INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Gorenje GS643D60X, umývačka riadu

  vstavaná umývačka riadu, energetická trieda (A-G): D, hlučnosť 45 dB, spotreba vody 11 l na cyklus ECO, kapacita pre 16 súprav riadu, intenzívny program, príborová zásuvka, odložený štart, AquaStopZobraziť viac

  skladom 

  558,97 €
  465,81 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 32 €
  Kód tovaru

  413755

  PN kód

  GS643D60X

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  Gorenje GS643D60X

  Európska kvalita

  Vyrobené v EÚ
  Umývačky riadu Gorenje boli vyvinuté a vyrobené v Európe, navrhnuté vo Švédsku tímom profesionálov, ktorí sú priekopníkmi najnovších technologických trendov. Každý spotrebič je starostlivo vyrobený tak, aby čo najlepšie vyhovoval vašim potrebám.

  FlexUse

  Nakladanie a vykladanie nebolo nikdy také rýchle a jednoduché
  Systém 3 košov vám dáva neuveriteľnú prispôsobivosť pre všetky vaše potreby. Stredný kôš je vybavený guličkovými ložiskami pre najtichší a najplynulejší pohyb, aký kedy zažijete. Nastaviteľná výška stredného koša na 4 cm s nastaviteľným košom na príbory umožňuje vkladať a umývať riad rôznych veľkostí a tvarov. Tento systém 3 košov vám umožňuje umývať až 16 súprav riadu naraz.

  Celkom suché

  Dokonalý suchý riad
  Vychutnajte si v dokonale suchom riade a ušetrite až 20 % nákladov na energiu. Na konci čistiaceho cyklu sa dvierka umývačky čiastočne otvoria, čím sa zabezpečí dokonalé vysušenie vášho riadu bez rizika poškodenia nábytku v dôsledku nadmernej vlhkosti. S TotalDry už nemusíte ručne utierať riad, vďaka čomu máte po jedle viac času na odpočinok.

  AutoProgram

  Párty pre dvoch alebo dvanástich – riad bude dokonale čistý
  Program umývania riadu šetrí až 50 % energie jednoduchým rozpoznaním znečistenia vášho riadu. Špeciálne senzory na zákal vody zisťujú znečistenie riadu a upravujú dĺžku trvania hlavného umývacieho cyklu a teplotu vody pre umývací cyklus, ktorá môže byť medzi 45C až 65C. Auto program je preto vždy najoptimálnejším a energeticky najefektívnejším spôsobom umývania riadu

  Rýchla 1 h

  Efektívne rýchlo
  Efektívny a rýchly program určený na každodenné použitie na riad s mierne zaschnutými zvyškami. Tento program funguje pri 65°C a je hotový za 1 hodinu.

  Za 15 min. so SpeedWash

  Umýva rýchlo, aby ste vy mohli spomaliť
  Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, zatiaľ čo vy podávate dezert. Keď si zvolíte hodinový program spolu s funkciou SpeedWash, umývačky Gorenje umyjú riad už za 15 minút. Ideálne pre väčšie množstvo riadu, keď máte doma viac hostí.

  Samočistiaci program

  Vždy dokonale čistá umývačka
  Čistá vaňa umývačky zaistí, že umývací výkon vždy splní vaše očakávania. Spustite samočistiaci program raz za mesiac a už nikdy nebudete musieť ručne umývať vaňu umývačky, ostrekovacie ramená či trysky.

  Total AquaStop

  Nemusíte sa obávať pretečenia
  S bezpečnostnou funkciou AquaStop je možné umývačku riadu nechať v prevádzke v noci, ako aj vo vašej neprítomnosti. V prípade úniku alebo zaplavenia AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu z vane umývačky. AquaStop zostáva plne funkčný po celú dobu životnosti spotrebiča.

  MultiClack systém

  Prispôsobené každému jednému hrncu
  Skutočne jednoduchý dvojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Vďaka tomu je interiér vašej umývačky riadu úplne nastaviteľný podľa vašich aktuálnych potrieb.

  Extra hygiena

  Vždy čistá dojčenská fľaša
  Tento program zahŕňa dodatočné opláchnutie studenou vodou, po ktorom nasleduje predĺžené umývanie horúcou vodou s teplotou 70 °C na odstránenie 99,9 % všetkých baktérií. Program, ktorý napodobňuje proces sterilizácie, je určený pre každého s mimoriadne vysokými hygienickými štandardmi.

  Samočistiaci filter

  Bezchybná prevádzka filtra
  Preplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra zaisťujú bezchybnú prevádzku filtra a výrazne nižšiu potrebu čistenia.

  Program na sklo

  Šetrné umývanie aj pre krištáľové poháre
  Vďaka tomuto špeciálne vyvinutému programu na sklo sa umývačky Gorenje UltraClean postarajú o všetko vaše sklo. Vzhľadom na nižšiu teplotu umývania je bezpečné ho používať aj na krištáľových pohároch.

  Pripojenie horúcej vody

  Vyššia teplota, nižšia spotreba
  Umývačky riadu Gorenje je možné napojiť aj na horúcu vodu (max. 70 °C) namiesto studenej. Voľba pripojenia horúcej vody skracuje dobu trvania programu a znižuje spotrebu elektrickej energie umývačky riadu. Ekologické a rozpočtové riešenie pre vašu rodinu.

  Nastaviteľné koše

  Starostlivo navrhnutý interiér
  Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením koša pre jednoduché nakladanie. Skutočne jednoduchý dvojúrovňový systém nastavenia koša vám umožní umiestniť aj tie najväčšie hrnce a taniere. Stojan na taniere v spodnom koši sa dá jednoducho zložiť. Príbory možno perfektne usporiadať na špeciálnom podnose, kde sú umiestnené oddelene pre dokonalé výsledky umývania a sušenia. Každý detail je starostlivo navrhnutý pre čo najjednoduchšiu manipuláciu.

  Eco program

  Šetrite energiou
  Keď zvolíte ECO program, váš spotrebič použije nižšie teploty umývania a minimalizuje množstvo potrebnej vody, pričom stále dosiahne účinné odstránenie nečistôt.

  16 jedálenských súprav

  Tak flexibilný, ako bude váš čas
  Umývačky riadu Gorenje UltraClean ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývanie až 16 súprav naraz. Plne flexibilný interiér umožňuje rôzne možnosti nakladania, použitie je jednoduché a môžete usporiadať naozaj ultimátnu párty!

  Horné rozprašovacie rameno

  Až o 30 % lepšie výsledky čistenia
  Prídavné ostrekovacie rameno umiestnené v hornej časti umývačky zaisťuje lepšie pokrytie vodou a vďaka oplachovaniu až o 30 % lepšie výsledky čistenia. Všetok riad a príbor budú vždy dokonale umyté.

  Energetická trieda D

  Šetrite peniazmi
  Vďaka novému motoru Inverter PowerDrive, optimalizovaným programom a inteligentným riešeniam kombinujú umývačky riadu Gorenje vynikajúce výsledky umývania a sušenia s veľmi nízkou spotrebou energie.

  Dávkovač na umývací prostriedok

  Minimalistický zásobník s posuvným uzáverom
  Nové umývačky riadu Gorenje sú vybavené minimalistickým zásobníkom umývacieho prostriedku s posuvným uzáverom, takže tableta sa vysunie potichu. Zásobník sa ľahko čistí a poskytuje lepšie dávkovanie a umývanie pre všetky druhy riadu.

  SmartControl

  Prehľadnosť a ovládanie
  Navigácia na ovládacom panely umývačky nebola nikdy jednoduchšia. Všetky ovládacie prvky sú umiestnené v ergonomickej polohe s jasnou logikou ovládania zľava doprava. Zatiaľ čo všetky modely vynikajú LED displejom s bielym podfarbením, niektoré pokročilejšie modely sú vybavené dotykovým ovládaním. Len jeden dotyk stačí na spustenie procesu umývania riadu.

  Odložený štart

  Čistý riad, nižší účet za elektrinu
  Funkcia na neskoršie spustenie umývačky vždy, keď je to najvhodnejšie, napríklad keď je elektrina lacnejšia. Riad bude dokonale umytý práve vtedy, keď ho budete potrebovať.

  Super tichá prevádzka

  Nie je hlasnejšia než šepot
  Najlepšie umývačky riadu Gorenje UltraClean fungujú na úrovni hluku, ktorá sa rovná šepkanému rozhovoru medzi dvoma ľuďmi. Tichý chod je výsledkom špeciálnej zvukovej izolácie, účinných motorov, kvalitných materiálov a inovatívnych riešení umývacieho systému.

  Tretia zásuvka

  Flexibilita na dosah ruky
  Nastaviteľná horná zásuvka funguje ako zásobník na príbory, bočné panely je možné prenastaviť alebo vybrať podľa toho, koľko priestoru potrebujete.

  Ľahké ovládanie

  Jednoduchý výber správneho programu
  Ergonomicky navrhnutý ovládací panel poskytuje vynikajúci prehľad a kontrolu nad procesom umývania a zvolenými nastaveniami. Umožňuje jednoduchý výber programu a ďalších špeciálnych funkcií a nastavení.

