INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  Huawei GT 2e inteligentné športové hodinky

  Nové vylepšené Huawei GT 2e smartwatch sú vylepšenou športovou verziou a nástupcom minuloročného modelu Huawei GT 2 hodiniek s množstvom nových inteligentných funkcií.
  Huawei tohto roku predstavil okrem nových vlajkových lodí Huawei P40 aj túto vynovenú športovú verziu obľúbených hodiniek Huawei GT 2. Tohtoročné Huawei GT 2e majú parametricky skoro identickú výbavu ako tradičné GT 2 s novými inteligentnými funkciami a športovým dizajnom.

  Športuj bez obmedzení

  Keďže ide o športovú verziu, hodinky disponujú športovým dizajnom s pohodlným vstavaným remienkom a telo z nehrdzavejúcej ocele aby odolávali nielen potu pri aktivitách. Huawei Watch GT 2e ponúkajú vodeodolnosť do 5 ATM takže sú vhodné aj na vodné aktivity.

  Oproti verzií GT 2 pridali nové funkcie, ako je monitorovanie okysličenia krvi, automatické rozpoznanie aktivity či nové typy cvičení ale aj funkciu inteligentného trénera pri behaní

  Huawei GT 2e ponúkajú až 85 vlastných a 15 profesionálnych tréningových režimov pre všetky vaše obľúbené indoorové ale aj outdoorové aktivity. Svoje si nájdu aj dobrodruhovia pre ktorých pridali športové režimy ako horolezectvo, parkour, street dance, skateboarding a množstvo ďalších.  Inteligentná úspora energie
  Nová verzia ponúka lepší AMOLED displej s rovnakou uhlopriečkou 1,39" a možnosťou výberu ciferníka podľa Vášho vkusu. Prispôsobte si vzhľad aj zobrazované dáta a vyberte si informácie ako srdcový tep, počet krokov, počasie a oveľa viac.

  Huawei Watch GT 2e vďaka algoritmu úspory energie a výkonnému procesoru, automaticky optimalizujú spotrebu energie a batéria vydrží až 2 týždne.

  Nechýba ani zabudovaný GPS senzor, úložisko na hudbu a funkcia vzdialenej spúšte fotoaparátu v telefóne.

   

  Prečítajte si aj článok Huawei Watch GT 2e - (Staro)nové inteligentné hodinky od redakcie TouchIT

   

  Pozrite si ponuku inteligentných hodiniek Huawei Watch GT 2e
  Notebooky