INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Fandite hokeju a vyhrajte hodnotné ceny od HP

  Vstup do sveta hokeja sa práve stal ešte zaujímavejším s novou súťažou, ktorá nie je len zábavná, ale ponúka aj šancu vyhrať úžasné ceny od HP. Pre fanúšikov hokeja to znamená, že si môžu užiť svoj obľúbený šport a zároveň mať príležitosť získať fantastické technologické produkty.
  Fandi hokeju a vyhraj hodnotné ceny od HP
  Spoločnosť Datacomp v oblasti predaja notebookov, smartfónov a IT technológií, sa rozhodla spojiť svoju vášeň pre technológie s vášňou fanúšikov hokeja. Táto nová iniciatíva, nazvaná "Fandi hokeju a vyhrajte HP ceny", je určená pre všetkých fanúšikov hokeja, ktorí sa chcú zapojiť do súťaže a zároveň získať šancu na získanie výnimočných cien.

  Výhra

  Vyhrať môžete monitory, herné slúchadlá a ďalšie špičkové produkty od HP, ktoré sú nielen technologicky skvelé, ale aj štýlové. Víťazi si takto môžu užiť výkon a spoľahlivosť technológií od jedného z najpopulárnejších výrobcov na trhu.

  Okrem možnosti získať fantastické ceny od HP je táto súťaž skvelým spôsobom, ako ešte viac zažiť vášeň a vzrušenie zo sledovania hokeja.

  Ak ste fanúšikom hokeja a zároveň si užívate technologické novinky, neváhajte a zapojte sa do súťaže "Fandi hokeju a vyhraj HP ceny" od spoločnosti Datacomp. Je to skvelá príležitosť pre vás, aby ste si ešte viac užili svoju vášeň a zároveň získali šancu na získanie fantastických cien. Nech sa darí vašim predpovediam a nech víťazia tí najlepší!

  Súťaž č. 1 - Zapojte sa do hokejovej tipovačky!

  Zapojte sa do hokejovej tipovačky!
  Zapojte sa do našej nové súťaže a preukážte svoje hokejové znalosti! Máme tu 8 vzrušujúcich zápasov a úžasnú odmenu čakajúcu na toho, kto uhádne správny výsledok každého zápasu.

  Ako sa zapojiť do súťaže?

  Vašou úlohou bude tipnúť si správny výsledok na hokejový zápas a presný počet gólov.
  Ak uhádnete správne výsledky všetkých 8 zápasov, jeden z vás získa fantastické slúchadlá POLY od spoločnosti HP v hodnote 299€.

  Uzávierka súťaže je 10.5.2024 o 16:20 - Súťaž ukončená 
   


  Súťaž č.2 - Tipnite si na výsledok zápasu

  Tipnite si na výsledok zápasu USA - Slovensko
  Vstúpte do sveta vzrušenia a zábavy s našou novou súťažou "Tipnite si na výsledok zápasu!" Ak ste vášnivým fanúšikom hokeja a zároveň máte radi výzvy a šancu vyhrať úžasnú cenu, potom je táto súťaž práve pre vás.

  Ako sa zapojiť do súťaže?
  Je to jednoduché! Vašou úlohou bude tipnúť správny výsledok na hokejový zápas Slovensko - Poľsko. Ak uhádnete správne, vyžrebujeme jedného šťastného víťaza a ten si odnesie hodnotnú cenu - HP slúchadlá!

  Uzávierka súťaže je 15.5.2024 o 20:00.
  Súťaž o slúchadlá HP


  Buďte s nami na každom hokejovom zápase a sledujte, ako sa vaše predpovede menia na fantastické odmeny.

  Nech sa darí a nech víťazí ten najlepší tipér

  Výhercovia súťaže
   


   

  Výherca
  Jaroslav G…o

  Výherca
  Bez vyhercu
   

  Výherca
  Maroš S…..o

  Výherca
  Žrebujeme 19.5.2024 - 16:00
   

  Výherca
  Žrebujeme 20.5.2024 - 16:00

  Výherca
  Žrebujeme 22.5.2024 - 16:00
   
  Notebooky