    LG Smart 34U601SA-W, 34"
    LG Smart 34U601SA-W, 34"
    F
    Cestovný poukaz v hodnote 100Euro Connex
    -17%
    zľava
    + darček
    webOS 24 s prístupom k streamovacím službám, stereo reproduktory pre kvalitný zvuk
    monitor, energetická trieda (A-G): F, kancelársky, profesionálny, zakrivený, 34", VA, matný, 21:9, 3440 x 1440, 300 cd/m2, 5ms, Repro, VESA, frekvencia 100 HzZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    PN kód
    34U601SA-W.AEU
    Výrobca
    LG
    Záruka
    24 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    LG Smart 34U601SA-W
    Smart funkcie s webOS 24
    Výkon a dizajn ocenený odborníkmi
    Model 34U601SA-W získal prestížne ocenenia ako CES Innovation Awards a iF Design Award, čo potvrdzuje jeho špičkový dizajn a technologickú vyspelosť. Elegantné prevedenie v bielej farbe dokonale zapadne do moderného interiéru. Zabudované stereo reproduktory (2 × 7 W) poskytujú kvalitný zvuk bez nutnosti externých zariadení, čo zvyšuje komfort pri práci aj zábave.
    Pripravený na budúcnosť
    Hlavné vlastnosti
    • 34" zakrivený WQHD displej (3440 × 1440), pomer strán 21:9
    • HDR10 + 99 % sRGB farebný gamut pre živé farby
    • webOS 24 s podporou streamovacích služieb a inteligentných funkcií
    • AirPlay 2, Google Cast, Bluetooth, ThinQ Home Dashboard
    • Zabudované stereo reproduktory (2 × 7 W) a podpora Magic Remote
    Technické parametre
    Operačný systém
    webOS 24
    Displej
    Typ panelu: VA
    Typ obrazovky: Zakrivená
    Uhlopriečka: 34"
    Rozlíšenie: 3440x1440 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 5 ms
    Kontrast: 3000:1
    Jas: 300 cd/m2
    Pomer strán: 21:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178°/178°
    Obnovovacie frekvencia: 100 Hz
    Reproduktory
    7W x 2
    Konektory
    2x HDMI
    2x USB 2.0
    1x Konektor pre slúchadlá
    1x Sieťový konektor RJ-45
    Bezdrôtové pripojenie
    WiFi
    Bluetooth
    AirPlay
    Špeciálne funkcie
    HDR 10
    Flicker Safe
    Smart Energy Saving
    SMART funkcie
    LG ThinQ App
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ +10°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba (typická): 31 W
    Spotreba energie režim spánku: 0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery so stojanom (ŠxVxH): 809.1 x 486.3 x 220 mm
    Hmotnosť: 6,8 kg
    Stránky o produkte LG Smart 34U601SA-W:
    www.lg.com/ca_en/monitors/smart-monitors/34u601sa-w/
    Parametre
    Bonus navyše
    darček k produktu
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    34"
    Rozlíšenie
    3440 x 1440
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    áno
    Typ obrazovky
    VA
    Dotykový display
    nie
    Typ povrchu LCD
    matný
    Pomer strán
    21:9
    Obnovovacia frekvencia
    100 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    USB
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    nie
    Kancelárske použitie
    Profesionálne použitie
    Reproduktory
    Repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory