    CyberPower Professional Series III RackMount 2200VA/2200W, 2U
    záložný zdroj UPS, line-interactive, rack, 2200 VA, 2200 W, 6x IEC C13 zásuvka, 2x IEC C19, záložná doba pri 50% záťaži 11 min, orientačná doba zálohy 100W/ 135 minút, LCD displej, komunikačný port USB, RS-232, ochrana dátovej siete RJ-45Zobraziť viac
    skladom
    Leasing Grenke pre firmy
    PN kód
    PR2200ERT2U
    Popis produktu
    CyberPower Professional Series III RackMount 2200VA/2200W
    Technické parametre
    Topológia Interaktívna linka
    Kapacita (VA) 2200VA
    Kapacita (Watt) 2200W
    Fáza (vstup/výstup) 1:1
    GreenPower Áno
    Aktívna podpora PFC Áno
    Vstup
    Rozsah vstupného napätia 159 ~ 288 V
    Vstupný frekvenčný rozsah 50/60 Hz (±3 Hz) (automatické snímanie)
    Menovitý vstupný prúd -
    Vstupná zásuvka IEC 320 C20
    Regulácia napätia (AVR) 2 x zvýšenie, 1 x zníženie
    Výstup
    Rozsah výstupného napätia 220 ± 5% 230 ± 5% 240 ± 5%
    Rozsah výstupnej frekvencie hodnoty
    Výstupná frekvencia 50 ± 1 % 60 ± 1 %
    Počet zásuviek 8
    Typ zásuviek IEC C13 (6), IEC C19 (2)
    Prepäťová ochrana a filtrácia
    Prepäťová ochrana Áno
    Max. hodnota vplyvu 2430J
    Ochrana siete RJ45 1 vstup, 1 výstup
    Batéria
    Vymeniteľné používateľom Áno - v prevádzke
    Typ batérie (číslo) 12V/9Ah (4)
    Typický čas nabíjania 3 h
    Čas zálohovania
    Predĺžený čas zálohovania Nie
    Plné zaťaženie (min) 3
    Polovičné zaťaženie (min) 11
    Graf/tabuľka časov zálohovania Tu
    Komunikácia
    Port USB Áno
    Sériový port Áno
    Karta manažéra Voliteľné (RMCARD205)
    SmartConnect Nie
    Konektor EPO Áno
    Manažment
    Softvér PowerPanel® Business Edition
    Studený štart -
    Vlastný test Áno
    Indikačné štáty
    Ukazovatele Áno - zapnuté, Režim linky , Režim batérie , Zlyhanie UPS, Nočný režim
    Zvukové upozornenia Áno - Režim batérie , Slabá batéria , Preťaženie , Dobíjanie , Prehriatie
    Popis alarmov Tu
    Fyzikálne parametre
    Rozmery (V x Š x H) (mm) 86,5 x 433 x 412
    Hmotnosť (kg) 25,7
    Výška v stojane 2U
    Stránky o produkte CyberPower Professional Series III RackMount 2200VA/2200W:
    www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/PR2200ERT2U#overview
    Parametre
    Nabíjačky a batérie
    Odporúčané použitie
    profesionálne
    Výkon a formát
    Typ napájania
    line-interactive
    Formát UPS
    Fyzicky tvar UPS (tower, rack, racktower a kompaktné)
    rack
    Zdanlivý výkon
    2200 VA
    Skutočný výkon
    2200 W
    Max doba odozvy
    4 ms
    Čas zálohovania
    Orientačná doba zálohy
    Orientačná doba zalohy pri zariadení ktoré ma spotrebu 100W.
    100W/ 135 minút
    Záložná doba pri 100 % záťaži
    3 min
    Záložná doba pri 50 % záťaži