    CyberPower Main Stream OnLine UPS 2000VA/1800W, XL, veža
    záložný zdroj UPS, on-line, tower, 2000 VA, 2x Schuko zásuvka, 1800 W, 2, 2x IEC C13 zásuvka, záložná doba pri 50% záťaži 13 min, orientačná doba zálohy 100W/ 148 minút, LCD displej, komunikačný port USBZobraziť viac
    PN kód
    OLS2000EA-DE
    Popis produktu
    CyberPower Main Stream OnLine UPS 2000VA/1800W
    Technické parametre
    Fáza Jednofázové
    Tvar Tower (veža)
    Topológia UPS On-line s dvojitou konverziou.
    Technológia pre úsporu energie
    Účinnosť pri ECO režime v prevádzke zo zásuvky až 95 %
    Kompatibilný s aktívnou PFC Áno
    Vstup
    Podpora napájania z generátora Áno
    Menovité vstupné napätie ( Vac ) 230 ± 10%
    Rozmedzie vstupného napätia ( Vac ) 200 ~ 300
    Nastaviteľný rozsah napätia ( Vac )
    0~30% záťaž po 80 ~ 300 Vac
    0~50% záťaž po 120 ~ 300 Vac
    0~75% záťaž po 160 ~ 300 Vac
    0~100% záťaž po 200 ~ 300 Vac
    Vstupná frekvencia ( Hz ) 50 ± 10 60 ± 10
    Detekcia vstupnej frekvencie Automatická detekcia
    Menovitý vstupný prúd ( A ) 9 Vstupný účinník 0.98
    Typ vstupného konektora IEC C14
    Typ zástrčky odpojiteľného kábla Schuko x 1
    Dĺžka napájacieho kábla (ft) 5
    Dĺžka napájacieho kábla (m) 1.5
    Výstup
    Výkon (VA) 2000
    Výkon (W) 1800
    Priebeh napätia pri napájaní z batérie Čistý sínusový priebeh
    Napätie pri napájaní z batérie ( Vac )
    208 ± 1 %
    220 ± 1 %
    230 ± 1 %
    240 ± 1 %
    Nastavenie výstupného napätia Nastaviteľné
    Frekvencia pri napájaní z batérie ( Hz ) 50 ± 0.5% 60 ± 0.5%
    Nastavenie výstupnej frekvencie Nastaviteľné
    Účinník 0.9
    Tolerancia napätia v režime ECO ± 15 %
    Ochrana proti preťaženiu Obmedzenie interného prúdu, Istič, Poistka
    Ochrana proti preťaženiu (režim Line) 110~120% záťaž po 1 min, >120% záťaž ihneď
    Ochrana proti preťaženiu (režim Batérie) 110~120% záťaž po 10 s, >120% záťaž ihneď
    Ochrana proti preťaženiu (režim Bypass) >130% záťaž ihneď
    Činiteľ výkyvu (pomer špičkovej a efektívnej hodnoty) 3 : 1
    Harmonické skreslenie (lineárna záťaž) THD<3%
    Harmonické skreslenie (nelineárna záťaž) THD<5%
    Interné premostenie (bypass) Automatické premostenie (bypass), Manuálne premostenie (bypass)
    Zásuvka(y) - celkom 4
    Typ zásuvky IEC C13 x 2, Schuko x 2
    Zásuvka(y) - zálohované as prepäťovou ochranou 4
    Typická doba prechodu ( ms ) 0
    Batérie
    Prevádzková doba pri polovičnej záťaži ( min ) 13
    Prevádzková doba pri plnej záťaži ( min ) 4
    Typická doba dobíjania ( Hodiny ) 4
    Maximálny nabíjací prúd ( A ) 1.5
    Spustenie na batérii Áno
    Inteligentná správa batérií (SBM) Áno
    Užívateľsky vymeniteľný Nie
    Typ batérie Hermeticky uzavretý olovený
    Kompatibilný rozširujúci batériový modul (EBM) Áno
    Max. počet EBM ( ks ) 3
    Prepäťová ochrana + filtrovanie
    Prepäťová ochrana ( Jouly ) 345
    EMI a RFI filter Áno
    Správa a komunikácia
    Panel LCD Áno
    Typy LCD Farebný LCD
    Porty USB kompatibilné s rozhraním HID 1
    Bezpotenciálový kontakt (s relé) Áno
    Port pre núdzové vypnutie (EPO) Áno
    Držiak káblov ( ks ) USB kábel x1
    Softvér pre správu napájania PowerPanel Business (odporúča sa)
    Vzdialená správa protokolom SNMP / HTTP Áno - s doplnkovou RMCARD205
    Fyzické vlastnosti
    Konštrukcia skrine Kov
    Farba Čierna
    Fyzická veľkosť - UPS modul
    Rozmery (ŠxVxH) (in.) 5.9 x 8.9 x 15.5
    Rozmery (ŠxVxH) (mm) 151 x 225 x 394
    Hmotnosť (lbs) 37.3
    Hmotnosť (kg) 16.9
    Stránky o produkte CyberPower Main Stream OnLine UPS 2000VA/1800W:
    www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/ols2000ea-de#overview
    Parametre
    Nabíjačky a batérie
    Výstupné zásuvky
    2x Schuko zásuvka
    Výkon a formát
    Typ napájania
    on-line
    Formát UPS
    Fyzicky tvar UPS (tower, rack, racktower a kompaktné)
    tower
    Zdanlivý výkon
    2000 VA
    Skutočný výkon
    1800 W
    Čas zálohovania
    Orientačná doba zálohy
    Orientačná doba zalohy pri zariadení ktoré ma spotrebu 100W.
    100W/ 148 minút
    Záložná doba pri 100 % záťaži
    4 min
    Záložná doba pri 50 % záťaži