INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Baseus Smooth Writing 2 stylus pre Apple iPad, biely

  Baseus Smooth Writing 2 stylus pre Apple iPad, biely
   
  stylus pre Apple telefón / tabletZobraziť viac

  aktuálne nedostupné

  22,80 €
  19,00 € bez DPH
  Kód tovaru

  408894

  PN kód

  SXBC060002

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Baseus Smooth Writing 2 stylus pre Apple iPad

  Popis produktu:
  Popustite uzdu svojej kreativite a kreslite ako profesionál! Stylus od Baseus vám umožní pohodlne ovládať váš iPad a umožní vám kresliť a písať ako skutočný papier. Produkt je plne kompatibilný s väčšinou iPadov, vyniká robustným dizajnom a podporuje magnetické nabíjanie. Jeho ovládanie si môžete prispôsobiť – stylus ponúka až 14 funkcií nastavenia. Je veľmi presná a funguje bez meškania a pri jej detekcii obrazovka automaticky prestane reagovať na vašu ruku, takže môžete voľne písať a kresliť. Súčasťou balenia je vymeniteľný hrot.


  Presný výkon
  Stylus vyniká vysokou presnosťou a výnimočne silným signálom - to je vďaka pozlátenej špičke. Vďaka tomu si môžete vychutnať dokonalú reprodukciu vašich pohybov v akomkoľvek nastavení uhla. A čo viac, tablet automaticky rozpozná činnosť dotykového pera. V tomto čase prestáva reagovať na dotyk vašej ruky, takže môžete voľne kresliť a písať bez obáv, že náhodou niečo prepnete alebo vypnete.


  Pohodlné používanie
  Baseus Smooth Writing 2 sa pripája k Baseus APP a ponúka až 14 rôznych nastavení, ktoré vám umožnia rýchlo ovládať váš tablet. Jediným kliknutím môžete zmeniť jas, hlasitosť, urobiť fotografiu alebo snímku obrazovky a prejsť na ďalšiu stránku. Umiestnenie stylusu v správnom uhle k tabletu vám pomôže pohodlne nastaviť hrúbku čiar.


  Jednoduché nabíjanie
  Stylus Baseus je dokonalou náhradou za originálnu ceruzku Apple Pencil. Jeho konštrukcia umožňuje nabíjanie pomocou špeciálneho magnetického portu. Jednoducho ho pritlačte na príslušné miesto na iPade a jednoducho a pohodlne doplňte stylus. Jedno nabitie zaručí až 10 hodín používania alebo 12 mesiacov v pohotovostnom režime. Správa na tablete vám poskytne informácie o stave nabíjania stylusu.


  Robustný dizajn
  Výrobok používa vysokokvalitné materiály. Jadro stylusu je potiahnuté zlatom, čo zaisťuje stabilnú a spoľahlivú prevádzku bez oneskorenia. Vyniká svojou odolnosťou, je extrémne ľahký a je vyrobený z príjemného na dotyk, nekĺzavého materiálu, ktorý poskytuje bezkonkurenčné pohodlie, takže ho môžete voľne používať celé hodiny. Súčasťou balenia je náhradný hrot.

  Technické parametre

  Typ použitia
  Stylus - dotykové pero

  Ďalšie vlastnosti
  Typ pripojenia Bezdrôtové/cez aplikáciu
  Kapacita batérie 125 mAh
  Doba prevádzky 10 h na jedno nabitie / 12 mesiacov v pohotovostnom režime
  Materiál ABS + PC
  Kompatibilita iPad mini série 6, Air 4, 5 a iPad Pro série 0-6
  Rozmery 165 x 9 mm

  Farba: biela

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Martin, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky