INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Herné počítače Datacomp - MSI

  Počítače MSI

  Spoj sa s výkonom, hraj s kvalitou!


  Špičkový herný počítač Datacomp Gamer Beyond ponúka vynikajúci výkon a štýlový dizajn pre náročných hráčov. Súčasná konfigurácia tohto počítača je dokonalou kombináciou výkonných komponentov MSI, ktoré umožňujú plynulé hranie aj pri najnáročnejších tituloch.

  Spoločnosť MSI je jedným z popredných výrobcov počítačového hardvéru a príslušenstva, a ich produkty sú široko využívané nielen medzi hráčmi, ale aj profesionálnymi používateľmi.

  Herný zážitok s MSI

  Aby sme vám pomohli nájsť ten najlepší počítač POWERED BY MSI pre vás, aktualizovali sme POWERED BY MSI na 3 ÚROVNE (ESSENTIAL, ADVANCED, ULTIMATE) v závislosti od počtu komponentov MSI zabudovaných v počítači. Bez ohľadu na to, aký je váš rozpočet, vždy máte istotu herného zážitku „POWERED BY MSI“.
  Herné počítače MSI

  Powered by MSI


  powered by MSI Essential


  2 POLOŽKY: ZÁKLADNÁ DOSKA + GRAFICKÁ KARTA

  Ikona „POWERED BY MSI ESSENTIAL“ zaisťuje, že váš počítač je vyrobený so základnou doskou a grafickou kartou MSI, ktoré navrhol a zostavil certifikovaný partner MSI.

  powered by MSI Advanced
  4 POLOŽKY: ZÁKLADNÁ DOSKA + GRAFICKÁ KARTA + ĎALŠIE DVA KOMPONENTY

  Ikona „POWERED BY MSI ADVANCED“ zaisťuje minimálne 4 komponenty MSI, vrátane základnej dosky a grafickej karty MSI. Odborne zostavené pre optimálny výkon a bezproblémovú kompatibilitu s ekosystémom a softvérom MSI.

  powered by MSI Ultimate

  6 POLOŽIEK 

  Ikona „POWERED BY MSI ULTIMATE“ zaisťuje minimálne 6 komponentov MSI vo vašom PC, odborne navrhnutých a zostavených pre špičkový výkon a bezproblémovú kompatibilitu s ekosystémom a softvérom MSI.

  .

  AI ERA výpočtovej techniky

  So softvérom MSI CENTER môžete okamžite monitorovať a ovládať všetky funkcie vášho počítača. Herný režim, chladenie, osvetlenie, výkon, aktualizácie ovládačov, úložisko a oveľa viac, všetko na jednom mieste!.
  AI EngineMSI AI Engine automaticky rozpoznáva rôzne používateľské scenáre a spúšťa príslušné úpravy výkonu, zvukových efektov, režimu zobrazenia a podsvietenia klávesnice. Manuálne úpravy používateľmi nie sú potrebné na dosiahnutie optimálnych scenárov.

  Herný počítač MSI -  Beyond 

  Datacomp Gammer Beyond

  MSI Datacomp Gamer Beyond je špičkový herný počítač, ktorý ponúka vynikajúci výkon a štýlový dizajn pre náročných hráčov. Súčasná konfigurácia tohto počítača je dokonalou kombináciou výkonných komponentov, ktoré umožňujú plynulé hranie aj pri najnáročnejších tituloch.

  Doska MSI MAG Z790 TOMAHAWK WIFI

  Základná doska poskytuje spoľahlivú a stabilnú platformu pre vašu hernú zostavu. S podporou najnovších technológií a možnosťou bezdrôtovej pripojenia je táto doska ideálnou voľbou pre váš herný počítač.

  Grafická karta MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X OC

  Grafická karta s 12GB pamäte je zárukou vynikajúceho vizuálneho zážitku. Vďaka tejto karte budú hry vyzerajú ešte lepšie a plynulejšie.
  Ventilátor TORX 4.0: Majstrovské dielo tímovej práce, lopatky ventilátora pracujú v pároch a vytvárajú bezprecedentné úrovne sústredeného tlaku vzduchu.
  Core Pipe: Precízne vyrobené tepelné trubice zaisťujú maximálny kontakt s GPU a šíria teplo po celej dĺžke chladiča.
  Zero Frozr: Ventilátory sa úplne zastavia, keď sú teploty relatívne nízke, čím sa eliminuje všetok hluk..
  Exkluzívny softvér MSI Center vám umožňuje monitorovať, vylepšovať a optimalizovať produkty MSI v reálnom čase.

  Zdroj MSI MAG A650GL, 80PLUS Gold

  Počítačový zdroj MSI MAG A650BN s výkonom 650 W a certifikáciou 80PLUS Bronze zaisťuje spoľahlivé napájanie pre vašu zostavu. Jeho efektívna energia minimalizuje straty a zabezpečuje stabilný chod vášho počítača.

  RAM - Kingston Fury Beast Black RGB, 2x16GB, 6000MHz, DDR5Kngston

  S 32 GB operačnej pamäte DDR5 od Kingston Fury Beast Black je váš počítač pripravený na akúkoľvek výzvu. Rýchla pamäť zabezpečí plynulé spustenie a beh aj najnáročnejších aplikácií.

  CHladič DEEPCOOL AK400 Zero Dark Plus

  Chladič procesora zabezpečuje optimálne teploty vášho procesora aj pri dlhých herných seansiách. Jeho účinný dizajn a tichý chod sú ideálnou voľbou pre váš herný počítač.

  Úložisko Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD,

  1 TBModel 980 PRO, navrhnutý pre náročných hráčov a technicky zdatných používateľov, ponúka vysoko výkonnú šírku pásma a priepustnosť pre náročné aplikácie v hrách, grafike, analýze dát a ďalších. Načítanie hier je rýchle, takže môžete viac hrať a menej čakať.

  Skrinka MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW

  je stredne veľká počítačová skriňa, známa svojím moderným dizajnom, vysokou ventiláciou a praktickými funkciami. Táto MIDI veža je ideálna pre stavbu herného počítača alebo pracovnej zostavy, ktorá si vyžaduje spoľahlivé chladenie a dostatočný priestor pre komponenty. dizajn umožňuje používateľom vybrať si ideálne chladiace riešenie pre ich potreby. Skriňa má moderný a štýlový dizajn, ktorý sa hodí do väčšiny herných alebo pracovných

  Zobraziť herné počítače MSI - Datacomp ​Beyond
  Notebooky