  Technické detaily

  Základné informácie

  Skupina výrobkov
  Umývačka riadu
  Trieda energetickej účinnosti
  D
  Trieda emisií hluku
  C
  Produktová línia
  ESSENTIAL LÍNIA
  Farba spotrebiča
  Strieborná
  Materiál ostrekovacieho ramena
  Plast

  Účinnosť

  Účinnosť umývania
  A
  Účinnosť sušenia
  A
  Motor
  Štandardný motor
  Spotreba vody v litroch na cyklus
  11 l
  Maximálna teplota vstupnej vody
  70 °C
  Spotreba el. energie/cyklus - program Eco
  0.85 kWh
  Spotreba el. energie/100 cyklov
  85 kWh
  Spotreba el. energie v pohotovostnom režime (Standby)
  0.49 W
  Spotreba el. energie pri odloženom štarte (W)
  3.99

  Ovládanie

  Možnosť ovládania cez Wi-Fi
  Nie
  Ovládanie
  Dotykom
  Indikátor konca umývania
  Svetelný - zvukový signál (na ovládacom paneli)
  Odloženie štartu
  0-24 h
  Tablety 3v1
  Áno

  Programy

  Umývacie programy
  Intenzívne umývanie
  Program hygiena
  Auto program
  Krištáľové sklo
  ECO program
  1h umývanie
  Schopnosť vytvárať vlastné programy
  Programová pamäť
  Teploty umývania (°C)
  40/45/50/55/60/65/70
  Dĺžka trvania Eco programu
  175 min

  Vlastnosti

  Kapacita súprav
  16 ks
  Systém horného koša
  MultiClack - mechanizmus pre nastavenie výšky koša bez nutnosti jeho výsuvu
  SlidingDoor systém posúvnych dverí
  Nie
  Nastaviteľný záves otvárania dverí
  Nie
  Vnútorné LED osvetlenie
  Nie
  LedLight stavové svetlo na podlahu
  Nie
  Ďalšie vlastnosti
  Samočistiaci program
  TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu
  Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov
  Ionizátor vzduchu
  Nie
  Senzory
  Senzor hladiny vody
  Senzor čistoty vody
  AutoDose systém - automatické dávkovanie umývacieho prrostriedku
  Nie

  Výbava

  Počet košov
  3
  Horný kôš
  Široká mriežka v koši
  3 cup holders
  Široký držiak nožov
  Sklápací ľavý držiak na vínové poháre
  Fixný držiak na sklo
  Fixné držiaky tanierov
  Sklápací pravý držiak na vínové poháre
  Skladací/deliteľný ľavý držiak pohárov
  Spodný kôš
  Sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov
  Široká mriežka v koši
  Stredný kôš
  Bez prostredného koša
  Horná zásuvka
  Deliteľné a odnímateľné
  S teleskopickými pojazdami
  Plastová rukoväť
  Rukoväť
  Odnímateľné
  Bez loga

  Bezpečnosť

  Ochrana proti pretečeniu
  Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
  Servisná diagnostika
  Áno
  Materiál vane
  Nerezová oceľ

  Technické informácie

  Úroveň hluku dB (A) re 1 pW
  45
  Možnosť nastavenia výšky
  50 mm
  Šírka produktu
  599 mm
  Výška produktu
  846 mm
  Hĺbka produktu
  598 mm
  Šírka zabaleného výrobku
  640 mm
  Výška zabaleného výrobku
  890 mm
  Hĺbka zabaleného výrobku
  665 mm
  Brutto hmotnosť
  44.5 kg
  Netto hmotnosť
  42.5 kg
  Elektrické napätie
  220-240 V
  Kód produktu
  739660


  Parametre

  Spotrebná elektronika

  Energetická trieda A-G

  D

  Hlučnosť

  úroveň produkovaného hluku v decibeloch
  45 dB

  Spotreba vody

  Spotreba vody pri programe ECO na cyklus v litroch od 1.3.2021 Spotreba vody „X“ litrov za rok, vypočítaná na základe 280 štandardných umývacích cyklov. Skutočná spotreba energie bude závisieť od toho, ako sa bude spotrebič používať. - norma platna do 28.2.2021
  11 l/cyklus

  Počet súprav riadu

  16

  Intenzívný program

  Umývaci program pre silne znečistený riad, zaschnuté zvyšky jedla, najmä pre hrnce a panvice.
  áno

  Príbor

  Spôsob uloženia príbora v umývačke riadu.
  príborová zásuvka

  Odložený štart

  Nastavenie odloženého štartu spotrebiča na nočnu hodinu s lacnejšiou cenou za elektrinu alebo dobu, ktorá vám vyhovuje.
  áno

  AquaStop

  S bezpečnostnou funkciou AquaStop môžete umývačku riadu bezpečne ponechané pracovať aj v noci, rovnako ako aj počas vašej neprítomnosti.
  áno

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Marek, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu
  Notebooky