INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Asus Zenbook Pro 15 Flip konvertibilný notebook s procesorom Intel Arc

  Spoločnosť ASUS prichádza na trh s konvertibilným notebookom ASUS Zenbook Pro 15 Flip OLED, ktorý je jedinečný svojím grafickým výkonom a unikátnym rozlíšením OLED displeja veľkosti uhlopriečky 15,6". Táto novinka je neuveriteľne prepracovaná a ohromujúco všestranná.

  Asus Zenbook Pro 15 Flip
  Asus oznámil nový Zenbook Pro 15 Flip OLED, konvertibilnú verziu minuloročného bežného véčkového modelu. Najvýraznejšia zmena však prichádza pod kapotou, kde nájdete grafický procesor Intel Arc. 

  Všestranný a výkonný Zenbook Pro 15 Flip OLED je konvertibilný notebook s certifikáciou Intel® Evo™, ktorý je určený pre tých, ktorí sú nároční.

  Kompaktný a vyvážený

  Ako už názov napovedá Asus Zenbook Pro 15 Flip má OLED panel. Dotyková obrazovka má veľkorysé rozlíšenie 2,8K (2 880 × 1 620), aj keď to dáva pomerom strán 16: 9, čo je na mnohých zariadeniach postupne zrušené v prospech 16:10. Ďalšou kľúčovou funkciou je obnovovacia frekvencia 120 Hz OLED NanoEdge Dolby Vision1,2 má 100% gamut s PANTONE® certifikáciou DisplayHDR™ True Black 500. Obrazovka má taktiež certifikát pre starostlivosť o oči TÜV Rheinland.

  Asus Zenbook Pro 15 Flip 120Hz OLED displej

  Inovatívny dizajn

  Tento konvertibilný notebook má stupňovitý inovatívny dizajn s diamantovým rezom. 360-stupňový pánt umožňuje používať notebook v režime notebooku alebo tabletu. Klávesnica s RGB osvetlením, numerickou častou a touchpad s technológiou ASUS ErgoSense prispievajú ku všestrannému použitiu notebooku na akúkoľvek náročnú prácu.
  Asus Zenbook Pro 15 Flip - inovatívny dizajn
  Zažite výkon bez kompromisov
  Procesor Intel® Core™ 12. generácie a úplne nový samostatný grafický procesor Intel® Arc™ poskytujú vynikajúci multitasking a kreatívny výkon s tepelnou technológiou ASUS IceCool Plus pre maximálny výkon. Vynikajúci výkon dosahuje notebook aj vďaka pamätiam modelovej rady DDR5.

  Asus Zenbook Pro 15 Flips procesorom Intel ARC

  Grafika bez kompromisov

  Zenbook Pro 15 Flip OLED, navrhnutý tak, aby tvorcom poskytoval špičkový výkon vďaka grafickému procesoru Intel® Arc™ A370M, ktorý obsahuje najnovšie inovácie pre tie najlepšie kreatívne zážitky. Tento notebook je neskutočným grafickým motorom novej éry.

  Asus Zenbook Pro 15 Flip . graficky procesor Intel ARC A370MÚchvatný realistický zvuk

  Zvukový systém Dolby Atmos so štyrmi reproduktormi s certifikáciou Harman Kardon pridáva k zážitku z kina ultra realistický viacrozmerný zvuk.
  Asus Asus Zenbook Pro 15 Flip - úchvatný zvuk a dizajnZvýšte výkon s technológiou ASUS IceCool Plus
  Zenbook Pro 15 Flip OLED má výnimočný odvod tepla prostredníctvom vylepšených duálnych 8 mm tepelných trubíc a duálnych 91-lamelových ventilátorov, ktoré efektívne urýchľujú prenos tepla. Lopatky ventilátora a obežné koleso sú vyrobené z polyméru s tekutými kryštálmi, vďaka čomu sú ľahšie a tenšie ako bežné ventilátory. Každá lopatka ventilátora má 3D zakrivený aerodynamický dizajn, ktorý umožňuje ventilátoru dosiahnuť lepší prietok chladenia.

  Asus Zenbook Pro 15 Flip chladenie Asus IceCool

  Maximálna konektivita

  ASUS Zenbook Pro 15 Flip OLED je vybavený veľkou 96Wh batériou s 12-hodinovou výdržou čo znamená nepretržitú produktivitu a rýchle nabíjanie zabezpečuje ThunderboltTM 4 s USB-C konektorom. Medzi ďalšie pozoruhodné funkcie patria podpora Windows Hello a slušný výber portov, ktorý pozostáva z 2x USB-C (oba podporujú Thunderbolt 4), 1x USB-A, HDMI, 3,5 mm konektora pre slúchadlá a podpory WiFi 6E. S hmotnosťou 1.80 kg je ZenBook Pro 15 Flip OLED primerane prenosný.

  Asus Zenbook Pro 15 Flip konektivita
  Kľúčové vlastnosti

  • konvertibilný notebook v prevedení 15,6"
  • OLED displej s rozlíšením 2 880 x 1 620 pixelov
  • kombinácia dotykovej obrazovky s najnovším perom ASUS Pen 2.0
  • procesor Intel Core i7 verzia H
  • Intel Arc grafický čip
  • 96 Wh batéria s výnimočnou výdržou

  Zobraziť ponuku ASUS Zenbook Pro 15 Flip OLED 

  Notebooky