INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Baseus Smooth Writing 2 stylus pre Apple iPad, s LED indikátorom, biela

  Baseus Smooth Writing 2 stylus pre Apple iPad, s LED indikátorom, biela
   
  stylus pre Apple telefón / tablet, s LED indikátoromZobraziť viac

  skladom 

  22,00 €
  (ušetrite 1,00€)
  21,00 €
  17,50 € bez DPH
  Kód tovaru

  408986

  PN kód

  SXBC060202

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Baseus Smooth Writing 2 stylus pre Apple iPad

  Popis produktu:
  Popustite uzdu svojej kreativite a kreslite ako profesionál! Stylus od Baseus vám umožní pohodlne ovládať váš iPad a umožní vám kresliť a písať ako skutočný papier. Produkt je plne kompatibilný s väčšinou iPadov, vyniká robustným dizajnom a podporuje magnetické nabíjanie. Jeho ovládanie si môžete prispôsobiť – stylus ponúka až 14 funkcií nastavenia. Je veľmi presná a funguje bez meškania a pri jej detekcii obrazovka automaticky prestane reagovať na vašu ruku, takže môžete voľne písať a kresliť. Súčasťou balenia je vymeniteľný hrot.


  Presný výkon
  Stylus vyniká vysokou presnosťou a výnimočne silným signálom - to je vďaka pozlátenej špičke. Vďaka tomu si môžete vychutnať dokonalú reprodukciu vašich pohybov v akomkoľvek nastavení uhla. A čo viac, tablet automaticky rozpozná činnosť dotykového pera. V tomto čase prestáva reagovať na dotyk vašej ruky, takže môžete voľne kresliť a písať bez obáv, že náhodou niečo prepnete alebo vypnete.


  Pohodlné používanie
  Baseus Smooth Writing 2 sa pripája k Baseus APP a ponúka až 14 rôznych nastavení pre rýchle používanie tabletu. Jediným kliknutím môžete zmeniť jas, hlasitosť, urobiť fotografiu alebo snímku obrazovky a prejsť na ďalšiu stránku. Nastavenie dotykového pera v správnom uhle k tabletu vám pomôže pohodlne nastaviť hrúbku vašich čiar.


  Jednoduché nabíjanie
  Stylus Baseus je dokonalou náhradou za originálnu ceruzku Apple Pencil. Produkt je vybavený portom USB-C, ktorý umožňuje rýchle doplnenie energie. Jedno nabitie zaručuje až 11 hodín používania alebo 12 mesiacov pohotovostného režimu. Informáciu o stave nabitia vám poskytne zodpovedajúci počet svietiacich LED diód.


  Robustný dizajn
  Výrobok používa vysokokvalitné materiály. Jadro stylusu je potiahnuté zlatom, čo zaisťuje stabilnú a spoľahlivú prevádzku bez oneskorenia. Vyniká svojou odolnosťou, je extrémne ľahký a je vyrobený z príjemného na dotyk, nekĺzavého materiálu, ktorý poskytuje bezkonkurenčné pohodlie, takže ho môžete voľne používať celé hodiny. Súčasťou balenia je náhradný hrot.

  Technické parametre

  Typ použitia
  Stylus - dotykové pero

  Ďalšie vlastnosti
  Kapacita batérie 130 mAh
  Doba prevádzky 11 h na jedno nabitie/ 12 mesiacov v pohotovostnom režime
  Materiál ABS + PC
  Kompatibilita iPad mini série 6, Air 4, 5 a iPad Pro série 0-6
  Rozmery 165 x 9 mm
  Hmotnosť 13,5 g

  Farba: biela

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Martin, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky