    LG UltraFine 27US500-W, 27"
    LG UltraFine 27US500-W, 27"
    + darček
    monitor, energetická trieda (A-G): F, kancelársky, 27", IPS, matný, 16:9, 3840 x 2160 4K UHD, 300 cd/m2, 5ms, bez repro, VESA, frekvencia 60 HzZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    PN kód
    27US500-W.AEU
    Popis produktu
    LG UltraFine 27US500-W
    Elegantný dizajn a jednoduché pripojenie
    Pokročilé funkcie pre lepší zážitok
    Pohodlie a ochrana očí
    Kľúčové vlastnosti produktu
    • Rozlíšenie 4K UHD (3840 x 2160) pre krištáľovo čistý obraz
    • Technológia IPS pre živé farby a široké pozorovacie uhly
    • Podpora HDR10 pre vyšší kontrast a realistickejšie farby
    • Režim čítania a technológia Flicker Safe pre ochranu očí
    Typ panelu: IPS
    Podsvietenie: LED
    Uhlopriečka: 27"
    Typ obrazovky: plochá
    Rozlíšenie: 3840x2160 px
    Povrch displeja: matný
    Doba odozvy: 5 ms
    Kontrast: 1000:1
    Jas: 300 cd/m2
    Pomer strán: 16:9
    Pozorovacie uhly (H/V): 178° / 178°
    Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
    Reproduktory
    - bez repro
    Konektory
    2x HDMI
    1x DisplayPort
    1x výstup pre slúchadlá
    Špeciálne funkcie
    HDR 10
    Flicker Safe
    Reader Mode
    Color Weakness
    Black Stabilizer
    Ďalšie špecifikácie
    Naklonenie: -5° ~ +15°
    VESA podpora: 100 x 100 mm
    Energetická náročnosť
    Spotreba energie (typická): 26 W
    Spotreba energie režim spánku <0,5 W
    Trieda energetickej účinnosti: F
    Rozmery (ŠxVxH) (so stojanom): 613.5 x 454.7 x 214.9 mm
    Hmotnosť: 5.5 kg
    Stránky o produkte LG UltraFine 27US500-W:
    www.lg.com/hk_en/monitors/uhd-4k-5k/27us500-w/
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    27"
    Rozlíšenie
    3840 x 2160 4K UHD
    Obnovovacia frekvencia
    60 Hz
    Áno
    Display port
    Reproduktory
    bez repro
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory
    slezak.frantisek@datacomp.sk
    Recenzie1
    80%
    (1x)
    Jozef, Košice - Juh
    Pridané: 21.6.2025
    80%
    • výhodná cena a parametre
    Predĺžená záruka
    Príslušenstvo2
    neuvádza sa
    G
    Emos Z7617 AVA, LED svetlo na monitor
    100%
    2x
    s DPH
    Kód: 371444
    ihneď k odberu
    Alternatívy v kategórií Monitory 27" 5