INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Nový Datacomp showroom v Bratislave

  Najväčší Datacomp showroom a predajňu s celkovou rozlohou až 1 300 m² nájdete v Bratislave. Rozsiahly sortiment IT produktov, odborný personál, ktorý poradí s výberom, exkluzívne novinky významných IT značiek, integrovaný HP showroom a LENOVO showroom je k dispozícii pre našich zákazníkov na adrese Jarabinková 8G. Príďte nás navštíviť.
  Datacomp je globálnym slovenským partnerom popredných značiek na trhu IT už viac ako 20 rokov. Neustále inovujeme a vytvárame kroky na posilňovanie svojej pozície na domácom slovenskom trhu a postupne aj na českom trhu. Nový Datacomp showroom v Bratislave je ďalším dôležitým strategickým miľníkom v našom vývoji

  HP showroom
  Lenovo Showroom

  Exkluzívne ceny
  Program
  Súťaž
  Mapa
   

  Nový Datacomp showroom - miesto, kde zažijete technológie v inom rozmere a spoznáte tváre IT expertov. Miesto, kde vyriešite všetky svoje potreby a požiadavky nielen v oblasti výpočtovej, ale aj spotrebnej elektroniky. Miesto, kde zažijete odbornosť, profesionálnosť, kde zákazník je priorita č.1


  Bližšie k vám 

  Showroom sa nachádza v lokalite Bratislava Mlynské Nivy Prístav na adrese Jarabinková 8G. Výhodou showroomu je dobrá dopravná dostupnosť s možnosťou vyhradeného parkovania pri predajni a frekventovaná MHD na zastávku Miletičova, Prístavná alebo Prístavný most (len 1,5 km od hlavnej autobusovej stanice Nivy). Na adrese nájdete okrem predajne aj reklamačné a servisné oddelenie. 
  Okrem maximálnej dostupnosti a komfortu je pre zákazníkov k dispozícii viac ako 20 vyhradených parkovných miest pred samotným showroomom a zároveň viac ako 50 parkovacích miest v priľahlom podzemnom parkovisku. 

  Dotknite sa technológií

  Nový showroom Datacomp je exkluzívnym miestom, kde technológie zažijete v inom rozmere. Datacomp je certifikovaným partnerom viac ako 50 významných svetových značiek na trhu IT, preto všetky významné svetové značky majú v novom showroome vystavené široké portfólio produktov.

  V showroome nájdete portfólio produktov našich autorizovaných partnerov HP, LENOVO, ASUS, EPSON, JBL, Logitech, Xiaomi, Microsoft, XBOX, ACER, AMD, Garmin, TP Link, AENO, Tesla, TCL, Apple a ďalších významných partnerov. 

  Moderný nadčasový dizajn


  Datacomp Showroom Bratislava vyniká moderným vzhľadom a dizajnom. Môžete si tu zakúpiť a vyskúšať najnovšie technológie svetových IT značiek. Pre hráčov je pripravený raj v podobe najmodernejších herných zariadení pripravených na odskúšanie a zakúpenie. 

  Ponuka Datacomp showroom Bratislava

  • riešenia pre domácnosti - výpočtová a spotrebná elektronika
  • riešenia pre firmy, školy, organizácie
  • projektové riešenia
  • odborné poradenstvo na predajni, ale aj online z pohodlia domova
  • výdajné miesto a Drive-In pre internetový obchod datacomp.sk - už čoskoro pre našich zákazníkov spustíme aj službu Drive-In; zákazníci si tak vyzdvihnú svoje objednávky komfortne a promptne z pohodlia svojho auta
  • záručný a pozáručný servis

  HP showroom

  Súčasťou Datacomp showroomu je exkluzívny HP showroom, ktorý je jedinečný na Slovensku. HP showroom obsahuje kompletnú ponuku HP notebookov, počítačov a tlačiarní, HP príslušenstva vrátane nových akvizícií HyperX a POLY. Dedikovaný HP expert vám predstaví inovatívne portfólio HP a zároveň poradí s výberom.  Príďte sa dotknúť HP technologických noviniek. 


  V spolupráci so spoločnosťou HP sme pri príležitosti otvorenia showroomu pripravili limitované exkluzívne ceny na vybrané HP portfólio.

  LENOVO showroom 

  Súčasťou nového Datacomp showroomu je aj integrovaný Lenovo showroom, vďaka čomu zažijete špičkové technológie Lenovo značky na vlastnej koži aj s odborným poradenstvom.

  V spolupráci so spoločnosťou Lenovo sme pri príležitosti otvorenia showroomu pripravili limitované exkluzívne ceny na vybrané Lenovo portfólio.
   


  Datacomp už 23.2.2024 slávnostne otvára o 9:00

  Datacomp, obľúbený obchod s elektronikou, poteší zákazníkov už 23. februára 2024. Dvere do sveta IT sa otvoria o 9:00 ráno v novom Datacomp showroome s exkluzívnymi cenami na spotrebnú elektroniku, ktoré budú ohromujúce. Datacomp si počas viac ako 20-ročného pôsobenia na trhu IT vybudoval výbornú povesť svojou spoľahlivosťou, odbornosťou, kvalitou produktov a zákazníckymi službami. Už v piatok 23.02.2024 od 09:00 na našich zákazníkov čaká špeciálna ponuka na IT zariadenia, ktoré si budú môcť zakúpiť osobne v exkluzívnych cenách. 

  Exkluzivne ceny a zlavy

  Exkluzívne ceny 

  Od notebookov po mobilné telefóny, od televízorov po slúchadlá, tlačiarne - Datacomp má vo svojom sortimente široký výber elektroniky. S exkluzívnymi cenami, ktoré sme pripravili pri príležitosti otvorenia nového showroomu, si budete môcť dopriať to, po čom túžite. Pre tých, čo si potrebujú vylepšiť svoj domáci kancelársky priestor, alebo pre tých, ktorí sa chcú potešiť najnovšími technologickými zázrakmi je táto udalosť skvelou príležitosťou.
   

  Pri príležitosti otvorenia našej predajne sme pre našich zákazníkov pripravili v termíne od 23.2.2024. – 1.3.2024  akciu "Exkluzívne ceny". Zákazníci sa môžu tešiť na bohatú ponuku produktov od smartfónov cez smart produkty, notebooky, reproduktory až po robotické vysávače za fantastické ceny. Takúto limitovanú ponuku v zľave až do výšky -50% nenájdete v žiadnom inom kamennom, alebo online obchode na Slovensku.
   

  Exkluzívne ceny počas otvorenia showroomu 

  Poznačte si dátum 23. február 2024 vo svojom kalendári a príďte navštíviť experta na IT technológie - Datacomp - o 9:00 ráno na ulici Jarabinkova 8G a vyberte si z fantastickej limitovanej ponuky výpočtovej a spotrebnej elektroniky. Vaše technologické sny sa vďaka showroomu Datacomp stanú skutočnosťou!


  Špeciálny program pri príležitosti otvorenia Datacomp showroomu

  V piatok 23.02.2024 sme pre našich zákazníkov v spolupráci so značkou ASUS pripravili špeciálny program. Príďte si preveriť svoje herné schopnosti a zahrať si na najnovších ASUS mašinách s obľúbenou gamerkou Eva "kRAViCkA" Urbanová. Talentovaná Cosplayerka Mrs.Physiotherapist má pre vás pripravený opäť originálny kostým a MEGA súťaž o ASUS novinku ROG ALLY.  Pre viac informácií sledujte facebook a web Datacomp. 


  Slávnostné prestrihnutie pásky a otvorenie predajne showroom Datacomp sa uskutoční 23.2.2024 o 09:00 na Jarabinkove ulici 8G v Bratislave.

  SÚŤAŽ o

  Súťaž o exkluzívne ceny
  Zapojte sa do súťaže „Vyhrajte s Datacomp fantastické ceny“ pri príležitosti otvorenia nového showroomu:

  1. Nakúpte od 23.02. do 01.03 osobne v novom Datacomp showroome na Jarabinkovej 8G v Bratislave.
  2. Zaregistrujte svoj nákup vyplnením súťažného formulára, ktorý bude súťažiacim k dispozícii pri pokladni po načítaní QR kódu.
  3. Realizáciou nákupu, vyplnením a odoslaním formulára ste zapojený do súťaže a máte šancu vyhrať jednu z 13 fantastických cien.
  4. Výhercov cien vyžrebujeme do 7 dní od ukončenia súťaže a budeme ich následne kontaktovať ohľadom prevzatia výhry. 
  5. Na súťaž sa vzťahujú Datacomp všeobecné podmienky súťaží.
   

  1. Xbox Series S herná konzola v hodnote 299€
  2. JBL PartyBox Encore  prenosný párty reproduktor v hodnote 349 EUR
  3. JBL Tour ONE M2 Black bezdrôtové slúchadlá  v hodnote 329 EUR
  4. Tlačiareň Epson EcoTank L3256 v hodnote 189 EUR
  5. Tesla Smart Professional BLDC Neutralizing Ion Hairdryer, fén na vlasy  v hodnote 175,90 EUR
  6. Dell S2421H, 24" monitor v hodnote 110 EUR
  7. HP HyperX Cloud III slúchadlá v hodnote 109 EUR
  8. SET - Lenovo Clock 2 Grey + Lenovo Charging Dock Grey v hodnote 100 EUR 
  9. HP HyperX Pulsefire Haste 2 herná myš v hodnote 62 EUR
  10. HyperX SoloCast  White mikrofón v hodnote 89 EUR
  11. 3x Gaming podložka od spoločnosti ESET v hodnote 40 EUR
  12. Lenovo 500 Bluetooth Speaker  v hodnote 30 EUR
  13. 5x Game Pass

   

  Mapa   

  Lokalita Jarabinky prináša maximálny zákaznícky komfort, nielen čo sa týka dostupnosti, ale aj celkovo prostredia. Komfortne sa k novému Datacomp showroomu dostanete autom, MHD a samozrejme aj peši.
   

  Predajňa Bratislava Patrónka Pri Suchom mlyne 3897/29 je presťahovaná do nového showroomu Datacomp.

  Kontakty Bratislava Showroom
  Notebooky