    CyberPower UT GreenPower Series UPS 850VA/425W, nemecké zásuvky SCHUKO
    záložný zdroj UPS, line-interactive, tower, 850 VA, 425 W, 3, orientačná doba zálohy 100W/ 20 minút, záložná doba pri 50% záťaži 4 min, komunikačný port USBZobraziť viac
    PN kód
    UT850EG
    Popis produktu
    CyberPower UT GreenPower Series UPS 850VA/425W
    Základné funkcie
    • Automatická regulácia napätia (AVR)
    • Kompatibilita s generátormi
    • Simulovaný sínusový výstup
    • Ochrana proti preťaženiu
    • LED indikátor stavu
    • Požiarna odolnosť
    • Konfigurovateľný alarm
    • Technológia správy batérií
    • Kompaktné rozmery
    Technické parametre
    Topológia Interaktívna linka
    Kapacita (VA) 850VA
    Kapacita (Watt) 425W
    Fáza (vstup/výstup) 1:1
    GreenPower Áno
    Aktívna podpora PFC Nie
    Prístup
    Rozsah vstupného napätia 165-290V
    Vstupný frekvenčný rozsah 50/60 Hz ±5 % (automatické snímanie)
    Menovitý vstupný prúd 3.86A
    Vstupná zásuvka Schuko
    Regulácia napätia (AVR) Áno
    Výstup
    Rozsah výstupného napätia 230 Vac ± 10 %
    Rozsah výstupnej frekvencie 50 Hz/60 Hz ± 1 %
    Výstupná frekvencia Simulovaná sinusoida
    Počet zásuviek 3
    Typ zásuviek Schuko
    Prepäťová ochrana a filtrácia
    Prepäťová ochrana Áno
    Max. hodnota vplyvu -
    Ochrana telefónu/siete RJ11/RJ45 1 vstup, 1 výstup
    Batéria
    Vymeniteľné používateľom Nie
    Typ batérie (číslo) RBP0143 (12V/5Ah x1)
    Typický čas nabíjania 8 h
    Čas zálohovania
    Predĺžený čas zálohovania Nie
    Plné zaťaženie (min) 1
    Polovičné zaťaženie (min) 4
    Graf/tabuľka časov zálohovania Tu
    Komunikácia
    Port USB Áno
    Sériový port Nie
    Karta manažéra Nie
    SmartConnect Nie
    Konektor EPO Nie
    Manažment
    Softvér PowerPanel® Personal Edition
    Studený štart Nie
    Vlastný test Áno
    Indikačné stavy
    Ukazovatele Áno - zapnuté, Režim linky , Režim batérie , Nízky stav batérie
    Zvukové upozornenia Áno - Režim batérie , Slabá batéria , Preťaženie , Zlyhanie UPS
    Multifunkčný LCD displej Nie
    Fyzikálne parametre
    Rozmery (V x Š x H) (mm) 159 x 84 x 252
    Hmotnosť (kg) 4,2
    Výška v stojane 0U
    Parametre
    Nabíjačky a batérie
    Odporúčané použitie
    domáce
    Výkon a formát
    Typ napájania
    line-interactive
    Formát UPS
    Fyzicky tvar UPS (tower, rack, racktower a kompaktné)
    tower
    Zdanlivý výkon
    850 VA
    Skutočný výkon
    425 W
    Čas zálohovania
    Orientačná doba zálohy
    Orientačná doba zalohy pri zariadení ktoré ma spotrebu 100W.
    100W/ 20 minút
    Záložná doba pri 100 % záťaži
    1 min
    Záložná doba pri 50 % záťaži
    4 min
    Výstup
    Výstupné zásuvky SCHUKO
    3
    Komunikácia a manažment
    Komunikačný port USB
    Port služiaci na komunikáciu mezdzi UPS a počítačom.
    áno
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Maroš, Datacomp
    tym@datacomp.sk
    Recenzie4
    90%
    (4x)
    Jozef, Malacky
    Pridané: 9.7.2025
    100%
    • Cena
    • Plni funkciu, pri vypadku prudu je zariadenie bezpecne vypnute
    Peter, Martin
    Pridané: 31.5.2024
    80%
    V prípade väčších zásuviek chranených zariadeni je ťažšie sa dostať ku portom RJ 45
    alojz, kosice
    80%
    • Na malú spotrebu ok
    • Smrdí asi 2 dní potom to zmizne
    Norbert, Lipovník
    100%