    CyberPower UT GreenPower Series UPS 2200VA/1320W, slovenské zásuvky
    záložný zdroj UPS, line-interactive, tower, 2200 VA, 1320 W, 4x FR zásuvka, orientačná doba zálohy 100W/ 60 minút, záložná doba pri 50% záťaži 6 min, komunikačný port USB, ochrana dátovej siete RJ-45, ochrana telefónnej siete RJ-11Zobraziť viac
    PN kód
    UT2200EG-FR
    Popis produktu
    CyberPower UT GreenPower Series UPS 2200VA/1320W
    Vlastnosti
    • Automatická regulácia napätia (AVR)
    • Simulovaný sinusový výstup
    • Ochrana proti preťaženiu
    • Telefón/Fax/Modem/DSL/Sieť
    • Automatický reštart/Autonabíjanie
    • Komunikácia cez USB
    • LED indikátor stavu
    • Požiarna odolnosť
    • Konfigurovateľný alarm
    • Vylepšená technológia správy batérie
    • Kompaktné rozmery
    • Softvér PowerPanel® Personal Edition
    Technické parametre
    Fáza: Jednofázová
    Tvar: Tower (veža)
    Topológia UPS: Line-interactive
    Technológia pre úsporu energie: Bypass technológie GreenPower UPS™
    VSTUP
    Podpora napájania z generátora: Áno
    Menovité vstupné napätie ( Vac ): 230 ± 10%
    Rozmedzie vstupného napätia ( Vac ): 167 ~ 295
    Vstupná frekvencia ( Hz ): 50, 60
    Detekcia vstupnej frekvencie: Automatická detekcia
    Menovitý vstupný prúd ( A ): 10
    Typ vstupného konektora: Schuko
    Dĺžka napájacieho kábla (ft): 5
    Dĺžka napájacieho kábla (m): 1.5
    VÝSTUP
    Výkon (VA): 2200
    Výkon (W): 1320
    Priebeh napätia pri napájaní z batérie: Simulovaný sínusový priebeh
    Napätie pri napájaní z batérie ( Vac ): 230 ± 10%
    Frekvencia pri napájaní z batérie ( Hz ): 50 ± 1%, 60 ± 1%
    Automatická regulácia napätia (AVR): 1 x zvýšenie, 1 x zníženie
    Ochrana proti preťaženiu: Obmedzenie interného prúdu, Istič
    Zásuvka(y) - celkom: 4
    Typ zásuvky: FR x 4
    Zásuvka(y) - zálohované as prepäťovou ochranou: 4
    Typická doba prechodu ( ms ): 4
    Nabíjací port(y) USB: USB-A x 1, USB-C x 1
    USB nabíjací prúd: 5V/2.1A
    BATÉRIE
    Prevádzková doba pri 60W ( min ): 95
    Prevádzková doba pri 90W ( min ): 70
    Prevádzková doba pri 200 W ( min ): 34
    Typická doba dobíjania ( Hodiny ): 8
    Spustenie na batérii: Áno
    Užívateľsky vymeniteľný: Nie
    Typ batérie: Hermeticky uzavretý olovený
    PREPÄŤOVÁ OCHRANA + FILTROVANIE
    Prepäťová ochrana ( Jouly ): 150
    EMI a RFI filter: Áno
    Ochrana telefónu/siete RJ11/RJ45 (kombo): 1 vstup, 1 výstup
    SPRÁVA A KOMUNIKÁCIA
    LED indikátory:
    Porty USB kompatibilné s rozhraním HID: 1
    Akustické alarmy: Režim Batérie, Vybitá batéria, Preťaženie, Porucha UPS
    Rýchlosť prenosu dát siete Ethernet: Až 1Gbps
    Softvér pre správu napájania: PowerPanel Personal (odporúča sa)
    FYZICKÉ VLASTNOSTI
    Konštrukcia skrine: Plast
    Farba: Čierna
    FYZICKÁ VEĽKOSŤ - UPS MODUL
    Rozmery (ŠxVxH) (in.): 5.83 x 7.01 x 11.73
    Rozmery (ŠxVxH) (mm): 148 x 178 x 298
    Hmotnosť (lbs): 23.81
    Hmotnosť (kg): 10.8
    PREPRAVNÉ ROZMERY
    Rozmery (ŠxVxH) (in.): 10.67 x 7.95 x 15.63
    Rozmery (ŠxVxH) (mm): 271 x 202 x 397
    Hmotnosť (lbs): 24.47
    Hmotnosť (kg): 11.1
    PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
    Prevádzková teplota (°F): 32 ~ 104
    Prevádzková teplota (°C): 0 ~ 40
    Prevádzková relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) ( % ): 0 ~ 90
    Prevádzková nadmorská výška ( stopy/metre ): 0-3.000 metrov (0-10.000 stôp)
    Skladovacia teplota (°F): -4 ~ 122
    Skladovacia teplota (°C): -20 ~ 50
    Skladovacia relatívna vlhkosť (nekondenzujúca) ( % ): 0 ~ 90
    Skladovacia nadmorská výška ( stopy/metre ): 0-3.000 metrov (0-10.000 stôp)
    Odvod tepla v režime on-line (BTU/hod): 34.1
    Hlučnosť 1,5 m od krytu jednotky ( dBA ): 50
    CERTIFIKÁCIA
    Certifikácia: CE
    RoHS: Áno
    Stránky o produkte CyberPower UT GreenPower Series UPS 2200VA/1320W:
    www.cyberpower.com/eu/cs/product/sku/ut2200eg-fr
    Parametre
    Výkon a formát
    Typ napájania
    line-interactive
    Formát UPS
    Fyzicky tvar UPS (tower, rack, racktower a kompaktné)
    tower
    Zdanlivý výkon
    2200 VA
    Skutočný výkon
    1320 W
    Max doba odozvy
    4 ms
    Čas zálohovania
    Orientačná doba zálohy
    Orientačná doba zalohy pri zariadení ktoré ma spotrebu 100W.
    100W/ 60minút
    Záložná doba pri 100 % záťaži
    1 min
    Záložná doba pri 50 % záťaži
    6 min
    Výstupné zásuvky FR
    4
    Komunikácia a manažment
    Komunikačný port USB
    Port služiaci na komunikáciu mezdzi UPS a počítačom.
    áno
    Prepäťová ochrana a filtrácia
    Prepäťová ochrana RJ-45
    áno
    Prepäťová ochrana RJ-11
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Maroš, Datacomp
    tym@datacomp.sk
    Recenzie1
    100%
    (1x)
    Patrik, Košice
    Pridané: 17.4.2026
    100%