INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Certifikáty a ocenenia

  Uvedomujeme si, že základom spokojnosti našich zákazníkov sú kvalitné produkty a poskytované služby. Preto neustále monitorujeme, vylepšujeme a kontrolujeme procesy, ktoré prispievajú k vytváraniu pridanej hodnoty pre našich zákazníkov a udržiavame ich pod kontrolou.

  Hodnotenie zákazníkov

  Cena kvality

  O získaní ocenenia ShopRoku Cena kvality rozhodujú reálni zákazníci, ktorí hodnotia svoje skúsenosti s nákupom v e‑shopoch za uplynulý rok. Výhercu tejto ceny v jednotlivých kategóriách určilo viac ako 3,5 milióna vyplnených dotazníkov v rámci služby Overené zákazníkmi. Spoločnosť Datacomp  získava pravidelne popredné ocenenia Cena kvality v kategórií PC a príslušenstvo.
  Shop Roku 2022 Víťaz PC a príslušenstvo Shop Roku 2022 Víťaz Výpočtová a tel. technika
     
  Shop Roku 2022 Finalista PC a príslušenstvo Shop Roku 2017 Víťaz PC a príslušenstvo
     
  Shop Roku 2015 Víťaz Výpočtová a tel. technika Shop Roku 2015 Víťaz PC a príslušenstvo
   

  Overené zákazníkmi

  Zlatý certifikát Overené zákazníkmi získavajú iba e‑shopy, ktoré sú zapojené do služby Overené zákazníkmi a za obdobie posledných 90 dní získajú dostatočný počet respondentov a to v rade stoviek hodnotení. Pre získanie certifikátu je potrebné minimálne 97% odporúčaní za posledných 90 dní.
  Overené zákazníkmi Gold Heureka.sk Overený obchod
  Pricemania.sk
  Obchod odporúčaný zákazníkmi
  Najnakup.sk

  Manažérske certifikáty

  Certifikovaný systém manažérstva kvality našej spoločnosti od roku 2004 je potvrdením toho, že ako spoločnosť spĺňame požiadavky kladené na systém manažérstva kvality, a to nielen na kvalitu produktov a služieb, ale celkovej organizácie práce a nepretržitého napredovania spoločnosti.

  Systém environmentálneho manažérstva neustále mapuje dopady našich činností, produktov alebo služieb na životné prostredie a zároveň aktívne pristupujeme k minimalizovaniu týchto dopadov. Sme si vedomí svojej zodpovednosti voči ochrane životného prostredia.

  Identifikujeme a analyzujeme procesy pre riadenie a znižovanie rizík súvisiacich s bezpečnosťou a ochranou zamestnancov pri práci. Úroveň nášho existujúceho systému manažérstva BOZP neustále zlepšujeme, čoho dôkazom je aj certifikácia.
   
  Systém manažérstva kvality Systém environmentálneho manažérstva Systém manažérstva BOZP

  Obchodné certifikáty

  Certifikácia v programe Microsoft Authorized Education Partner (AEP) umožňuje predávať produkty spoločnosti Microsoft v akademických licenciách pre kvalifikované vzdelávanie užívateľov. Oprávnenie umožňuje nakupovať a predávať aj produkty spoločnosti Microsoft v rámci multilicenčných programov.
   
  AEP Microsoft Authorized Education Partner Microsoft Authorized Education Reseller
   
  Microsoft Technology Specialist Microsoft Certified Profesional
   
  Adobe Accredited Sales Specialist HP Accredited Sales Profesional
   
  D-Link Certified Specialist Microsoft Solution Partner


  Licencia technickej služby

  Prevádzkovanie technickej služby na ochranu majetku a osoby definuje zákon č.473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti (zákon o súkromnej bezpečnosti) v znení neskorších zákonov č. 330/2007 Z.z., č. 598/2008 Z.z. a č. 136/2010 Z.z. Datacomp s.r.o. má licenciu na prevádzkovanie technickej služby č. PT002149 v rozsahu projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava s platnosťou do 10.02.2027.


   
  Notebooky