INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  ESET Smart Security Premium- el. licencia pre 4 PC na 2 roky

  ESET Smart Security Premium- el. licencia pre 4 PC na 2 roky
   

  skladom ihneď k odberu 

  129,80 €
  (ušetrite 3,80€)
  126,00 €
  105,00 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 7 €
  Kód tovaru

  056809

  PN kód

  ESSP-N2-A4

  Výrobca
  Porovnať

  Popis produktu

  ESET Smart Security Premium- el. licencia pre 4 PC na 2 roky

  Verzia Premium má oproti Internet Security navyše:
  Ochrana pred doposiaľ neznámymi hrozbami
  Správa hesiel
  Šifrovanie citlivých údajov

  Pre Windows, macOS, Android

  Bezpečnostné riešenie vytvorené tak, aby komplexne spĺňalo požiadavky náročných používateľov vrátane mimoriadneho zabezpečenia v prípade krádeže a jednoduchej správy hesiel.

  Zostaňte v bezpečí aj v prípade krádeže dát alebo notebooku a straty USB kľúča. Stačí si pamätať iba jedno heslo a všetky ostatné budete mať bezpečne pod kontrolou.

  Všetky potrebné funkcie
  Chráňte svoju digitálnu identitu a platby. Zabezpečte si svoj prenosný počítač pre prípad jeho straty či krádeže. Dohliadajte na bezpečnosť svojich detí v online svete. A množstvo ďalších funkcií a výhod.

  Bezpečnejšie heslá
  Ukladajte a spravujte heslá, zdieľajte ich medzi svojimi zariadeniami, automaticky vypĺňajte formuláre a polia a vytvárajte extra silné šifrované heslá pre zvýšenú bezpečnosť. Stačí vám pamätať si vaše hlavné heslo.

  Zabezpečenie cenných dát
  Zašifrujte svoje súbory a vymeniteľné médiá. Chráňte ich pred odcudzením alebo stratou. Zaistite si bezpečnú spoluprácu a zdieľanie dát.
  Eset je slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a distribúciou softvéru pre kybernetickú bezpečnosť. Medzi jej hlavné produkty patria antivírusové programy, firewally, šifrovanie a manažment hesiel. Eset bola založená v roku 1992 a má sídlo v Bratislave. Jej cieľom je chrániť používateľov pred kybernetickými hrozbami a poskytovať im riešenia na zlepšenie ich digitálnej bezpečnosti a súkromia.

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Štefan, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky