    Brother QL1110NWB
    Brother QL1110NWB
    tlačiareň etiket, páska max. 104 mm, USB, LAN, WiFi, BluetoothZobraziť viac
    PN kód
    QL1110NWBYJ1
    Popis produktu
    Brother QL1110NWB
    Táto širokoformátová tlačiareň pre prepravné štítky má šírku tlače 4 palce (101,6 mm). Ponúka tak maximálnu kompatibilitu s rôznymi softvérmi prepravných spoločností.
    Pripojiteľná k PC
    Možnosti pripojenia: USB 2.0, Bluetooth 2.1, Wi-Fi Direct, AirPrint, PFI, Ethernet
    Tvorba štítkov pomocou P-Touch Editora
    Microsoft Office add-in (zvýraznit-> kliknout-> tlačiť) - Excel, Outlook, Word
    Kompatibilita databázového súboru - csv, Microsoft Access, Microsoft Excel
    Maximálna šírka štítku 103.6 mm
    Maximálna dĺžka tlače 3000 mm
    Maximálna šírka tlače 101,6 mm
    Rozlíšenie 300 x 300 dpi
    Štandardná rýchlosť tlače 110 mm / s
    Rozmery: 170 mm (š) x 222 mm (h) x 151 mm (v)
    Hmotnosť zariadenia: 1.71 kg
    Parametre
    Tlačiarne
    WiFi pripojenie
    áno
    LAN (RJ45) pripojenie
    áno
    Bluetooth pripojenie
    USB pripojenie
    Maximálny formát tlače
    šírka tlače 104 mm