    LG 27UP850K-W, 27"
    LG 27UP850K-W, 27"
    + darček
    monitor, energetická trieda (A-G): F, kancelársky, profesionálny, 27", IPS, matný, 16:9, 3840 x 2160 4K UHD, 400 cd/m2, 5ms, FreeSync, Repro, Pivot, VESA, frekvencia 60 HzZobraziť viac
    PN kód
    27UP850K-W.AEU
    Popis produktu
    LG 27UP850K-W
    Typ panelu: IPS
    Podsvietenie: LED
    Uhlopriečka: 27"
    Typ obrazovky: plochá
    Rozlíšenie: 3840x2160 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 5 ms
    Kontrast: 1200:1
    Jas: 400 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
    Reproduktory
    5W x 2
    Konektory
    2x HDMI
    1x DisplayPort
    1x USB-C (PD 90 W)
    2x USB 3.0
    Reader Mode
    VESA DisplayHDR
    AMD FreeSync
    Ďalšie špecifikácie
    Pivot: áno
    Naklonenie: áno
    Výškové nastavenie: áno
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 26 W
    Spotreba energie režim spánku <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery (ŠxVxH) (so stojanom): 613.5 x 569.3 x 239.3 mm
    Hmotnosť: 5,9 kg
    Stránky o produkte LG 27UP850K-W:
    www.lg.com/sk
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Rozlíšenie
    3840 x 2160 4K UHD
    16:9
    FreeSync
    áno
    Obnovovacia frekvencia
    60 Hz
    Áno
    USB - C
    Display port
    USB
    Reproduktory
    Repro
    Pivot
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    Predĺžená záruka
    Príslušenstvo1
    ihneď k odberu
    Alternatívy v kategórií Monitory 27" 5