    LG UltraGear 24GS50FB, 24"
    LG UltraGear 24GS50FB, 24"
    Cestovný poukaz v hodnote 100Euro Connex
    + darček
    monitor, herný, 24", VA, 16:9, 1920 x 1080 full HD, 250 cd/m2, 1ms, FreeSync, bez repro, VESA, frekvencia 180 HzZobraziť viac
    skladom  ihneď k odberu
    Kód tovaru
    435520
    PN kód
    24GS50F-B.AEUQ
    Výrobca
    LG
    Záruka
    24 mesiacov
    Predĺžená záruka a poistenie
    Porovnať
    Popis produktu
    LG UltraGear 24GS50FB
    24" herný monitor UltraGear™ FHD
    • 24"
    • Obnovovacia frekvencia 180 Hz
    • Čas odozvy 1 ms
    • AMD FreeSync™
    • HDR 10
    • Režim čítania
    • THE
    Technické parametre
    Typ obrazovky: VA
    Podsvietenie: LED
    Uhlopriečka [palce]: 24
    Rozlíšenie: 1920 x 1080
    Rozteč bodu [mm]: 0,2739 x 0,2739
    Obnovovacia frekvencia [Hz]: 180Hz
    Pomer strán: 16:9
    Jas [cd/m2]: 250
    Kontrast: 3000:1
    Odozva [ms]: 1ms
    Pozorovacie uhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
    Počet farieb: 16,7 mil.
    Konektory:
    • 2x HDMI
    • 1x DisplayPort 1.4
    • Výstup pre slúchadlá 3 bodový - iba zvuk
    Napájanie: Externé
    Spotreba [W]: 16
    Stand By režim [W]: 0,5
    Montáž na stenu: 75 x 75mm
    Naklápanie monitora: Náklon
    Farba: Čierna
    Rozmery (so stojanom, ŠxVxH mm): 539.5 x 414.2 x 195.6
    Rozmery (bez stojana, ŠxVxH mm): 539.5 x 322.2 x 39
    Hmotnosť [kg]: 3.55
    Parametre
    Bonus navyše
    darček k produktu
    Uhlopriečka a rozlíšenie
    Uhlopriečka
    Uhlopriečka monitora označuje dĺžku medzi dvoma protiľahlými rohmi obrazovky, meranú diagonálne. Zvyčajne sa udáva v palcoch (inch), kde 1 palec = 2,54 cm. Napríklad: 24" monitor má uhlopriečku 24 palcov, čo je približne 61 cm. 27" monitor má uhlopriečku asi 68,6 cm.
    24"
    Rozlíšenie
    1920 x 1080 full HD
    Full HD (1920 × 1080) – štandard pre väčšinu monitorov a televízorov.
    Technológie panela
    Zakrivenie displeja
    nie
    Typ obrazovky
    VA
    Dotykový display
    nie
    3D
    Pomer strán
    16:9
    FreeSync
    áno
    Obnovovacia frekvencia
    180 Hz
    Pripojenie
    HDMI (digital)
    Áno
    Display port
    Konštrukcia a použitie
    Herné použitie
    Reproduktory
    bez repro
    Smart použitie
    VESA
    Ide o rozstup montážnych otvorov na zadnej strane monitora, ktoré slúžia na pripevnenie k držiaku, ramenu alebo nástennému úchytu. Príklady VESA štandardov: VESA 75x75 mm – 4 otvory v štvorci so stranou 75 mm VESA 100x100 mm – najbežnejší pre kancelárske a domáce monitory VESA 200x200 mm a viac – pre väčšie monitory a televízory