    Asus ROG Strix XG32UCWG, 32"
    Asus ROG Strix XG32UCWG, 32"
    G
    monitor, herný, energetická trieda (A-G): G, profesionálny, 31,5", OLED, lesklý, 16:9, 3840 x 2160 4K UHD, 1300 cd/m2, 0,03 ms, FreeSync, bez repro, VESA, frekvencia 330 HzZobraziť viac
    skladom
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    90LM0BX0-B01371
    Výrobca
    Záruka
    36 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    Asus ROG Strix XG32UCWG
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: WOLED
    Typ obrazovky: plochá
    Uhlopriečka: 31.5"
    Rozlíšenie: 3840x2160 px
    Povrch displeja: TrueBlack Glossy
    Doba odozvy: 0,03 ms
    Kontrast: 1,500,000:1
    Jas: 1300 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178°/178°
    Obnovovacie frekvencia: 4K@165Hz, FHD@330Hz
    Reproduktory
    - bez repro
    Konektory
    1x DisplayPort 1.4 DSC
    2x HDMI (v2.1)
    3x USB 3.2 Gen 1
    1x USB-C (DP Alt Mode & PD 15W)
    1x Slúchadlový konektor 3,5mm
    Špeciálne funkcie
    GamePlus
    Game Visual
    VRR technológie: FreeSync™ Premium Pro & G-SYNC® kompatibilný
    Extreme Low Motion Blur
    DisplayWidget Center
    GameFast Input technológie
    Shadow Boost
    Aspect Control
    A.I. Assistant: AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ 20°
    Otočenie: -15° ~ 15°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Výškové nastavenie: 0~80 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba (typická): 44 W
    Spotreba (Stand By režim): 0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: G
    Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 714 x 579 x 274 mm
    Hmotnosť: 7,3 kg
    Stránky o produkte Asus ROG Strix XG32UCWG:
    rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-oled-xg32ucwg/
    Parametre
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    31,5"
    Rozlíšenie
    3840 x 2160 4K UHD
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    OLED
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    lesklý
    Pomer strán
    16:9
    FreeSync
    áno
    Obnovovacia frekvencia
    330 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    USB - C
    Display port
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    bez repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory