aktuálne nedostupné
Moje konto
CTEK MXS 5.0 new POWER KIT, nabíjačka pre autobatérie, s teplotným čidlom

Odporúčame
Vystavené v KE
Demo model si môžete pozriet v Showroome Datacomp Košice.
Limitovaná edícia s najpopulárnejšou nabíjačkou na svete
nabíjačka autobatérií, teplotné čidlo, LED displej, max. nabíjací prúd: 5A, nabíjacie napätie: 14,4/14,7/15,8 V, 12V akumulátory, kapacita batérie: 1,2-110Ah/160 Ah, IP65Zobraziť viac
89,90 €
73,09 € bez DPH
Kód tovaru
448364
PN kód
CTK.MXS5.0 POWER KIT
Výrobca
Záruka
24 mesiacov
Varianty1
OPÝTAJTE SA PORADCU

Príslušenstvo8
slide 1 to 4 of 8
Popis produktu
CTEK MXS 5.0 new POWER KIT
- MXS 5.0, nabíjacie svorky a INDIKAČNÉ OČKO pre optimálnu starostlivosť o batériu.
- CTEK Powerbanku 5000 mAh na nabíjanie elektronických zariadení
- nabíjačku MXS 5.0
MXS 5.0 new je vylepšenou verziou staršieho modelu MXS 5.0, s mikroprocesorovým riadením nabíjania. MXS 5.0 new je vybavená novým a kvalitnejším teplotným snímačom, ktorý počas celého nabíjania kontroluje teplotu okolitého prostredia a prispôsobuje tak nabíjanie k dosiahnutiu najlepšieho výsledku.
Nabíjačka MXS 5.0 new rieši širokú škálu problémov spojených s akumulátory a je dokonalou voľbou pre užívateľov s vysokými nárokmi. Je vybavená vstavanou automatickou kompenzáciou teploty aby poskytla bezkonkurenčný výkon pre akumulátory od 1,2 Ah do 110 Ah, taktiež je vhodná aj pre akumulátory až do 160 Ah pre udržiavacie nabíjanie.
Funkcia AGM je dokonalá pre maximalizáciu účinnosti a životnosti väčšiny akumulátorov. Zabudovaná kompenzácia teploty zaisťuje ideálnu činnosť nabíjania aj počas extrémnych teplôt.
LED displej pre sledovanie nabíjania, testovania a údržby
Nabíjačka MXS 5.0 new je vďaka patentovanej premenlivej (pulznej) údržby ideálna pre dlhodobú údržbu. Celý proces testovania, nabíjanie a údržby akumulátora možno pohodlne sledovať na jasnom LED displeji .
Program Recond
Recond je program regenerácie, ktorý napravuje rovnomernosť hustoty elektrolytu. Nerovnomernosť hustoty elektrolytu ma za následok že akumulátor stratí veľkú časť svojej kapacity a zníži sa jeho životnosť.
V režime Recond je vždy nutné odpojiť batériu od vozidla. Režim Recond nemožno použiť pre batérie s gélovým elektrolytom (AGM), môže dôjsť k ich poškodeniu!
Jednoduchosť
Jednoduché pripojenie batérií a jednoduchá obsluha s využitím dodávaného príslušenstvo sú jednou z hlavných výhod nabíjačiek CTEK. Môžete mať stálu kontrolu o priebehu nabíjania a ľahko si voliť nabíjací mody.
Vlastnosti:
- mikroprocesorové riadenie nabíjania
- teplotný snímač pre bezproblémové nabíjanie aj počas extremných teplotných podmienok
- funkcia AGM pre maximalizáciu účinnosti a životnosti väčšiny akumulátorov
- obnovenie aj hlboko vybitých batérií
- stabilný nabíjací prúd do 5A
- stupeň krytia IP65 (chránený proti striekajúcej vode a prachu)
- ochranu proti prepólovaniu, iskreniu a skratu
Technické parametre:
Typ nabíjačky: 8 krokový, plne automatizovaný nabíjací cyklus
Maximálny nabíjací prúd: 5 A
Nabíjacie napätie: 14,4/14,7/15,8 V
Vhodný pre nabíjanie: 12V batérií kapacít: 1,2-110Ah
Vhodný pre udržiavanie 2V batérií kapacít: 1,2-160Ah
Izolačná trieda: IP65 (odolný proti prachu a striekajúcej vode)
Teplota prostredia: -20°C až +50°C (pri vysokých okolitých teplotách sa automaticky znižuje výstupný výkon)
Rozmery a hmotnosť: Rozmery (Š x H x V): 168 x 65 x 38 mm
Hmotnosť: 0,6 kg
Dodáva sa s dvoma sadami konektorov - krokosvorky a oka.
www.ctek.com/uk/products/car/mxs-5-0-uk
Súvisiace dokumenty
Manuál: MXS-5.0_sk.pdf