    Brother MFC-L2802DW
    Brother MFC-L2802DW
    zvýšte vašu produktivitu bez ohľadu na to, či pracujete na diaľku alebo v kancelárii
    aktuálne nedostupné
    PN kód
    MFCL2802DWYJ1
    Výrobca
    Záruka
    24 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Alternatívy v kategórií Laserové multifunkčné tlačiarne - čiernobiele
    Popis produktu
    Brother MFC-L2802DW
    Typ tlačiarne Čierno-biele
    Funkcie Tlač, Kopírovanie, Skenovanie, Fax
    Displej Displej LCD
    Veľkosť displeja 2-riadkový LCD s tlačidlami
    Max. veľkosť papiera A4
    Pamäť Vnútorná pamäť 128 MB
    Technológia Laserová
    Možnosti pripojenia Káblová sieť, Bezdrôtová, USB
    Lokálne rozhranie Hi-Speed USB 2.0
    Rozhranie káblovej siete Rýchly Ethernet
    Rozhranie bezdrôtovej siete 2,4 GHz a 5 GHz podpora
    Kopírovanie
    Obojstranné kopírovanie Nie
    Rýchlosť čiernobieleho kopírovania – A4 32 kópií za minútu
    Rozlíšenie (čiernobielo) Až 600 x 600 dpi
    Rozmery a hmotnosť
    So škatuľou 580 (š) x 517 (h) x 434 (v) mm - 14,1 kg
    Bez škatule 410 (š) x 399 (h) x 319 (v) mm - 11,6 kg
    Faxovanie
    Faxový modem 33.6 kb/s
    Príkon Režim kopírovania: 480 W / Kopírovanie v tichom režime: 280 W / Režim tlače: 470 W / Tlač v tichom režime: 270 W / Pohotovostný režim: 43 W / Režim spánku: 4,1 W / Režim hlbokého spánku: 0,6 W / Režim vypnutia: 0,08 W (*13) (*23)
    Životné prostredie
    Typická spotreba elektrickej energie 0,37 kWh/týždeň
    Typy a veľkosti Štandardný zásobník: A4, Letter, B5 (JIS), B5 (ISO), A5, A5 (Long Edge), B6 (JIS), A6, Executive, A4 Short, 16K (195 x 270 mm) / Slot manuálneho podávača: šírka 76,2 – 215,9 mm, dĺžka 127 – 355,6 mm; obálka: COM-10, DL, C5, Monarch / ADF: šírka 105 - 216 mm, dĺžka 147 - 356 mm / Sklo skenera: až do veľkosti A4/Letter /Automatický duplex: A4
    Wi-Fi Direct™Áno
    Káblová sieť Rýchly Ethernet (10Base-T/100Base-TX)
    Bezdrôtové aplikácie Áno
    Bezdrôtová sieť2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Režim Infrastructure) IEEE 802.11 g/n (Wi-Fi Direct) 5 GHz: IEEE 802.11 a/n (Režim Infrastructure) IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct)