INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Baseus Bowie D05 Wireless slúchadlá Bluetooth 5.3, ANC, sivé

   
  slúchadlá, náhlavné, domáce, s mikrofónom, bluetooth, aktívne potláčanie hlukuZobraziť viac

  skladom ihneď k odberu 

  39,00 €
  32,50 € bez DPH
  Kód tovaru

  409752

  PN kód

  NGTD020213

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Baseus Bowie D05 Wireless slúchadlá Bluetooth 5.3

  Popis produktu
  Vychutnajte si svoje obľúbené melódie novým spôsobom s Baseus Bowie D05. Slúchadlá ponúkajú 3D priestorový zvuk a sú vybavené 40 mm meničmi. Slúchadlá navyše fungujú až 70 hodín na jedno nabitie a nízka latencia vás ešte viac vtiahne do hry. Vyznačujú sa tiež skladacím dizajnom a ku kompatibilnému zariadeniu sa pripájajú 2 spôsobmi.


  Pôsobivý zvuk a kvalita hovoru
  S Baseus Bowie D05 sa budete cítiť ako na koncerte. Slúchadlá využívajú technológiu BISA, ktorá poskytuje priestorový zvuk. Navyše ponúkajú 40 mm neodýmové meniče, takže si môžete vychutnať bohato detailný zvuk. Navyše mikrofón presne zachytáva váš hlas, takže máte istotu, že vás volajúci bude počuť.


  Až 70 hodín neprerušovanej hudby
  Slúchadlá Bowie D05 sú vybavené 600 mAh nabíjateľnou batériou, ktorá sa premieta do 70 hodín prehrávania. Nabíjanie uľahčí pribalený USB-C kábel. Po približne 2 hodinách budú slúchadlá pripravené na ďalšie použitie.


  Ľahké a pohodlné
  Noste slúchadlá tak dlho, ako chcete, a nebojte sa, že sa budete cítiť nepohodlne. Baseus Bowie D05 sa prispôsobí hlave používateľa a ponúka náušníky z mäkkej pamäťovej peny. Navyše ich hmotnosť nepresahuje 209 g. Môžete si tiež nastaviť čelenku podľa svojich potrieb. To všetko sa premieta do pohodlného používania.


  Stabilné pripojenie a nízka latencia
  Slúchadlá Baseus Bowie D05 sa vyznačujú latenciou iba 0,06 sekundy, čo sa premieta do lepšej synchronizácie obrazu a zvuku a väčšieho ponorenia do hry. Umožňuje to Bluetooth 5.3, ktorý poskytuje stabilný signál až do vzdialenosti 10 metrov.


  2 spôsoby pripojenia
  Káblové alebo bezdrôtové – vyberte si spôsob pripojenia, ktorý vám vyhovuje. Slúchadlá sa pripájajú ku kompatibilnému zariadeniu pomocou 3,5 mm kábla alebo Bluetooth. Bowie D05 môžete spárovať aj s 2 zariadeniami súčasne, ako je smartfón a tablet. Slúchadlá sa navyše pri prichádzajúcom hovore automaticky pripoja k vášmu smartfónu.


  Pohodlná obsluha
  Obsluha slúchadiel je jednoduchá a intuitívna, takže nebudete mať žiadne problémy. Na ľavom slúchadle sa nachádzajú tlačidlá, pomocou ktorých môžete prijať/odmietnuť/ukončiť prichádzajúci hovor, upraviť hlasitosť, preskočiť skladbu, zapnúť režim nízkeho oneskorenia atď. Okrem toho z aplikácie Baseus priradíte tlačidlám vybrané funkcie , použite ekvalizér, nájdite stratené slúchadlá a oveľa viac.

  Technické parametre

  Typ použitia
  Bluetooth slúchadlá


  Ďalšie vlastnosti  Farba: sivá

  Parametre

  Periférie, Doplnky, Príslušenstvo

  Prevedenie

  náhlavné

  Konštrukcia

  uzatvorená

  Odporúčané použitie

  domáce

  S mikrofónom

  s mikrofónom

  Vlastnosti mikrofónu

  zabudovaný

  Pripojenie

  bluetooth

  Frekvenčný rozsah min.

  od 20Hz a viac

  Frekvenčný rozsah max.

  do 20kHz

  ANC

  áno

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Martin, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky