INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00 €

Košík

    Canon imageFORCE C3026

    Canon imageFORCE C3026
     
    multifunkčná tlačiareň, laserová farebná, obojstranná tlač, WiFi, LAN, USB, obojstranný podávač dokumentov, do 26 str./min. čiernobielo, do 20 str./min. farebne, A3Zobraziť viac

    skladom 

    2 427,65 €
    1 973,70 € bez DPH
    Na splátky Quatro už od 139 €
    Leasing Grenke pre firmy
    Na splátky Homecredit
    Kód tovaru

    552624

    PN kód

    7220C006

    Výrobca
    Záruka

    24 mesiacov

    Porovnať

    Popis produktu

    Canon imageFORCE C3026

    Canon imageFORCE C3026 je základné multifunkčné farebné zariadenie pre formát A3, určené pre menšie pracovné skupiny, stredne veľké kancelárie vyžadujúce spoľahlivú a kvalitnú tlač a skenovanie
    Špičkové farebné základné multifunkčné zariadenie pre formát A3 určené na zabezpečenie základných kancelárskych potrieb. Funkcie pre každodennú tlač a skenovanie využívajúce technológiu imageFORCE, ktoré zaisťujú, že sa práca nikdy nezastaví.
    Nainštalujte aplikácie, ktoré vylepšujú schopnosti zariadenia imageFORCE, vrátane zabezpečenej tlače, automatizácie pracovných postupov a mobilnej integrácie.
    Model imageFORCE C3026 je vyrobený z recyklovaných materiálov, s viac ako 30% podielom recyklovaného plastu a 5% podielom recyklovanej ocele. Je kompaktný, ľahký a postavený na pevnom zváranom ráme, ktorý mu prepožičiava mimoriadnu odolnosť. Vďaka nízkej spotrebe energie je skvelou voľbou pre užívateľov, ktorí chcú splniť svoje ciele v oblasti udržateľnosti.

    Hlavné výhody:
    • vyššia produktivita - pracujte rýchlejšie vďaka ľahkému spusteniu a vysokej spoľahlivosti, ktorá tímom pomôže udržať firmu v pohybe - kompatibilita s uniFLOW Online zaisťuje bezproblémové pripojenie k pracovným procesom
    • jednoduché ovládanie - jednoduché, intuitívne a tiché - vďaka prehľadným krokom na obrazovke, ľahkému ovládaniu a šikovnému náhľadu, ktorý zobrazuje tlač presne tak, ako bude vyzerať, toho zvládnete viac a nič vás neprekvapí
    • užívateľsky prívetivé rozhranie - intuitívne užívateľské rozhranie pre bezproblémové používanie s istotou - kódy QR, ktoré používateľom pomôžu nájsť príslušné časti online príručky pre odstraňovanie problémov
    • spoľahlivé a proaktívne zabezpečenie - chráňte každý dokument pomocou všestrannej ochrany, nastavenia zabezpečenia na báze umelej inteligencie a robustného overovania - vaše dáta zostanú šifrované, vaše zariadenia zostanú chránené a vaše tímy zostanú sebaisté a produktívne
    • splnenie cieľov v oblasti udržateľnosti - vďaka nižšej spotrebe energie, komponentom s dlhou životnosťou a recyklovaným materiálom je každý výtlačok múdrejšou voľbou pre vašu firmu – as menším dopadom na planétu

    ŠPECIFIKÁCIA TLAČIARNE:


    Typ zariadenia: farebné multifunkčné zariadenie pre formát A3/SRA3
    Dostupné funkcie: tlač, kopírovanie, skenovanie, odosielanie, ukladanie a voliteľné faxovanie
    Technológia tlače: osvitom OLED
    Rozlíšenie tlače [DPI]: 4800 x 2400

    Kapacita zásoby papiera (A4, 80 g/m2):

    štandardne: 1 200 listov
    - 100 listov: 1× viacúčelový zásobník
    - 550 listov: 2× štandardný zásobník

    maximálne: 2 300 listov (s jednotkou zásobníka papiera BB1 (Cassette Feeding Unit-BB1))

    Výstupná kapacita papiera (A4, 80 g/m2):
    - štandardne: 250 listov
    - maximálne: 645 listov (s vnútorným finišerom N1 (Inner Finisher-N1) a priehradkou na kópie T2 (Copy Tray-T2))

    Možnosti konečných úprav:
    kompletovanie, zoskupovanie, posúvanie, zošívanie, sedlové zošívanie, dierovanie, bezsponkové zošívanie (ECO), zošívanie na vyžiadanie (možnosti konečných úprav sa líšia v závislosti na pripojených zariadeniach)

    Podporované typy médií:
    • viacúčelová priehradka: tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, hrubý papier, povrstvený papier (257 až 300 g/m2 vyžaduje sadu pre nastavenie médií A1 (Media Adjustment Kit-A1)), pauzovací papier, glejený papier, priehľadné fólie, štítky, dierovaný papier, hlava
    • horný zásobník: tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, hrubý papier, glejený papier, priesvitný papier, dierovaný papier, hlavičkový papier a obálka (je vyžadovaný nadstavec podávača obálok B (štandardný) s výnimkou ISO-C5)
    • dolný zásobník: tenký papier, čistý papier, recyklovaný papier, farebný papier, hrubý papier, glejený papier, priesvitný papier, dierovaný papier, hlavičkový papier a obálka (je vyžadovaný nadstavec podávača obálok A (štandardný))

    Podporované veľkosti médií:

    viacúčelová priehradka:
    - štandardná veľkosť: SRA3, A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R
    - užívateľská veľkosť: 98,4 × 139,7 mm až 320,0 × 457,2 mm
    - voľná veľkosť: 100,0 × 148,0 mm až 304,8 × 457,2 mm
    - obálky: č. 10 (No.10), Monarch, DL, ISO-C5
    - užívateľská veľkosť obálok: 98,0 × 98,0 mm až 320,0 × 457,2 mm

    horný zásobník:
    - štandardná veľkosť: A4, A5, A5R, A6R, B5
    - užívateľská veľkosť: 105,0 × 148,0 mm až 297,0 × 215,9 mm
    - obálky: ISO-C5

    dolný zásobník:
    - štandardná veľkosť: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R
    - užívateľská veľkosť: 105,0 × 148,0 mm až 304,8 × 457,2 mm
    - obálky (vyžaduje štandardný nadstavec obálok A): COM10 (č. 10), Monarch, DL

    Podporované gramáže médií:

    viacúčelová priehradka: 52 až 300 g/m2 (len 60 až 300 g/m2 s podporou sady pre prítlak médií A1 Media Adjustment Kit-A1; sada pre prítlak médií A1 (Media Adjustment Kit-A1) je vyžadovaná pri použití médií s povrchovou úpravou (25
    horný/dolný zásobník: 52 až 256 g/m2; obojstranne: 52 až 220 g/m2

    TLAČ:


    rýchlosť tlače:
    - jednostranne: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
    - obojstranne:: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
    • rozlíšenie tlače: až 4800 × 2400 dpi
    • doba zahrievania: cca 4,0 sekundy v režime rýchleho spustenia, 10 sekúnd z režimu spánku
    • jazyky popisu stránky (PDL): štandardne: UFR II, PCL6/PCL5; voliteľne: Adobe PostScript 3TM
    • štandardná tlač operačného systému: Android, Windows 10/11, Chrome OS, macOS (verzia 11.2.2 alebo novšia), iOS (verzia 15.2 alebo novšia), iPadOS
    • tlač z mobilných zariadení a cloudu: AirPrint, Mopria, IPP Everywhere, Canon PRINT, uniFLOW Online a Universal Print
    • K dispozícii je množstvo rôznych aplikácií a riešení na platforme MEAP, ktoré zaisťujú tlač z mobilných zariadení alebo zo zariadení pripojených k internetu az cloudových služieb podľa vašich požiadaviek.

    funkcia tlače: zabezpečená tlač, bezpečnostný vodoznak, záhlavie/päta, rozvrhnutie stránky, obojstranná tlač, zmiešané veľkosti papiera / orientácia, znížená spotreba tonera, tlačenie plagátov, vynútené pozdržanie tlače, dátum tlače, plánovaná tlač, tlač pomocou virtuálnej tlačiarne

    operačné systémy:
    - UFR II: Windows 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verzia 11.7 alebo novšia)
    - PCL: Windows 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025
    - PS: Windows 10 / 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025, macOS (verzia 11.7 alebo novšia)
    - PPD: Windows 10/11, macOS (11.7 alebo novší)

    KOPÍROVANIE:


    rýchlosť kopírovania:
    - jednostranne: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
    - obojstranne:: až 26 str./min (A4), až 15 str./min (A3), až 15 str./min (A4R)
    • doba vytlačenia prvej kópie: cca 7,0/8,7 sekundy a menej
    • rozlíšenie kopírovania: až 600 × 600 dpi
    • viacnásobné kópie: až 999 kópií
    • zväčšenie - premenlivé zväčšenie: 25 až 400 % (kroky po 1 %)
    • ďalšie funkcie kopírovania: prednastavené pomery zmenšenia/zväčšenia podľa plochy, obojstranné kopírovanie, nastavenie sýtosti, výber typu originálu, režim prerušenia, kniha na dve strany, obojstranný originál, triedenie, verzia, N na 1, originály rôznych veľkostí, ostrosť, vymazanie rámčeka, chrbát, kopírovanie preukazov kópia, vzorka kópia, vypustenie farieb

    SKENOVANIE:


    rozlíšenie skenovania: 600 × 600 dpi
    typ: štandardne - farebný skener, jednopriechodový duplexný automatický podávač dokumentov DADF (obojstranné na obojstranné-automatické) - detekcia podávania viacerých listov je podporovaná ako voliteľné vybavenie
    rýchlosť skenovania:
    - jednostranné skenovanie: 80/80 (300 × 300 dpi, odoslanie)
    - obojstranné skenovanie: 120/120 (300 × 300 dpi, kopírovanie)

    kapacita papiera podávača dokumentov (80 g/m2): až 100 listov
    prípustné originály/gramáž: gramáž médií pre podávač dokumentov
    - jednostranné skenovanie: 38 až 128 g/m2 (čiernobielo/farebne)
    - obojstranné skenovanie: 50 až 128 g/m2 (čiernobielo/farebne)

    metóda skenovania: skenovanie typu Push, skenovanie typu Pull, skenovanie do siete, skenovanie na pamäťové médium (pamäťové zariadenie USB), skenovanie do mobilných zariadení, skenovanie do cloudových služieb (uniFLOW Online)
    podporované veľkosti médií:
    - veľkosť skla na skenovanie: až 297,0 × 431,8 mm
    - veľkosť médií pre podávač dokumentov: A3, A4, A4R, A5, A5R, A6R, B4, B5, B5R, B6, B6R
    - užívateľská veľkosť: 48,0 × 85,0 mm až 304,8 × 431,8 mm

    skenovanie riadené z PC:
    - Color Network ScanGear2 pre rozhranie TWAIN aj WIA
    - podporované OS: Windows 11 / Server 2016 / Server 2019 / Server 2022 / Server 2025

    FAXOVANIE:

    • max. počet pripojených liniek: 1
    • rozlíšenie (dpi): 400 × 400 (ultrajemné), 200 × 400 (veľmi jemné), 200 × 200 (jemné), 200 × 100 (normálne)
    • rýchlosť modemu: Super G3: 33,6 kg/s, G3: 14,4 kb/s
    • metóda kompresie: MH, MR, MMR, JBIG
    • pamäť faxu: až 30 000 strán (2000 úloh)
    • rýchle voľby: mys. 200
    • skupinové predvoľby/príjemcovia: max. 199 predvolieb
    • sekvenčné vysielanie: max. 256 adries
    • zálohovanie pamäte: áno

    veľkosť pre odosielanie/príjem:
    - odosielanie: A3, A4, A4R, A5*1, A5R*1, A6R*1, B4, B5*2, B5R*1 (*1 odosiela sa ako A4, *2 odosiela sa ako krátky formát B4)
    - príjem: A3, A4, A4R, A5, A5R, B4, B5, B5R

    faxové funkcie: meno odosielateľa (TTI), priame odoslanie, odložené odoslanie, náhľad, oznámenie o dokončení úlohy, hlásenieo vysielaní, prerušenie prenosu, sekvenčné vysielanie, odoslanie na heslo/podadresu, do dôvernej schránky

    MOŽNOSTI PRIPOJENIA a SW:

    Rozhranie:
    • ethernetové/LAN rozhranie (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T) - sieťové rozhranie pre káblové pripojenie tlačiarne do miestnej počítačovej siete (konektor RJ-45)
    • bezdrôtové WiFi 802.11b/g/n - rozhranie pre bezdrôtové pripojenie k domácej alebo firemnej Wi-Fi sieti a tlač z mobilných zariadení
    • USB (pre priame pripojenie k počítaču alebo zapojenie externých zariadení)

    - štandardne: 2× USB 2.0 (hostiteľské), 1× USB 2.0 (zariadenie)
    - voliteľne: rozhranie pre riadenie kopírovania

    ĎALŠIE FUNKCIE:
    • odporúčaný mesačný objem tlače: 2500 až 8000 strán za mesiac (RMPV)
    • procesor: dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,6 GHz
    • pamäť: tlačiareň - RAM 3,0 GB
    • štandardné úložisko: 64 GB eMMC (voliteľné úložisko: 256 GB SDD)
    • ovládací panel: farebný dotykový panel TFT LCD WVGA s uhlopriečkou 17,8 cm s, kapacitnou technológiou dotyku (mechanicky polohovateľný)

    FYZICKÉ PARAMETRE:

    Rozmery (šxhxv) [mm]: 565 mm × 712 mm × 862 mm

    priestor pre inštaláciu (šxh):
    - základné: 978 × 1 141 mm (s otvorenými pravými dvierkami, vysunutou viacúčelovou priehradkou a otvoreným zásobníkom papiera)
    - plná konfigurácia: 1 285 × 1 141 mm (s maximálne vysunutým zásobníkom vnútorného finišera + maximálne vysunutou priehradkou na kópie T2 (Copy Tray-T2) + otvoreným zásobníkom papiera)
    Hmotnosť [kg]: cca 78

    Prevádzkové prostredie:
    • teplota: 10 až 30 °C
    • vlhkosť: 20 až 80 % RV (bez kondenzácie)
    • tlačiareň vyrobená s viac ako 30% podielom recyklovaného plastu a 5% podielom recyklovanej ocele
    • štandardy: certifikát Blue Angel

    NAPÁJANIE:
    • zdroj napájania: 220 až 240 V, 50/60 Hz, 4 A
    • spotreba energie: max. cca 1500 W, kopírovanie (priebežné skenovanie s duplexným automatickým podávačom dokumentov): cca 547 W, pohotovostný režim: cca 95 W, režim spánku: cca 0,8 W
    • typická spotreba elektrickej energie (TEC): 0,27 kWh
    • podrobné informácie týkajúce sa smernice Erp Lot6/26 nájdete na: https://www.canon-europe.com/for_work/lot26/

    Hladina hlučnosti [dB]:

    akustický tlak: pri prevádzke - 46 dB/ 47 dB jednostranne, 50 dB obojstranne; pohotovostný režim: bezhlučný
    hladina akustického výkonu: pri prevádzke (jednostranne) - 60 dB, Kv 3 dB
    pohotovostný režim: bezhlučný (hladina akustického tlaku sa na každej pozícii okolostojacej osoby pohybuje pod úrovňou absolútneho kritéria pre šum pozadia špecifikovaným normou ISO 7779)

    Softvér a správa tlačiarne:
    • sledovanie a vykazovanie: uniFLOW Online
    • nástroje diaľkovej správy: konzola iW Enterprise Management Console, služba vzdialenej distribúcie a správy, služba monitorovania
    • skenovací SW: Color Network ScanGear 2
    • nástroje pre optimalizáciu: konfiguračný nástroj Canon Driver Configuration Tool
    • platforma: platforma MEAP (Multifunctional Embedded Application Platform)

    Špecifikácia zabezpečenia: správa overenia a prístupu, zabezpečenie siete, dokumentov a zariadení, správa zariadení a audity podrobnejšie pozri stránky výrobcu
    Voliteľné zdroje papiera a voliteľné výstupné zariadenia: pozri stránky výrobcu ( cz/business/products/office-printers/multifunction/colour/imageforce-c3026/specifications/ )

    Voliteľné zdroje papiera a voliteľné výstupné zariadenia: pozri stránky výrobcu ( cz/business/products/office-printers/multifunction/colour/imageforce-c3026/specifications/ )

    Toner: 1008 BK/C/M/Y
    odhadovaná výťažnosť (pri 5% pokrytí): toner 1008 BK: 15 500 strán, toner 1008 C/M/Y: 8 500 strán

    Obsah balenia:
    • multifunkčná tlačiareň Canon imageFORCE C3026 MFP +) + sada tonerov - kompletná sada originálnych tonerov Canon C-EXV 1008 (C-EXV 1008 BK (čierny), C-EXV 1008 C (azúrový) C-EXV 1008 Y (žltý)) + odborná inštalácia (poukaz na zaistenie odbornej inštalácie autorizovaným technikom)
    • napájací kábel, optické valca (fotovalce), odpadová nádobka na toner predinštalované
    • inštalačná a užívateľská príručka

    - dátové káble a ďalšie príslušenstvo nie sú súčasťou balenia

    Záruka: 12 mesiacov
    Canon je svetovo uznávaný výrobca fotoaparátov, tlačiarní, kopírovacích strojov a ďalších kancelárskych a obrazových technológií. Spoločnosť sa zameriava na vysokú kvalitu, inovácie a používateľsky prívetivé riešenia, ktoré uspokojujú potreby profesionálnych fotografov aj bežných používateľov. Canon je známy svojou spoľahlivosťou, výkonnými objektívmi a pokročilými funkciami, čo z neho robí lídera v oblasti obrazových technológií. Canon Europa N.V., Bovenkerkerweg 59, 1185 XB Amstelveen, Holandsko, support@canon.com

    Parametre

    Tlačiarne

    Duplexná tlač automatická

    Automatická obojstranná tlač
    áno

    WiFi pripojenie

    áno

    LAN (RJ45) pripojenie

    áno

    USB pripojenie

    áno

    Podávač skenera

    DADF obojstranný

    Rýchlosť tlače Čiernej

    26 str./min.

    Rýchlosť tlače Farby

    20 str./min.

    Maximálny formát tlače

    A3

    OPÝTAJTE SA PORADCU

    Datacomp poradca

    Produkt manažér:

    Miroslav, Datacomp

    lizon.miroslav@datacomp.sk

    Príslušenstvo6

     
     
    Obyčajný podstavec Canon typu S3
    268,35 € 

    s DPH

    Kód: 439737

    skladom 

    Pripravujeme

     
    Canon Cassette Feeding Unit-BB1
    796,74 € 

    s DPH

    Kód: 553897

    skladom 

    Pripravujeme

     
    Canon Toner C-EXV 1008 žlutý (8 500 str.)
    104,65 € 

    s DPH

    Kód: 553896

    skladom 

    Pripravujeme

     
    Canon Toner C-EXV 1008 purpurový (8 500 str.)
    104,65 € 

    s DPH

    Kód: 553895

    skladom 

    Pripravujeme

     
    Canon Toner C-EXV 1008 azurový (8 500 str.)
    104,65 € 

    s DPH

    Kód: 553894

    skladom 

    Pripravujeme

     
    Canon Toner C-EXV 1008 černý (15 500 str.)
    77,00 € 

    s DPH

    Kód: 553893

    skladom 

    Alternatívy v kategórií Farebné laserové multifunkčné tlačiarne 2

    Notebooky