    FSP FSP350-51AAC, 350W, bronze, bulk
    Akcia
    kvalitný základný zdroj pre kancelárske a nenáročné PC
    zdroj do PC, ATX, 350 W, 80 Plus Bronze, 120 mm ventilátorZobraziť viac
    PN kód
    9PA350D803
    Výrobca
    FSP
    Popis produktu
    FSP FSP350-51AAC
    ATX zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ s výkonom 350 W.
    re dlhodobo spoľahlivú prevádzku je zdroj Fortron FSP350-51AAC 85+ vybavený 120mm ventilátorom. Prívod energie je možné zastaviť pomocou vstavaného vypínača.
    Technické parametre
    • model: FSP350-51AAC
    • formát: ATX
    • PFC: Aktívne PFC
    • ventilátor: 120 mm
    • rozmery: 140 x 150 x 86 mm
    • frekvencia: 50-60Hz
    • výkon: 350W
    • certifikácia 80PLUS: 80PLUS Bronze
    • Konektory:
      1x 20+4 Pin MB
      1x CPU 4 Pin
      3x SATA
      2x MOLEX
      1x Floppy 4 Pin
    Stránky o produkte FSP FSP350-51AAC:
    www.fsp-group.com/en/product/pcpsu/1632798771-1123.html
    Parametre
    Formát a výkon
    Formát zdroja
    Formát PC zdroja je dôležitý parameter, ktorý určuje, či sa zdroj zmestí do počítačovej skrine a či je kompatibilný s ostatnými komponentmi. Najbežnejším formátom je ATX, ktorý má rozmery 150×86×140 mm (š×v×h). Existujú aj menšie formáty, ako napríklad TFX alebo SFX, ktoré sú vhodné pre mini alebo mediálne počítače. Pri výbere formátu PC zdroja je potrebné zohľadniť aj výkon, účinnosť a počet konektorov zdroja.
    ATX
    Výkon zdroja
    350 W
    Účinnosť zdroja
    Účinnosť zdroja vyjadruje pomer medzi dodanou a spotrebovanou elektrickou energiou. Čím je účinnosť vyššia, tým menej energie sa premieňa na teplo a tým nižšie sú prevádzkové náklady. Väčšina moderných PC zdrojov má účinnosť aspoň 80%, čo znamená, že zo 100 W spotrebovanej energie dodajú 80 W do počítača. Niektoré zdroje majú dokonca účinnosť vyššiu ako 90%, čo im zabezpečuje certifikát 80 Plus Gold alebo Platinum. Pri výbere PC zdroja by ste mali brať do úvahy nielen jeho výkon, ale aj jeho účinnosť, ktorá ovplyvňuje spotrebu, teplotu a hlučnosť vášho systému.
    80 Plus Bronze
    Chladenie
    Zero RPM mode
    nie
    Ventilátor chladenia
    Veľkosť použitého ventilátora v PC zdoji
    120 mm
    Tepelná regulácia otáčok
    áno
    Konektory
    ATX (20+4pin)
    ATX (20+4pin) je štandardný konektor pre pripojenie zdroja k základnej doske počítača. Tento konektor sa skladá z 20-pinového a 4-pinového modulu, ktoré sa dajú spojiť alebo oddeliť podľa potreby. ATX (20+4pin) konektor umožňuje kompatibilitu so staršími aj novšími základnými doskami.
    1x
    CPU (4pin)
    CPU (4pin) je konektor, ktorý slúži na napájanie procesora v počítači. Niektoré zdroje majú 8pinový konektor, ktorý sa dá rozdeliť na dva 4pinové. Tento konektor sa pripája na základnú dosku do špeciálneho slotu označeného ako CPU_PWR alebo ATX12V. Je dôležité, aby ste použili správny konektor, pretože inak môžete poškodiť zdroj alebo procesor.
    2x
    Molex (4pin)
    Molex (4pin) je typ konektora, ktorý sa používa pri PC zdrojoch na pripojenie rôznych zariadení, ako sú pevné disky, optické mechaniky, ventilátory alebo osvetlenie. Molex (4pin) má štyri piny: dva pre 12 V napätie, jeden pre 5 V napätie a jeden pre zem. Molex (4pin) je starší štandard a postupne sa nahradzuje novšími konektormi, ako sú SATA alebo PCIe.
    2x
    SATA (15pin)
    SATA (15pin) je typ konektora, ktorý sa používa na pripojenie pevných diskov, optických mechaník a iných zariadení k zdroju napájania v počítačoch. SATA (15pin) konektor má 15 pinov, z ktorých 3 sú pre +3.3 V, 3 pre +5 V, 3 pre +12 V a 6 pre uzemnenie. SATA (15pin) konektor je menší a tenší ako starší molex (4pin) konektor a umožňuje lepšiu organizáciu káblov v skrini.
    3x
    Ostatné parametre
    Farba
    čierna
    Sieťový vypínač
    áno
    Napájací kábel
    nie
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    Vladimír, Datacomp
    janiga.vladimir@datacomp.sk
    Alternatívy v kategórií PC zdroje do 350W 5