INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Najlepšia akčná kamera na svete GoPro Hero 11 Black a GoPro11Mini

  Najlepšia a najznámejšia akčná kamera na svete dostane upgrade s uvedením GoPro Hero 11 Black a GoPro 11 Black Mini. Nový model GoPro 11 ponúka väčší snímač, lepšie farby, lepšia stabilizácia a najrozsiahlejšie zorné pole, aké sa kedy natívne nachádzalo v kamere Hero.
  GoPro11 Black MINIZískajte neuveriteľný výkon videa HERO11 Black v menšom, ľahšom a jednoduchšom dizajne. Menšia veľkosť HERO11 Black Mini umožňuje pohodlnejšie nosenie pri snímaní záberov z uhla pohľadu a dvojité upevňovacie prsty rozširujú možnosti montáže na telo a prilbu.

  Pevný vonkajší plášť posúva legendárnu odolnosť GoPro na úplne novú úroveň. Je vybavený rovnakým väčším obrazovým snímačom, ktorý vám umožní jednoducho zdieľať vertikálne zábery so sociálnymi médiami a získate neuveriteľné zvýraznené videá automaticky odoslané do vášho smartfónu.
  GoPro11 Black MINI video

  1-tlačidlo

  HERO11 Black Mini má rovnaký neuveriteľný obrazový výkon ako naša vlajková loď, ale jeho používanie je ešte jednoduchšie. Stačí namieriť a strieľať a zaznamenáte úžasné 5,3K video – naše najvyššie rozlíšenie. Počas snímania môžete zostať prítomný v danom okamihu a nastavenia videa môžete neskôr kedykoľvek upraviť v aplikácii Quik.
  GoPro11 Black MINI aplikacia Quick

  Zdieľajte kdekoľvek
  Nový obrazový snímač zachytáva mimoriadne všestranný pomer strán 8:7, čo znamená, že v každom zábere získate viac zo scény. Potom môžete jednoducho orezať a zdieľať na väčšine kanálov sociálnych médií.

  Detaily produktu

  • väčší nový obrazový snímač poskytuje pohlcujúce, extra veľké zorné pole
  • filmové 5,3K60 + 2,7K240 video s 24,7 megapixelovými fotografiami z videa
  • váži 133 g
  • stabilizácia videa HyperSmooth 5.0, ocenená cenou Emmy®, so vstavaným zámkom Horizon Lock
  • vodotesnosť do 10m
  • HERO11 Black Mini zachytáva iba video
   

  GoPro11 Black
  Najuniverzálnejšia kamera na sveteje GoPro Hero 11. Získajte neuveriteľné najlepšie videá automaticky odosielané do vášho telefónu s HERO11 Black. Jeho nový, väčší obrazový snímač zachytí väčšiu časť scény s vyššou kvalitou obrazu, čo vám umožní okamžite zdieľať vertikálne zábery na sociálnych sieťach.
  GoPro11 Black MINI s technológiou HyperSmooth
  HyperSmooth 5.0 obsahuje vstavané funkcie AutoBoost a Horizon Lock, ktoré zaisťujú vaše doteraz najplynulejšie a najúžasnejšie zábery. Nové nočné efekty vám umožnia byť kreatívny po zotmení a 10-bitové farby oživia všetky vaše videá. To všetko a ešte viac robí z HERO11 Black doteraz najvýkonnejšiu GoPro.

  Batéria Enduro s dlhou výdržou

  Získajte výrazne lepší výkon kamery pri nízkych teplotách a zároveň predĺžte čas záznamu až o 38 % pri miernych teplotách v porovnaní s predchádzajúcimi kamerami a batériami GoPro.
  GoPro11 Black batéria Enduro

  Až 24,7 megapixelové fotografie z videa

  Nikdy si nerobte starosti s načasovaním dokonalého záberu. Je veľmi jednoduché zachytiť fotografie vo vysokom rozlíšení, pripravené na zdieľanie a vhodné na rámovanie priamo z videa.
  GoPro11 Black MINI dotykový displej

  Duálna LCD obrazovka

  Získajte plynulé a svižné prehrávanie na super citlivej zadnej dotykovej obrazovke a otočením na prednú obrazovku orámujte selfie.
  GoPro11 Black technológia slo-mo

  Až 8x Slo-Mo

  Zachyťte detaily, ktoré by ste pri normálnej rýchlosti nikdy nevideli – spomaľte veci až na 8x spomalenie pri zachovaní vysokého rozlíšenia videa 2,7K. Alebo zvýšte rozlíšenie na 4K pri 4-násobnom spomalení.

  Detaily produktu

  • väčší nový obrazový snímač poskytuje pohlcujúce, extra veľké zorné pole
  • filmové 5,3K60 + 2,7K240 video s 24,7 megapixelovými fotografiami z videa
  • ohromujúce 27 megapixelové fotografie s vysokým rozlíšením
  • stabilizácia videa HyperSmooth 5.0 s ocenením Emmy® s funkciou Horizon Lock
  • vodotesné do 33 stôp + pevná konštrukcia
  Zobraziť ponuku GoPro 11 a GoPro 11 mini
  Notebooky