odozvy: 0,03 ms
    Kontrast: 1,500,000:1
    Jas: 1500 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178°/178°
    Obnovovacie frekvencia: 280 Hz
    Reproduktory
    - bez repro
    Konektory
    1x DisplayPort 1.4 DSC
    2x HDMI (v2.1)
    2x USB 3.2 Gen 1
    1x Slúchadlový konektor 3,5mm
    Špeciálne funkcie
    GamePlus
    Game Visual
    VRR technológie: Adaptive-Sync
    Extreme Low Motion Blur
    DisplayWidget Center
    GameFast Input technológia
    Shadow Boost
    Aspect Control
    A.I. Assistant: AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ 20°
    Otočenie: -45° ~ 45°
    Pivot: 90° ~ 90°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Výškové nastavenie: 0~110 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba (typická): 26,8 W
    Spotreba (Stand By režim): 0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 605 x 500 x 188 mm
    Hmotnosť: 6,7 kg
    Stránky o produkte Asus ROG Strix XG27AQWMG:
    rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg27aqwmg/
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Rozlíšenie
    2560 x 1440
    QHD alebo 2K (2560 × 1440) – vyššia ostrosť, vhodná pre profesionálnu prácu alebo hranie hier.
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    OLED
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    lesklý
    Pomer strán
    16:9
    Obnovovacia frekvencia
    280 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    Display port
    Áno
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    bez repro
    Pivot
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    F
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Maroš, Datacomp
    tym@datacomp.sk
    Recenzie1
    100%
    (1x)
    Dr. Ghassan, Veľký Krtíš
    Pridané: 9.2.2026
    100%
      Predĺžená záruka
      Rozbalené (výpredaj)1
      rozbalené
      -10%
      zľava
      Asus ROG Strix XG27AQWMG, 27", (rozbalené)
      monitor, herný, energetická trieda (A-G): F, profesionálny, 27", OLED, lesklý, 16:9, 2560 x 1440 , 1500 cd/m2, 0,03 ms, bez repro, Pivot, VESA, frekvencia 280 Hz