    LG 27U631A-B, 27"
    LG 27U631A-B, 27"
    Cestovný poukaz v hodnote 100Euro Connex
    + darček
    USB Type-C port s výkonom až 15W, HDR10 technológia a až 99% pokrytie farebného gamutu sRGB
    monitor, energetická trieda (A-G): F, kancelársky, 27", IPS, matný, 16:9, 2560 x 1440 , 250 cd/m2, 5ms, bez repro, VESA, frekvencia 100 HzZobraziť viac
    PN kód
    27U631A-B.AEUQ
    Výrobca
    LG
    Záruka
    24 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    LG 27U631A-B
    Vizuálny zážitok bez kompromisov
    S obnovovacou frekvenciou 100Hz a odozvou 5ms (GTG) poskytuje LG 27U631A-B plynulé a bezproblémové vizuály. Tieto vlastnosti sú obzvlášť dôležité pre hráčov a tvorcov obsahu, ktorí potrebujú rýchlu a presnú odozvu na obrazovke. HDR10 technológia a až 99% pokrytie farebného gamutu sRGB zaručujú, že farby budú živé a realistické, čo zlepšuje celkový vizuálny zážitok.
    Multifunkčné pripojenie a pohodlné používanie
    Monitor je vybavený USB Type-C portom s výkonom až 15W, čo umožňuje jednoduché pripojenie externých zariadení alebo nabíjanie mobilu. Režim čítania, ktorý znižuje emisie modrého svetla, pomáha znižovať únavu očí pri dlhodobom používaní. Monitor tiež podporuje dynamickú synchronizáciu akcií, čo zlepšuje herný zážitok tým, že minimalizuje oneskorenie vstupu a poskytuje plynulý výkon.
    Maximálny pracovný priestor
    Kľúčové vlastnosti
    • 27-palcový QHD (2560x1440) IPS displej
    • Obnovovacia frekvencia 100Hz a odozva 5ms (GTG)
    • USB Type-C port s výkonom až 15W
    • HDR10 technológia a až 99% pokrytie farebného gamutu sRGB
    • Takmer bezrámový dizajn na troch stranách
    Technické parametre
    Displej
    Typ panelu: IPS
    Uhlopriečka: 27"
    Typ obrazovky: plochá
    Rozlíšenie: 2560x1440 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 5 ms
    Kontrast: 1000:1
    Jas: 250 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 100 Hz
    Reproduktory
    - bez repro
    Konektory
    1x HDMI
    1x USB-C (PD 15W)
    1x Výstup pre slúchadlá
    Špeciálne funkcie
    Flicker Safe
    Reader Mode
    HDR 10
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ +20°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 22 W
    Spotreba energie režim spánku: <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery (ŠxVxH) (so stojanom): 613.2 x 454.8 x 215 mm
    Hmotnosť: 4,4 kg
    Stránky o produkte LG 27U631A-B:
    www.lg.com/au/monitors/fhd-qhd/27u631a-b/
    Parametre
    Bonus navyše
    darček k produktu
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Rozlíšenie
    2560 x 1440
    QHD alebo 2K (2560 × 1440) – vyššia ostrosť, vhodná pre profesionálnu prácu alebo hranie hier.
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    IPS
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    16:9
    Obnovovacia frekvencia
    100 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    USB - C
    áno
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    bez repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Základne parametre
    Energetická trieda A-G
    F
    OPÝTAJTE SA PORADCU
    Datacomp poradca
    Produkt manažér:
    František, Datacomp
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Predĺžená záruka
    Príslušenstvo2
    neuvádza sa
    G
    Emos Z7617 AVA, LED svetlo na monitor
    100%
    2x
    s DPH
    Kód: 371444
    ihneď k odberu
    Vystavené v BA
    Demo model si môžete pozriet v Showroome Datacomp Bratislava.
    Clean IT čistiaci roztok na obrazovky s utierkou, 200ml
    s DPH
    Kód: 343709
    ihneď k odberu
    Alternatívy v kategórií Monitory 27" 5