    Axagon EE25-XA6C, 2.5" kovový ALINE box
    Externý box, 2,5", SATA, USB-CZobraziť viac
    PN kód
    EE25-XA6C
    Popis produktu
    Axagon EE25-XA6C
    Kompaktný hliníkový externý AXAGON EE25-XA6C ALINE box s USB-C 5Gbps rozhraním určený pre 2.5" SATA pevné disky alebo SSD. Spoľahlivé pripojenie k počítaču umožňuje obojstranný USB-C konektor na boxe spolu s dodávaným káblom USB-C.
    Elegantná skriňa s kefovaným povrchom pôsobí decentne a bráni nežiaducim odtlačkom prstov.
    Technické parametre
    Vstup:
    • USB 5Gbps (USB 3.2 Gen 1), konektor USB-C female.
    • Kompatibilný s USB 480Mbps, USB 10Gbps.
    Podpora zariadenia:
    • rozhranie SATA III - 6 Gb/s (600 MB/s),
    • podpora 2.5" SSD/HDD,
    • max. kapacita disku - všetky bez obmedzenia,
    • max. výška 2.5" disku - 9.5 mm.