INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Huawei AppGallery

  V tomto článku sa dočítate ako používať nové Huawei zariadenia s AppGallery a inštalovať aplikácie pre nové Huawei zariadenia.
  Huawei na trh prináša neustále novinky pri ktorých nájdeme absenciu Google služieb na ktoré sú Android používatelia zvyknutý. Huawei AppGallery je aplikačný obchod, ktorý je primárnym zdrojom aplikácií v Huawei zariadeniach bez Google služieb.

  Pozrite si video-návod redakcie TouchIT: Aké aplikácie nájdete v Huawei AppGallery? 

   

  Návod na inštalovanie aplikácií pre nové Huawei zariadenia

  Phone Clone je najbezpečnejšia a narýchlejšia metóda prenosu kontaktov, fotografií, videí, aplikácií a nastavení z vášho starého smartfónu na nové Huawei zariadenie.  Oficiálna platforma HUAWEI pre distribúciu aplikácií AppGallery je bezpečný spôsob ako stiahnuť a nainštalovať vybrané užitočné a zábavné aplikácie.  MoreApps je bezplatné inteligentné riešenie, ktoré vám pomôže stiahnuť a nainštalovať vaše obľúbené aplikácie z rôznych overených zdrojov. Ide o aplikáciu tretej strany. 
  Pre viac informácií naskenujte prosím QR kód. Pre viac informácií naskenujte prosím QR kód. Možnosť 1:
  Stiahnuť z AppGallery*
  *platí pre HUAWEI Mate 30/Pro, Mate XS a P40 sériu
  Možnosť 2:
  Stiahnuť z oficiálnej webstránky (APK súbor)

  Preneste svoje údaje do nového zariadenia za pár minút pomocou PhoneClone

  Aplikácia PhoneClone je predinštalovaná vo vašom HUAWEI zariadení a pomôže vám s prenosom dát zo starého zariadenia na nové. Ako postupovať?
  Krok 1: Otvorte aplikáciu PhoneClone na oboch zariadeniach a zvoľte, ktoré zariadenie je nové a ktoré staré. Krok 2: V starom zariadení otvorte PhoneClone a oskenujte QR kód z nového zariadenia. Krok 3: Vyberte dáta, ktoré chcete preniesť. Krok 4: Počkajte na prenos dát medzi zariadeniami. (prenos si nevyžaduje internetové pripojenie)
  Aplikácia PhoneClone je dostupná bezplatne pre Android a iOS zariadenia. Pre jej inštalovanie vyhľadajte „PhoneClone” v AppGallery, Obchode Play alebo v Apple AppStore.
   

  Stiahnite si nové aplikácie a hry z oficiálneho obchodu HUAWEI AppGallery

  Huawei AppGallery je obchod s aplikáciami a hrami pre HUAWEI zariadenia. Nájdete ho predinštalovaný v každom HUAWEI smartfóne a tablete.
  Domov: Obsahuje informácie o novinkách, populárnych aplikáciách a aktuálne prebiehajúcich akciách. Najlepšie:
  Rebríčky aktuálne najsťahovanejších aplikácií a hier v obchode AppGallery.
  Manažér: Sekcia, kde nájdete aktualizácie vašich aplikácií či hier a možnosti ich spravovania. Účet: Po prihlásení do HUAWEI ID môžete zbierať odmeny a darčeky, sledovať vašu aktivitu alebo si pridať aplikáciu do zoznamu želaní. 
  Účet HUAWEI ID je viazaný na vašu e-mailovú adresu alebo telefónne číslo a je základným prvkom ekosystému HUAWEI aplikácií. Jeho vytvorenie a používanie sú bezplatné. Sekcia účet obsahuje aj všeobecné nastavenia a údaje o platbách.
   

  Neviete nájsť vašu obľúbenú aplikáciu? Vyskúšajte MoreApps!

  Bezplatná aplikácia MoreApps vám sprístupní vaše obľúbené aplikácie alebo ich alternatívy. Nájdete v nej tiež informácie o aktualizáciách už nainštalovaných aplikácií a hier vo vašom zariadení.

  Ak hľadáte pomoc alebo máte otázku, otvorte aplikáciu Podpora

  V prípade problémov môžete ich riešenie nájsť v aplikácii Podpora. Navštívte oficiálne HUAWEI fórum, získajte informácie o akciách, prípadne napíšte alebo zavolajte špeciálne vyškoleným agentom kontaktného centra.
  Pozrite si aktuálnu ponuku Huawei smartfónov
  Notebooky