INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Eltrinex LS500 GPS

  Eltrinex LS500 GPS

  Akcia

  detekcia POI bodov na upozornenie miest s častými policajnými kontrolami
  Model LS500 GPS v sebe spojuje všetky osvedčené funkcie svojich predchodcov: magnetický rýchloupínací držiak s napájaním, rozlíšenie videa 2K, polarizačný filter, funkciu WDR pre nočný záznam, detekciu jazdných pruhov, GPS, upozornenia na radary, a inéZobraziť viac

  aktuálne nedostupné

  175,00 €
  145,83 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 10 €
  Kód tovaru

  312809

  PN kód

  Eltrinex LS500 GPS

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Alternatívy pre Eltrinex LS500 GPS

  Popis produktu

  Eltrinex LS500 GPS

  Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS je vybavená osvedčeným rýchloupínacím magnetickým držiakom s napájaním, vychádzajúci z modelu LS400, ktorý sa stal víťazom porovnávacieho testu asistenčnej služby ÚAMK. Vďaka šikovnému riešeniu držiaku odpadá nutnosť neustále zapájať a odpájať napájací kábel. Kameru stačí do držiaku zľahka zasunúť a automaticky dôjde k zapnutiu kamery a spustenia záznamu. Po odpojení kamery z držiaka dôjde automaticky k ukončeniu záznamu a jej vypnutiu. Túto vlastnosť ocenia najmä vodiči, ktorí neradi nechávajú vo vozidle bez dozoru cenné predmety.

  Kamera je osadená GPS prijímačom. Umožňuje preto zobrazovať aktuálnu rýchlosť vozidla, strážiť a upozorňovať na jej prekročenie (s prednastavenou rezervou) a informovať o smere jazdy (sever, severovýchod, a pod.)

  Detekcia POI bodov je novou funkciou, ktorá upozorňuje vodiča na miesta s častým výskytom policajných kontrol, statických kamier a pod. Navyše dokáže kamera Eltrinex LS500 GPS upozorňovať aj na železničné prejazdy a zvýšiť tak pozornosť vodiča na týchto rizikových miestach.

  Inteligentné funkcie detekcie jazdných pruhov povyšujú kameru Eltrinex LS500 GPS z pasívneho záznamníka prevádzky na aktívneho pomocníka vodiča. Kamera dokáže pomocou zvukovej signalizácie informovať o vybočenie z jazdného pruhu a tým zabrániť havárii spôsobené napríklad mikrospánkom. Pri dlhej jazde je možné využiť tiež hlasové varovanie, ktoré vodičovi odporučí po určitej dobe jazdy urobiť prestávku.

  Vďaka technológii WDR a novo prepracované optike došlo k zvýšeniu kvality obrazu a ostrosti zaznamenávaného videa v rozlíšení až 2K. Čitateľnosť dopravných značiek a prehľadnosť dopravná situácia umožňuje ľahko odhaliť vinníka dopravnej nehody či iného zaznamenaného incidentu. Kamera je vybavená funkciou "nočného videnia", pomocou ktorého zvyšuje kvalitu obrazu aj v situáciách s nízkou hladinou svetla (napr. Šero, prejazd tunelom a podobne). Samozrejmosťou je aj kvalitný záznam zvuku. Kamera podporuje pamäťové karty s kapacitou až 64 GB.

  Eltrinex LS500 GPS komunikuje s užívateľom kompletne v českom jazyku a disponuje širokou škálou užitočných funkcií. Umožňuje do videa ukladať dátum a čas, a to ako priamo do záznamu, tak aj do názvu uloženého súboru. Vďaka tomu možno videa ľahko archivovať a vyhľadávať. Záznam môže prebiehať v slučke - záznamy sú potom delené na menšie diely, kedy staršie diely sú následne začnú premazávať novšími. S využitím tejto funkcie nie je potrebné myslieť na zaplnenia karty a videá mazať - všetko sa robí automaticky.

  Dôležité video je možné stlačením jedného tlačidla ochrániť proti prepísaniu. Aktivovať možno tiež funkciu detekcie otrasov, video je potom automaticky ochránené akonáhle dôjde k zachyteniu otrasu alebo nárazu (napríklad ak dôjde k havárii a vodič musí riešiť iné, dôležitejšie veci, kamera video z havárie bezpečne uloží a ochráni proti prepísaniu).

  Pre úspornejší záznam možno aktivovať režim detekcie pohybu. Kamera v tomto režime pozastaví nahrávanie v situáciách, keď detekuje iba statický obraz. Kameru je tiež možné núdzovo využiť ako fotoaparát, napríklad pre vytvorenie snímkov z miesta autonehody.

  Video:
  Záznam počas pekného počasia
  Záznam počas dažďa
  Záznam počas zlého počasia

  Technické parametre:
  Displej 2.7"
  ProcesorAmbarella A7LA50
  Uhol záberu 170°
  Optika 6G
  Rozlíšenie videa 2304x1296P, 2560x1080P, 2304x1296P, 1920x1080HDR, 1280x720P
  GPSANO
  Databáza POIRadary, železničné prejazdy
  Pamäťová karta 8GB - 64GB, Class 10, MicroSD
  Audio Mikrofón, reproduktor
  Typ baterie Li-Pol
  Výstup AV OUT / HDMI
  USB interface Micro USB/ USB 2.0
  Napájanie DC 5V/1A. (autoadaptér alebo zdroj 110-230V)
  Rozmery 90 x 52 x 40 mm

   
  Stránky o produkte Eltrinex LS500 GPS:

  http://www.eltrinex.cz/detail.php?pr=32

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Martin, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Príslušenstvo1

  Vylepšená rýchlosť a kompatibilita poskytujú spoľahlivý výkon

  Akcia

   
  Samsung EVO Plus micro SDXC, 64GB + SD adaptér

  pamäťová karta, micro SD, 64 GB, Class 10, U1, V10, čítanie 130 MB/s, + adaptér

  6,90 € 

  s DPH

  Kód: 372520

  ihneď k odberu 

  Notebooky