INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Genesis Polon 200 XL herná podložka pod myš, 500X400 mm

  Genesis Polon 200 XL herná podložka pod myš, 500X400 mm
   
  podložka, hernáZobraziť viac

  skladom 

  12,35 €
  10,29 € bez DPH
  Kód tovaru

  415990

  PN kód

  NPG-1932

  Výrobca
  Záruka
  24 mesiacov
  Porovnať

  Popis produktu

  Genesis Polon 200 XL herná podložka pod myš

  Väčšia kontrola nad kurzorom znamená lepšie výsledky v hre. Zoznámte sa s podložkou pod myš Genesis Polon 200 XL, ktorá vám zaistí vynikajúcu presnosť. Jej gumová protišmyková spodná strana zabráni pohybu podložky aj pri rýchlych pohyboch a rozmery 500 x 400 x 3 mm zaručujú volnosť pohybu aj pre "slabých" hráčov.

  Keď záleží na presnosti
  Hľadáte podložku pod myš, ktorá vám umožní kontrolovať okamžité pohyby a zlepší vašu presnosť? Na vytvorenie povrchu podložky Polon 200 XL sme použili silnejšiu väzbu materiálu, ktorý je odolnejší voči posuvníkom zariadenia. V praxi to znamená pomalší a kontrolovaný sklz myši, ktorý sa pozitívne prejaví na vašej presnosti. Chcete zlepšiť svoju presnosť? Teraz je to možné.

  Ideálna pre zariadenia nižších DPI
  Podložky s menej hladkým povrchom si často vyberajú tí, ktorí preferujú nízke DPI. Tieto nastavenia zaisťujú efektívnejšie hranie a presnejšie pohyby. To však nie je možné bez zodpovedajúcich rozmerov podložky. S podložkou Genesis Polon 200 XL si s tím nemusíte robiť starosti. Rozmery 500 x 400 x 3 mm vám poskytnú veľkú volnosť.

  Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť
  Už vás nebaví rozstrapkaný materiál? Okraje modelu genesis Polon 200 XL sme starostlivo prešili, za svoju odolnosť vďačia špeciálnemu lemu. Postarali sme sa aj o spodnú stranu podložky. Je potiahnutá protišmykovým materiálom, ktorý zabráni pohybu podložky bez ohledu na povrch.

  Klasicky dizajn
  Genesis Polon 200 XL je podložka, ktorá sa dokonale hodí do každej polohy. Na dennej báze môže slúžiť ako spoľahlivá kanceláriská podložka pod myš, aby sa po večeroch premenila na neodmysliteľnú súčasť stanice náruživého hráča. Voľba je ľan na vás.

  Plná kompatibilita
  Nemusíte sa obávať o kompatibilitu svojej najnovšej myši. Polon 200 XL je podložka plne kompatibilná s modernými optickými aj laserovými snímačmi. Bez ohledu na to, akú myš používate, si môžete byť istý, že podložka Polon 200 XL naplno rozvinie jej potenciál.

  Technické parametre

  Materiál: Guma, Tkanina
  Podsvietenie: Nie
  Vodotesnosť: Nie
  Oboustranná: Nie
  Farba: Čierna
  Dĺžka: 500 mm
  Šírka: 400 mm
  Výška: 3 mm
  Váha: 466 g
  Stránky o produkte Genesis Polon 200 XL herná podložka pod myš:

  genesis-zone.com/

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Miloš, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky