    LG 27U511SA-W, 27"
    LG 27U511SA-W, 27"
    + darček
    kombinuje funkcie klasického pracovného monitora s multimediálnymi možnosťami smart televízora
    monitor, energetická trieda (A-G): E, kancelársky, profesionálny, 27", IPS, matný, 16:9, 1920 x 1080 full HD, 250 cd/m2, 5ms, Repro, VESA, frekvencia 100 HzZobraziť viac
    PN kód
    27U511SA-W.AEU
    Popis produktu
    LG 27U511SA-W
    Kvalitný obraz a pohodlné sledovanie
    Displej typu IPS s rozlíšením Full HD (1920 × 1080) ponúka živé farby, široké pozorovacie uhly (178°) a vysokú presnosť farebného podania (sRGB 99 %). Vďaka antireflexnej úprave je obraz dobre čitateľný aj pri rôznom osvetlení. Monitor podporuje HDR10, čo znamená lepší kontrast a detailnosť obrazu, podobnú tomu, čo vníma ľudské oko. Obnovovacia frekvencia 100 Hz a odozva 5 ms zabezpečujú plynulé zobrazenie pri práci aj pri občasnom hraní hier.
    Dizajn a konektivita
    Zvuk, ovládanie a smart funkcie
    LG 27U511SA-W má dva vstavané stereo reproduktory s výkonom 5 W, ktoré poskytujú kvalitný zvuk bez nutnosti externých reproduktorov. Súčasťou balenia je štandardný diaľkový ovládač, pričom monitor je kompatibilný aj s Magic Remote, ktorý umožňuje hlasové ovládanie a AI odporúčania obsahu. Pomocou aplikácie LG ThinQ môžete monitor ovládať aj cez smartfón a spravovať ďalšie LG zariadenia vo vašej domácnosti.
    Kľúčové vlastnosti
    • 27" IPS displej s rozlíšením Full HD (1920 × 1080) a HDR10
    • Integrovaný systém webOS s prístupom k streamovacím službám
    • Obnovovacia frekvencia 100 Hz a odozva 5 ms pre plynulý obraz
    • Bezdrôtové zdieľanie obsahu cez AirPlay 2, Screen Share a Bluetooth
    • Vstavané stereo reproduktory, diaľkové ovládanie a smart funkcie
    Typ panelu: IPS
    Podsvietenie: LED
    Typ obrazovky: Plochá
    Uhlopriečka: 27"
    Rozlíšenie: 1920x1080 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 5 ms
    Kontrast: 1300:1
    Jas: 250 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178°/178°
    Obnovovacie frekvencia: 100 Hz
    Reproduktory
    5Wx2
    Konektory
    2x HDMI
    2x USB-A
    Bezdrôtové pripojenie
    WiFi
    Bluetooth
    Špeciálne funkcie
    HDR 10
    Režim čítania
    Režim Flicker Safe
    Smart Energy Saving
    Automatický jas
    SMART funkcie
    Webový prehliadač
    LG ThinQ
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ +20°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba (typická): 20,1 W
    Spotreba energie režim spánku: 0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: E
    Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 611.8 x 450.9 x 209.9 mm
    Hmotnosť: 5,6 kg
    Stránky o produkte LG 27U511SA-W:
    www.lg.com/sk
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Obnovovacia frekvencia
    100 Hz
    Áno
    USB
    Reproduktory
    Repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory