INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Emos GoSmart P5532, WiFi zásuvka IP44 IP-3006S

  zásuvka, smart využitieZobraziť viac

  skladom 

  19,10 €
  (ušetrite 0,76€)
  18,35 €
  15,29 € bez DPH
  Kód tovaru

  417013

  PN kód

  P5532

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Emos GoSmart P5532

  Elektrické spotrebiče pod dokonalou kontrolou

  Premýšľate, ako by ste si mohli spríjemniť pobyt na záhrade alebo terase? Práve preto vás bude zaujímať naša inteligentná vonkajšia zásuvka IP-3006S, ktorá vám poskytne dohľad nad vaším domom a pozemkom odkiaľkoľvek na svete. Stačí si stiahnuť jednoduchú a intuitívnu mobilnú aplikáciu EMOS GoSmart a budete mať plnú kontrolu nad zásuvkou priamo vo svojom telefóne. Zabudli ste vypnúť vonkajšie osvetlenie? Žiadny problém. S našou inteligentnou zásuvkou to budete mať vyriešené za okamih. Môžete jednoducho zapínať a vypínať pripojené zariadenia bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

  Veľkou výhodou zásuvky je možnosť monitorovať celkovú spotrebu pripojených elektrických zariadení.To môže výrazne ušetriť vaše náklady na elektrinu.

  Automatizujte svoju domácnosť

  Rôznorodosť funkcií inteligentnej zásuvky IP-3006S vám umožňuje prispôsobiť ovládanie presne vašim potrebám. Môžete si vybrať medzi manuálnym ovládaním, pri ktorom zásuvku zapnete alebo vypnete stlačením tlačidla v aplikácii EMOS GoSmart, alebo automatickým ovládaním, pri ktorom naplno využijete jej inteligentné funkcie.

  Chcete naplánovať, kedy sa vaše vonkajšie osvetlenie automaticky zapne a vypne, aby ste vytvorili príjemnú atmosféru na večerné stretnutie alebo zabezpečili záhradu, keď ste mimo domova? S vonkajšou inteligentnou zásuvkou to môžete urobiť jednoducho.

  Dokonalý komfort a bezpečnosť

  Inteligentná zásuvka IP-3006S je vybavená praktickým časovačom, ktorý umožňuje načasovať automatické zapínanie a vypínanie zariadení pripojených k zásuvke. Funkcia odloženého vypnutia je poloautomatické nastavenie, ktoré umožňuje, aby sa zásuvka vypínala po uplynutí nastaveného času.

  Ak je zásuvka zapnutá ručne, môže sa automaticky zapínať alebo vypínať podľa západu alebo východu slnka. Môžete tak jednoducho automatizovať napríklad spustenie klimatizácie, vytiahnutie alebo spustenie roliet atď..

  A to nie je všetko! Funkcia odpočítavania zabezpečí, že sa zásuvka automaticky vypne alebo zapne po uplynutí vopred určeného času odpočítavania. Užitočná je aj funkcia cirkulácie na opakované zapínanie zariadenia v rovnakých intervaloch. Chcete počas dovolenky ochrániť svoj domov pred nepozvanými návštevníkmi? Použite funkciu náhodného režimu, ktorá počas vašej neprítomnosti predstiera aktivitu.

  Elegantná a praktická zároveň

  Chytrá zásuvka IP-3006S sa vďaka svojmu jednoduchému a modernému dizajnu ľahko začlení do každého exteriéru. Vďaka svojim malým rozmerom nezaberie veľa miesta a stane sa neoceniteľným pomocníkom na pohodlné ovládanie osvetlenia, zavlažovania, filtrácie a ďalších elektrických zariadení, najmä v exteriéri. Všetko jednoducho a pohodlne priamo z vášho mobilného zariadenia!

  Chytrá zásuvka IP-3006S nezavadzia ani pri nepriaznivom počasí, poradí si s dažďom a snehom vďaka vodotesnosti s certifikáciou IP44. Takisto je vybavená jasnou indikáciou stavu, ktorá vám vždy ukáže, či je zapnutá, vypnutá alebo pripravená na akciu. Vždy máte prehľad a kontrolu.

  Jednoduché používanie

  Smart zásuvku IP-3006S jednoducho spárujte s aplikáciou EMOS GoSmart a okamžite začnite používať všetky jej skvelé funkcie. Môžete sa k nej pripojiť pomocou protokolov WiFi alebo Bluetooth. Vďaka pripojeniu Bluetooth sú všetky jej pokročilé funkcie dostupné aj v prípade výpadku signálu WiFi. Už nikdy nestratíte kontrolu nad svojou domácnosťou a jej elektrickými spotrebičmi.

  Zásuvka dokáže spoľahlivo obslúžiť všetky vaše elektrické zariadenia bez ohľadu na ich spotrebu energie vďaka maximálnemu príkonu až 3 680 W a prúdu 16 A.Vďaka všetkým týmto skvelým výhodám si môžete užívať pohodlie, úsporu energie a dokonalú kontrolu nad svojou domácnosťou. Nenechajte si ujsť príležitosť využiť výhody modernej technológie a získajte neustály dohľad a pohodlie s našou inteligentnou zásuvkou.

  Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

  Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších inteligentných zariadení kompatibilných s TUYA.Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

  Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

  Najdôležitejšie parametre
  produkt Wi-Fi časovač/wattmeter - vonkajší
  ovládanie cez platformu Android áno
  ovládanie cez platformu iOS áno
  max. záťaž 3 680 W
  napätie/prúd 230 V~/16 A max.
  max. počet zásuviek na Wi-Fi sieť 15
  Wi-Fi router 802.11 b/g/n
  počet programov nie je obmedzené
  spína neuvádza sa
  vonkajšie použitie áno
  počet spínaní za deň nie je obmedzené
  Ďalšie parametre
  prenosová frekvencia 2,4 GHz
  aktualizácia firmware áno
  minimálna doba zopnutia 1 minúta
  voľba ikony alebo fotky pre zariadenie áno
  aktuálny čas východu a západu slnka nie
  funkcia odpočítavania countdown áno
  nastavenie maximálneho času zapnutia neuvádza sa
  možnosť ručného zapnutia áno
  alarm info nie
  detské clonky áno
  kombinácia povelov neuvádza sa
  pomenovanie zariadení áno
  skupinové ovládanie áno
  rozmer 58 × 91 × 58 mm
  predajný obal 1 ks, krabica
  podporované OS Android, iOS
  kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
  protokol Wi-Fi
  ovládanie hlasovými asistentmi áno
  notifikácie do mobilnej aplikácie áno
  ďalšie funkcie merač spotreby energie, časovač, funkcia odpočítavania

  Stránky o produkte Emos GoSmart P5532:

  emos.sk/zasuvka-gosmart-wifi-ip44-ip-3006s

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Marek, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky