INFOLINKA0850 100 200

(9:00-18:00)

0
0,00

Košík

  IRISCan Desk 6 Business

  IRISCan Desk 6 Business

  Odporúčame

  profesionálny všestranný skener A3 dokumentovZobraziť viac

  skladom 

  449,00 €
  (ušetrite 10,01€)
  439,00 €
  365,83 € bez DPH
  Na splátky Quatro už od 25 €
  Kód tovaru

  383112

  PN kód

  462496

  Výrobca
  Záruka

  24 mesiacov

  Porovnať

  Popis produktu

  IRISCan Desk 6 Business

  IRIScan Desk 6 Business je všestranný špičkový profesionálny skener dokumentov a kamera na dokumenty, ktorý podporuje dištančné vzdelávanie. Jeho inovatívna technológia umelej inteligencie (AI) dokáže vymazať prsty na dokumente, povoliť automatickú detekciu strany a automatické otáčanie, umožňuje sploštenie obrazu hrubej knihy a ponúka text na reč slovo po slove. Spolu s laserovým rýchlym polohovaním a schopnosťami videa z neho robí jednoducho najvýkonnejšie riešenie skenovania dokumentov A3 na trhu!

  Hlavné kľúčové vlastnosti

  Ideálny na použitie v malých a stredných podnikoch, na sociálnych sieťach, na Youtube alebo na cestách: skutočne prenosný exkluzívny dizajnový skener formátu A3 s USB napájaním. Objavte nový prístup k digitalizácii dokumentov, kníh a živého demo videa. IRIScan™ Desk 6 Pro, ktorý je plne kompatibilný so službami Zoom, Team, Skype alebo Google, zlepší vaše diaľkové sedenia a skúsenosti a pohodlie pri vzdelávaní na diaľku!
   

  Ak ste ešte nedigitalizovali, teraz je ten správny čas a skener IRIScan Desk 6 Pro Document vám definitívne pomôže sa tam dostať. Vďaka exkluzívnemu dizajnu IRIS môžu používatelia očakávať neprekonateľnú všestrannosť. Neuveriteľné funkcie, ako je inovatívna umelá inteligencia (AI) a možnosti videa z neho robia najefektívnejšie riešenie skenovania dokumentov A3 na trhu!

  To najlepšie z dištančného vzdelávania a virtuálnych učební

  Okrem toho je to duálny objektív s rozlíšením až 32 MP* spolu so zabudovaným mikrofónom. Umožňuje vám zachytiť detaily, vytvárať webové návody, vytvárať videá s rozbalením alebo online ukážky rýchlosťou až 30 FPS pre efektívny a pohodlný zážitok zo vzdialeného publika! Objavte nový prístup k digitalizácii dokumentov, kníh a živých ukážkových videí. IRIScan Desk 6 Business, ktorý je plne kompatibilný so službami Zoom, Team, Skype alebo Google, pohodlne zlepší vaše diaľkové stretnutia a diaľkové vzdelávanie!

  Najlepší svetový skener dokumentov a kníh A3

  Všetky knihy, časopisy a papierové dokumenty až do formátu A3 je možné skenovať priamo rýchlosťou kratšou ako len 1 s/stranu bez trhania alebo rozväzovania. Vďaka funkcii viacnásobného orezania je možné skenovať aj viacero účteniek alebo parkovacích lístkov naraz.

  „Pokyny pre ľudí so zdravotným postihnutím“ : Ideálny nástroj pre ľudí s dyslexiou vďaka pokročilej funkcii prevodu textu na reč, ktorá vám umožňuje paralelne čítať a počúvať slovo po slove v akomkoľvek dokumente!

  Bezplatný špičkový softvérový balík IRIS

  Spolu so špecializovaným softvérom IRIScan Desk 6 získate vrchol svojej komplexnej sady IRIS produktívneho softvéru: Cardiris (PC) premení vaše vizitky na kontaktné informácie; Readiris (PC/Mac) rozpoznáva znaky v 138 jazykoch (vrátane ázijských, arabských, cyrilických a hebrejských); IRISmart File (PC) automaticky premenováva a ukladá vaše dokumenty do vášho prieskumníka súborov a Readiris PDF Reader (PC) vám ponúka jedno miesto pre vaše indexované PDF. Funguje tiež ako správca PDF z akéhokoľvek formátu dokumentu. IRIScan Desk 6 Business je viac ako len skener pre hrubé knihy a viac ako skener dokumentov. Úplne prevratne mení spôsob, akým interagujete s textami.   

  OPÝTAJTE SA PORADCU

  Datacomp poradca

  Produkt manažér:

  Dávid, Datacomp

  Zaslať otázku k produktu

  Príslušenstvo2

   

  -21%

  zľava
   
  Readiris PDF 22 Business - Licencia - Box

  nová licencia, Iriscan 1 zariadenie, celoživotná, Operačný systém: Windows

  149,00 € 

  s DPH

  124,17 € 

  bez DPH

  Kód: 419578

  skladom 

   
   
  Readiris PDF 22 Standard - Licencia - Box

  nová licencia, Iriscan, 1 zariadenie, celoživotná, Operačný systém: Windows

  129,00 € 

  s DPH

  107,50 € 

  bez DPH

  Kód: 419585

  skladom 

  Notebooky